Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:39:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nove biometrijske dozvole  (Pročitano 15434 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13

Vidis, jako sam im interesantan ako sam bio tu i tu u to doba dana. Mislim, evo mene traze i jos uz mene gomile gradjana  Smile

jeste da su takvi kao ti idealni gradjani za ovaj sistem ...  Smile Smile ali , mozda i tebi jednog dana neshto kvrcne glavi , recimo ako narede da malog maradica shpricash vakcinama sa zivom , ili ti se ne bude svidelo shto ce u shkoli praktichno da ga uche kako je sasvim u redu da se dva dechaka drze za ruke i ljube ....

 mozda jednom skapirash kako je vrlo lako zdravom i normalnom choveku da u ovom sistemu bude proglashen za teroristu ili pedofila , pa ti nece biti svejedno shto te prate na svakom koraku ... mozda ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Citat
A učesnici demonstracija bilo-kakvih-i-bilo-kojim-povodom su danas zaštićeniji od belih medveda.

I Ranko Panic je bio zasticen jel da?

Potvrdjuješ moju priču. Koliko je te godine u Srbiji bilo na smrt pretučenih? Ali ti znaš po imenu i navodiš samo nesretnog Ranka jer je stradao u demonstracijama, dakle opet politički. Da je Ranko stradao u lokalnoj kafani ne bi ni znao njegovo ime, jer tu nema ničeg interesantnog politički. Oni koji stradaju zbog politike su više vredni od onih koji stradaju od kriminala ili siledzijstva. Na drugoj strani ti isti koji žale Ranka, ismevaju "sigurne kuće" za premlaćene žene i decu, jer njihovo stradanje nije vezano za bilo koji politiku. Važnije je da li je neki političar poliven čašom vode nego dete kome rodjeni otac polomi kosti batinama.

Ako ja pridjem panduru i udarim ga pesnicom u glavu ne gine mi robija, ali ako to uradim kao demonstrant bilo koje partije, nema šta da brinem. Nisam je oduševljeni obožavalac pandura, ali postoji očikledno privilegovanje svega što je "politka" u odnosu na "obično" van politike, i na to su nas debelo navikli.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ili ti se ne bude svidelo shto ce u shkoli praktichno da ga uche kako je sasvim u redu da se dva dechaka drze za ruke i ljube ....

Davno sam izisao iz skole a sto se tice nekoga ko oce da se tetovira po celom telu, da nosi pirsinge da alarmi u robnjaku rade ili da se medjusobno ljube, hebe mi se, njihova stvar.

mozda jednom skapirash kako je vrlo lako zdravom i normalnom choveku da u ovom sistemu bude proglashen za teroristu ili pedofila , pa ti nece biti svejedno shto te prate na svakom koraku ... mozda ...  Smile

Mozda ako ikada dodju oni sto su govorili "serbische Banditen und Terroristen!"  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
ili ti se ne bude svidelo shto ce u shkoli praktichno da ga uche kako je sasvim u redu da se dva dechaka drze za ruke i ljube ....

Mi se u osnovnoj školi nismo ljubili, ali smo se držali za ruke "dva po dva" pa prvo u kolonu devojčice a za njima dečaci. i stari uča nas vodi u park umesto nastave jer je lep prolećni dan. A ljubakanje je došlio kasnije "masne fote" pa se izvlači par dečak i devojčica. Neko danas u tome vidi problem i tajnu zaveru, vremena su se promenila.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
vremena su se promenila.

naravno. dvajes prvi vek. il si gej il si mracna sila proslosti.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
ili ti se ne bude svidelo shto ce u shkoli praktichno da ga uche kako je sasvim u redu da se dva dechaka drze za ruke i ljube ....

Mi se u osnovnoj školi nismo ljubili, ali smo se držali za ruke "dva po dva" pa prvo u kolonu devojčice a za njima dečaci. i stari uča nas vodi u park umesto nastave jer je lep prolećni dan. A ljubakanje je došlio kasnije "masne fote" pa se izvlači par dečak i devojčica. Neko danas u tome vidi problem i tajnu zaveru, vremena su se promenila.
...sad ja ne znam,kad si ti isao u osnovnu skolu?
ja kad sam isao u osnovnu skolu,cak i obdaniste,uvek smo isli u setnje drzeci se za ruke.praktikovalo se decak-devojcica,ali,ako si imao druga nije bio problem,da dva druga idu u paru.medjutim,kad su dosle masne fote na red,opet na znam za tebe,mi smo se igrali sa devojcicama,ono ova fota da poljubi.... a ako si se ti igrao masnih fota ono sa drugarima u garazi,dok napolju pada kisa.to ne razumem?ali,sve je moguce. ko prica o zaveri?ako se jasno i krajnje NE zlonamerno kaze,da nije normalno,da se dva decaka je*u u dupe.kakva zavera?pa zamisli,da je Bog stvorio Adama i Stevu?mislis li da bi decu tada donosile rode,a?batice zavera je kada ti tvrdis da je apsolutno normalno,da se dva muskarca je*u u bulju,i da iz te svoje sebicne ljubavi steknu pravo da usvajaju decu! e to je zavera,batice!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
   sasvim je jasno koja je poenta svih ovih mera pracenja : ne da se spreche nekakvi fantomski teroristi ili kriminalci , nego da se kontrolishu poshteni , normalni i zdravi gradjani .

