Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kompjuter ne pokrece igrice koje je ranije bez problema pokretao  (Pročitano 2563 puta)
19. Dec 2010, 18:36:48
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Samsung 
Ovako: kompijuter je normalno radio do skoro.. Pokretao je sve programe i igrice najnormalnije i nije bilo nikakvih problema. Medjutim istekao je antivirus i jedan covek (proveren) je dosao da mi instalira novi antivirus. Instalirao je eset nod32 antivirus i pokrenuo skeniranje diska C i D. Takodje na disku C je uradio ,,Disc cleanup''. Sve se to zavrsilo i nod32 je pronasao 5 virusa.. Stavio sam da se ociste i to je bilo to.
Medjutim od tada se desava nesto cudno sa kompjuterom--vise ne pokrece igrice koje je ranije pokretao. Na primer kada pokrenem igricu The Sims 3 pise ,,Unable to start game. Device 0 cannot run this title. No supported video graphics card detected. Please check your system hardware''. A kad pokrenem Pro Evolution Soccer 2010 izlazi sledeca informacija: ,,Warning: Your computer does not meet the minimum specifications necessary to run this software. You may experience errors during operation. The video card does not have the necessary specifications (GPU Shader 2.0). The settings can not be reflected due to the computer's specifications''. Za ostale igre ne prikazuje nista samo ih jednostavno ne pokrece kao da nisam zadao nikakvu komandu. Kada sam na internetu i spustam prozor na dole mnogo baguje.
E sada meni nije trenutno problem sto se igrice ne pokrecu jer nemam ni vremena da ih igram ali vidim da nesto nije u redu sa komjuterom.. Sve ovo sto sam naveo je pokretao ranije bez najmanjih problema.. Slabo se razumem u kompjutere pa ako treba jos neka informacija recite ja cu je naci nekako.. Cini mi se da je u pitanju virus ali opet nisam siguran a i ako jeste ne znam ni sta da radim  Smile  Molim vas ukoliko mozete pomozite mi,poludecu..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
reinstaliraj grafiku pa probaj ponovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Samsung 
Hvala.. Pokusacu.. Ja se nadam da ce to resiti problem.. Evo bas sada sam otisao na sajt ,,Can you run it'' i izabrao sam nekoliko nasumicnih igrica,od toga sam pazio da igre budu starije i izbacuje mi poruku da moj kompijuter ne podrzava ni jednu zbog video karte.. Znam da to ranije nije bio problem. Ovako pise:

                             Required---------- You Have
   Video RAM       128 MB------------    
   3D                          Yes------------ No
   Hardware T&L          Yes------------- No
   Pixel Shader version    2.0 -----------0.0
   Vertex Shader version    2.0 ------------0.0
« Poslednja izmena: 19. Dec 2010, 19:12:31 od Pawle95 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG T385
drajver za graficku verovatno..skini device doctor..http://www.devicedoctor.com/device-doctor-download.php

kad instaliras,imas opciju SCAN,skeniraj i nadji drajver za graF..idi na DOWNLOAD..i kad skines drajweri,izbrisi postojeci ! ! ! pa tek onda instaliraj owaj Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
pa sto bi to radio ako ima ispravan drajver koji mu je do pre dva dana sljakao   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG T385
jer sam i ja jednom imao isti takaw slucaj kod druga.x) nije na odmet da pokusa... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Samsung 
Hvala vam ljudi puno.. Probacu oba pa sta uspe Smiley Hvala jos jednom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.