Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:39:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li biste platile ?  (Pročitano 13365 puta)
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Potpuno si upravu sto se tice toga vi ste drolje a mi smo jebaci kada se desava sex na jednu noc ali mislim da je placanje nesto drugo i da to niko nebi zamerio jedino bi zamerio sto se nisi njemu obratila on bi to odradio besplatno.
A sto se tice tih rendaljki nikada ne bi ozenio devojku koja je ucestvovala u takvim stvarima a ja bi ucestvovao sigurno.
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12274
Zastava
Ne lazite,volite perverznu zajebanciju,kao i mi.Slazem se da nas ima raznih,ali zasto ja uvek naletim na folirantkinje?
Sta sam sve radio sa tim tatinim i maminim moralistkinjama,ne biste mi verovali.

I uvek sam ih posle mrzeo,jer sam potajno zeleo da verujem u njihov prvi nastup,ali.............

Voleo bih da su bar iskrene.............

A i svaku sam ipak na svoj nacin voleo.............

Voleo bih samo da se zezamo,i uzivamo u svom zivotu i mladosti,bez sprega i laznog morala,laz uvek sve pokvari,uvek!!!!!!!!!


Moj odgovor je bo upucen njemu , a za placanje sam vec rekla - Nikad.

P:S:" ne bi" se pise odvojeno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Svi za jednog,po jedan za sve.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 568
Zastava BG,Serbia
Ha,vazno je da covek poznaje svet oko sebe,pitanje je samo dali zelis da znas ili zatvaras oci pred svim cinjenicama oko tebe,po meni je postenije da znas jer danas nema "nevinih",a normalnih muskaraca i zena,ne treba bezati od stvarnosti,jer bitno je sta jeste,a ne sta je bilo.I ne kapiram zasto bi se sutradan ruzno osecala,ako si se kres... sa nekim ko ti se dopao,osim ako ti taj neko ne priredi gorak osecaj tada,a to je opet tvoja greska jer to znaci da si sinoc ipak odabrala pogresnog.Bolje ti radi na sebi,nego na drugima,i nauci da biras umesto tih ofucanih babskih klisea,u koje ni te babe nisu verovale.To je stvaran svet oko tebe,i zapamti kada biras da lepo obavezno nije i dobro,i opusti se u svojim zeljama,i daj svakom sansu,jer nikad ne znas..........
I nije istina da ja mislim da ste drolje u tom slucaju,to misle bambusi,koje ste izgleda nesrecnim okolnostima birale,ja sam svoje dame voleo,vama treba samo jedana stvar-pravi muskarac,za koje velike dame kazu da su danas redji od belih medveda,ali je zato puno maloumnika,napaljenih idiota,i jebaca.............
Verovatno se ne pise vjerovatno............
PS Cisto iz inata.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2005, 17:08:22 od ave »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12274
Zastava
Mislila sam na grupne zabave kao one na slikama (pretpostavjala sam da pricas o tim perverzijama ). Sto se tice sa tipom sama za jednu noc , zvuci uzbudljivo. Nisam probala , ali ne kazem da necu i nemam nista protiv toga. To gledam kao obostrano zadovoljstvo. ali da se kr.... sa nekim i imam publiku, tada bih se jadno osjecala.

Da li se pise odvojeno i ne razumijem zasto ljudima na ovom forumu strahovito smeta ijekavica.Znam da ovo nije mjesto pitanju , ali voljela bih jedan iskren odgovor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Svi za jednog,po jedan za sve.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 568
Zastava BG,Serbia
Naaravno da nisam mislio da treba da imamo publiku,nikako,tada ni ja ne bih to uradio,pogresno si me razumela.I ne smeta mi ijekavica(i ja sam poreklom sa tih prostora),ali kad ta vec ispravljas mene,shvatio sam to kao da se pravis pametna....izvini Smile,i batali to da li.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12274
Zastava
Prihvatam,sada smo se razumjeli konacno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Neo nemo da izlazis napolje

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 234
Jos malo pa smo ih ubedili da smo ustvari upravu i da to i one zele i rade. Smile
IP sačuvana
social share
Autogram 100 jevreja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Svi za jednog,po jedan za sve.

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 568
Zastava BG,Serbia
Pa u pravu smo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:39:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.