Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:57:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preminuo Vladan Batic  (Pročitano 8781 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Neka pociva u miru,jebes politiku....
Tačno tako. Ja ne znam čak ni koga je on oštetio i čime je zaslužio pljuvanja.. Pustite čoveka na miru, nije bio loš zaista Smile
Stvarno ne znam zasto ljudi imaju tu odvratnu naviku da pljuju mrtvog coveka.I onda pocnu sa pricama "Nijie uradio ovo,nije uradio ono..."  Smile a mogu da kazem da je bio ministar u najgore vreme.
Neka pociva u miru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Neka pociva u miru,jebes politiku....
Tačno tako. Ja ne znam čak ni koga je on oštetio i čime je zaslužio pljuvanja.. Pustite čoveka na miru, nije bio loš zaista Smile
Stvarno ne znam zasto ljudi imaju tu odvratnu naviku da pljuju mrtvog coveka.I onda pocnu sa pricama "Nijie uradio ovo,nije uradio ono..."  Smile a mogu da kazem da je bio ministar u najgore vreme.
Neka pociva u miru.


Citat
mogu da kazem da je bio ministar u najgore vreme.

па зар није било најгоре време кад је био зли милошевић са ескадронима смрти? Smile
ја сам можда слеп али нигде не видим да га је неко пљувао Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ode nam Gargamel .... Nek počiva u miru .... gde god da je sada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...mislim,da je bila mrtva trka,ko je zaista gargamel izmedju njega i bivseg muza Suzane Mancic,ne znam nu ime,bivsi bubnjar iz benda ¨sedmorica mladih¨.
sad,ako postoji neko takmicenje za najGargamela,ovaj iz ¨sedmorice mladih¨ je apsolutni prvak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16

Сада је на бољем месту,са Зораном...      Smile   
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
После смрти Владана Батића раскол у ДХСС-у

БЕОГРАД – Породица Владана Батића и део функционера Демохришћанске странке Србије (ДХСС) оптужили су данас поједине чланова које предводи Живојин Степић за „узурпацију” странке после смрти њеног председника.

Ћерке Владана Батића и функционери Михајло Марковић и Бранислав Лечић тврде да је Степић, одлуком заменика председника странке Милана Ст Протића, разрешен те дужности и да је изабрано ново Председништво ДХСС.

Највили су да ће страначка скупштина бити одржана 6. марта на којој ће бити избарано ново руководство ДХССи одлучено ко ће бити посланик ДХСС уместо Влада Батића, као и подношење кривичне пријаве против узурпатора.

Живојин Степић је кратко рекао новинарима у страначким просторијама да не признаје ново Председништво и најавио је да ће сутра у Крагујевцу бити одржан Главни одбор ДХСС-а.

Бета
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/Posle-smrti-Vladana-Batica-raskol-u-DHSS-u.sr.html
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 
МАЈА БАТИЋ: НАСТАВИЋУ ТАМО ГДЕ ЈЕ ТАТА СТАО!

Ћерка Владана Батића осуђује покушаје Живојина Стјепића да преузме вођство ДХСС и поручује да ће наставити тамо где је њен отац стао.


БЕОГРАД - Наставићу тамо где је тата стао!
Најмлађа ћерка преминулог лидера ДХСС Маја Батић у интервјуу за Курир говори о последњим разговорима с оцем Владаном, о људима који покушавају да преотму странку и о будућности ДХСС.

- Још док је мој тата био тешко болестан, мали људи су кренули у отворену кампању с циљем да преотму ДХСС. Ти исти људи нису могли да испоштују 40 дана, основни хришћански обичај, што довољно говори о њима. Нико од тих људи, предвођених Живојином Стјепићем, није се појавио на помену Владану Батићу.

* Да ли сте после смрти вашег оца били у контакту с људима које оптужујете за преотимање странке?
- Од татине смрти Стјепић и људи око њега ниједном нису контактирали с нама. Искључили су и породицу и татине страначке саборце из свих активности. Неколико дана после његове смрти почели су да јуре посланички мандат и покушавали да дођу до Чедомира Јовановића.

* Да ли сте с вашим оцем разговарали о будућности ДХСС пре његове смрти?
- Он је био свестан свега што се дешава у странци и да се већ води отворена кампања.

* Шта вам је пред смрт поручио? Да ли је тражио од вас да се политички ангажујете?
- Он је увек, не само тада, говорио да сам ја његов наследник и да треба да наставим где је он стао.

* Шта вам је саветовао кад је реч о ДХСС?
- Нисмо много о томе причали пред његову смрт, јер је заиста био у тешком стању.

* Градски одбор ДХСС Обреновца предложио вас је за председника странке?
- Да.

* Живојин Стјепић је у једној од изјава рекао да је за ту функцију потребно да кандидата предложи 20 градских одбора?
- Ми се не бавимо том поделом. Нико од нас, а посебно породица, нема ту никакав интерес, за разлику од људи око Стјепића, који покушавају да направе договоре с оним људима који су били највећи Владанови политички противници.

* Да ли сте контактирали с другим политичким партијама?
- У контакту смо с Чедомиром Јовановићем и врхом ДС. Имамо подршку и ДС и ЛДП, за разлику од Стјепића.

* ЛДП је пре неколико дана најавио да ће њихов кандидат преузети посланичко место које је припадало Владану Батићу, а не кандидат ДХСС?
- У разговору са мном Јовановић ниједног тренутка није довео у питање мандат ДХСС.

* Видите ли себе као будућег председника ДХСС?
- Тренутно не размишљам о томе. Жеља ми је да створимо председништво странке у којем ће бити људи који имају идеју и који се не грабе за позиције.

* Да ли ће се и ваше сестре Јелена и Олга активно укључити у рад ДХСС?
- Наравно, покушаћемо заједно да наставимо о што је наш отац започео.

Стјепић разрешен, скупштина 6. марта

Одлуком заменика председника странке Милана Ст Протића, Живојин Стјепић је разрешен дужности потпредседника странке, а изабрано је и ново председништво ДХСС.

Како је најављено из табора Маје Батић, страначка скупштина ће бити одржана 6. марта и на њој ће бити изабрано ново руководство ДХСС и одлучено ко ће бити нови посланик уместо Владана Батића.

Са друге стране, Живојин Степић кратко је рекао да не признаје ново председништво и одлуке заменика председника ДХСС Милана Ст Протића и најавио је да ће данас у Крагујевцу бити одржан Главни одбор ДХСС.

Стјепић тврди да је ново председништво ДХСС "завереничка екипа" која ће, како је навео, бити санкционисана на Главном одбору странке у Крагујевцу.

Ко је Маја Батић

Рођена је 1985. године у Београду. Дипломирани је економиста. Запослена је у Управи Агенције за јавне набавке града Београда.

http://www.kurir-info.rs/vesti/maja-batic-nastavicu-tamo-gde-je-tata-stao-75842.php
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:57:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.