Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tereza Kesovija, Miso Kovac, Oliver i zasto su Srbi lud narod...  (Pročitano 46690 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Nije to proslava pod navodnicima... to je zaista proslava... To sto se kasnije sve svede na Cecu pod satrom... samo pokazuje svu ludost doticne druzine..
Ma znam. Da smo mi organizovali nesto tako odmah bi nas slali sve u Hag lagano.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com link=topic=528270.msg11160288#msg11160288
  Imaju li organizatori ime ili se ime krije jer se u toj anonimnoj organizaviji nalaze neki ljudi iz njihove opštine. Ne vidim nigde da je napisano vreme i mesto koncerta što je takođe vrlo važno u ovom slučaju.

Ako mislis na ove iz Sokobanje imaju...

http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/rozga-posle-oluje-peva-u-srbiji-na-preobrazenje/27210

"Akvapark" tako da je organizovala uprava istog...

A nadjoh vest i za tu famoznu "proslavu".  Smile

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/Регион/1372584/Прослава+%22Олује%22+уз+аплаузе+и+звиждуке.html

   Zna se, dakle, organizator. Turistički savez, Akva park ili opština. A opština je vlast koja od svakog pića koje neko tamo kupi uzima procenat koji daje umjetnici. Mogu da napišem iako znam da je uzalud da ljudi tamo preko svojih predstavnika u opštini predlože smenjivanje zaslužnih za ovu svinjariju. Ovaj veselnik koji sam za sebe u postavljenom članku tvrdi da nije nacionalista je najmanje kriv. Ispred njega su se već izređali naši predsednici i ostali koji su se isvinjavali u naše ime svima redom, pa čak i gospoji pusić koja još uvek živi u stanu iz kojeg je proteran Srbin.
  Nije ni u mojoj opštini bolje, pišem iz ličnog iskustva. Najbolje je zaobići ovakve koncerte.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni je najsmesnije u svemu tome da je Rogozina seks bomba.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Meni je najsmesnije u svemu tome da je Rogozina seks bomba.. Smiley


Pa nije da nije  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Maradic samo da je plavo, ima velika usta i haltere  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni je najsmesnije u svemu tome da je Rogozina seks bomba.. Smiley


Pa nije da nije  Smile



Ni sisa ni dupeta, a i faca je kriticna...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Maradic samo da je plavo, ima velika usta i haltere  Smile

Uhvatila si me  Smile

Ni sisa ni dupeta, a i faca je kriticna...  Smile

Ajde dobro, nek se javi jedan muskarac, samo zene ocenjuju  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
i ima 40kg sa krevetom... i dusekom...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Av.. mici ponestalo para:


TEREZA KESOVIJA: Srbima sam oprostila, preselila bih se u Beograd!
- Obožavam srpski kajmak. Prvi put kad sam počela da dolazim u Srbiju, taj proizvod sam nesebično zavolela. Srpski kajmak je najbolji na svetu, užički je bez konkurencije - kaže hrvatska pevačica

 
Foto: Wikipedia/J. Franičević
Tereza Kesovija je izgleda zaboravila svoje izjave da nikada neće pevati četnicima i da njena noga nikada neće kročiti u Srbiju, i uoči koncerta koji će 10. oktobra održati u “Domu sindikata”, za “Naše novine” je izjavila da je vreme mržnje prema srpskom narodu iza nje, da je za sve kriva politika, kao i da obožava Beograd u koji, kako tvrdi, ne dolazi samo zbog para!


Hrvatska pevačica, kojoj će ovo biti peti nastup u Srbiji u poslednje dve i po godine (u januaru 2011. je pevala u Novom Sadu i Beogradu, u maju iste godine u Somboru a u maju 2012. je u Centru “Sava” nastupila sa Gabi Novak i Meri Cetinić, prim. nov.), sasvim je promenila priču. Da podsetimo, ona je za “Slobodnu Dalmaciju” svojevremeno izjavila: “Ja, koja sam zbog rata morala sve nadoknađivati, imam i te kako dobre razloge da nikad ne nastupim u Srbiji’, dok je za magazin “Global” ispričala da “nema nameru da peva četnicima koji su joj otuđili klavir”. Ovu su samo neke od Terezinih izjava o Srbima, a zanimljivo je da je ona pre nego što je, takođe, došla u Srbiju, bila jedna od najglasnijih u osudi hrvatskih kolega koji su održali koncerte u Beogradu.


Foto: Promo

Sada, za sve krivi politiku i objašnjava da u srpsku prestonicu dolazi čistog srca.

- Politika se sama uvukla u moj život, ali nisam gledala očima političara. Politika je najveća kurva. Treba da budeš najveći žongler, da budeš i ono i pošten, ali to je teško. Politika je lažna i neiskrena, tu svi gledaju svoj interes – priča Tereza i demantuje da u Srbiju dolazi samo zbog para, iako je u decembru prošle godine baš to izjavila za hrvatske medije.

- To je glupo, smešno i tragično. Da sam htela, vulgarno rečeno, da uzmem lovu, onda je trebalo da dođem mnogo ranije kad su mi se nudile svote od kojih mi se vrtelo u glavi. Odbijala sam jer mi je to bilo nemoralno. Nisam na prodaju, kada sam osetila da dolazim čistog srca – to sam i učinila. Dajem celu sebe, a dovoljno sam pretrpela gubitak svega, sin me je izdržavao, a životarila sam po tuđim krovovima. Tim više sam bila srećna što sam odlučila da dođem i oprostim sve. Preselila bih se u Beograd jer to je grad gde čovek zaista može da živi. Obožavam srpski kajmak. Prvi put kad sam počela da dolazim u Srbiju, taj proizvod sam nesebično zavolela. Kajmak imaju i Zagorci i Slovenci, ali srpski je najbolji na svetu, užički je bez konkurencije – zaključila je Tereza Kesovija.

(Telegraf.rs/izvor: Naše novine)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Sony 
Jbg. udarila kriza i na ove "dobrostojeće" u našem regionu, eto gazda Jezda ušao na farmu,a Tereza oće u Beogradu da živi..  Smile
Elem nije ni meni baš najjasnije to pravljenje sex bombe od Rozge dok je bila u Magazinu mislim da je niko nije tako posmatrao nego tek od skorije, kako je izdala par pesama koje su počele da se slušaju i kako je počela da se malo provokativnije oblači.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.