    oni koji to opovrgavaju su ili ovce (koje ce pristati na sve , pa i na sopstveno klanje  Smile ) ili zlonamerni sauchesnici sistema koji se nadaju nekoj bednoj lichnoj koristi .

  svi mi ostali koji zelimo da ostanemo ljudi , moracemo za tu privilegiju da se borimo svim raspolozivim sredstvima .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Potvrdjuješ moju priču. Koliko je te godine u Srbiji bilo na smrt pretučenih? Ali ti znaš po imenu i navodiš samo nesretnog Ranka jer je stradao u demonstracijama, dakle opet politički. Da je Ranko stradao u lokalnoj kafani ne bi ni znao njegovo ime, jer tu nema ničeg interesantnog politički. Oni koji stradaju zbog politike su više vredni od onih koji stradaju od kriminala ili siledzijstva. Na drugoj strani ti isti koji žale Ranka, ismevaju "sigurne kuće" za premlaćene žene i decu, jer njihovo stradanje nije vezano za bilo koji politiku. Važnije je da li je neki političar poliven čašom vode nego dete kome rodjeni otac polomi kosti batinama.

Ako ja pridjem panduru i udarim ga pesnicom u glavu ne gine mi robija, ali ako to uradim kao demonstrant bilo koje partije, nema šta da brinem. Nisam je oduševljeni obožavalac pandura, ali postoji očikledno privilegovanje svega što je "politka" u odnosu na "obično" van politike, i na to su nas debelo navikli.

Ti potvrdujes da argumentovanu raspravu ne umes da vodis jer se odmah hvatas klasicne zamene teza...

Spomenes kako su deonstranti zasticeni a ja ti kazem da je demonstrant ubijen, ti krenes da pricas o sigurnim kucama i tucama u kafani...  Smile

Stvarno smesno!  Smile


IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
e sad , obichna lichna karta (ili isprava) ima tu manu shto je potrebno da je ochita sluzbenik . poshto ni kod staljina sluzbenici drzave  Smile nisu mogli da budu na svakom coshku , ni kontrola nije mogla da bude toliko potpuna . druga stvar je shto na obichnoj papirnoj ispravi ne moze da se odshtampa toliko informacija o njenom nosiocu , a i nema skrivenih informacija  Smile - sve shto moze da prochita pandur moze da prochita i nosilac LK .

 davanjem biometrijskih podataka pracenje kretanja ljudi je postalo umnogome lakshe . vec sada postoje kamere na svakom coshku . kad se uvezu sa softverom koji prepoznaje oblik lica (vec se testira u britaniji i japanu  Smile ) , bice praktichno moguce skoro kontinualno pracenje necijeg kretanja . tome dodaj i chinjenicu da je sada u ispravu moguce upisati mnogo podataka koje nosilac isprave ne moze da prochita osim ako neuspe da nabavi odgovarajuci chitach i dekodira podatke . o RFID chipovima necu ni da pricham , to je tek posebna pricha ...
Moze ko hoce da procita podatke sa cipa nove LK Link
Ne verujem da postoje skrivene informacije na novoj LK iz dva razloga:
1. Veliki politicki rizik ako dodje do otkrivanja da drzava zapisuje tajne informacije na LK. Svaki dobar haker sa nekim low level alatom bi ishakovao LK u roku od par dana. Taj scenario se vec desio u nekim EU clanicama tako da ne verujem da bi vlast rizikovala gotovo siguran gubitak na sledecim izborima a to je ipak #1 prioritet svake vlasti.
2. Nema potrebe jer se svi podatci o nekoj osobi vuku iz centralne baze. LK sluzi samo kao sredstvo indetifikacije. Zasto bi drzava zapisivala tajne podatke na LK i tim rizikovala tacnost tih podataka prilikom ocitavanja (jer postoji sansa da je neko modifikovao te podatke na svoju ruku) kada moze te podatke da vuce sa centralnog servera. Ako te je nekad "startovala" policija primetio bi/si da pandur pandur kontaktira stanicu i prosledi tvoje podatke sluzbenici koja potom ocita tvoj dosije i javi panduru da li ima nekih problema.
Elem, tek sa buducim sistemima kontrole koje si spomenuo poput kamera sa face recognition software-om, LK ce postati beznacajna tako da u celoj toj prici u vezi kontrole LK i njen cip je najmanje vazna stavka. Ja bih se pre zabrinuo na prisluskivanje mobilnih telefona i interneta kao i samu njegovu cenzuru. Bice zeznuto ako jednog dana budes mogao da citas samo onaj sadrzaj na internetu koji ti drzava odobri.

   sasvim je jasno koja je poenta svih ovih mera pracenja : ne da se spreche nekakvi fantomski teroristi ili kriminalci , nego da se kontrolishu poshteni , normalni i zdravi gradjani .
To je vlazni san svakog politicara.
« Poslednja izmena: 02. Jan 2011, 14:57:43 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
   sasvim je jasno koja je poenta svih ovih mera pracenja : ne da se spreche nekakvi fantomski teroristi ili kriminalci , nego da se kontrolishu poshteni , normalni i zdravi gradjani .

Sada, naravno, svakom stoji na celu ko je normalan, posten i zdrav  Smile
Kako ono bese, posteni komsija sa dvoje dece imo gomilu pedofilskih fotki na kompu ili proneverio samo tako para ili ubio ljubavnicu da mu ne pokvari porodicnu idilu...  A svi komsije se kunu da nisu znali postenijeg tipa.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:39:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.