Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:14:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Total TV problem!  (Pročitano 17882 puta)
19. Dec 2010, 13:06:26
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Za pocetak pozdrav i molim vas da se ne sprdate sa nekim ko se ne razume i zbog toga sto je ovde dosao da pita :)
Dakle Total TV. . . .  
Uzeo sam ga u Novom Sadu a zivim u Svedskoj na severu.
Imam antenu 82 x 73 cm i na pocetku je sve lepo radilo ali onda jednog lepog dana puf. . . nekih kanala uopste nema.
Ima kanala koji toliko seckaju ili ih uopste nema tako da se ne mogu gledati.
Npr.  RTS1 RTS2 rade kako treba dok recimo PINK ( iako je samo Farma na njemu ) ne radi? takodje neki novi viasatov program Explorer ili kako li se zove ne radi? jednostavno izbaci da nema signala.
E sada. . .  ja uzmem i namestam signal vucem antenu levo desno i dobijem signal na 80 - 90 % al svejedno. . . Nece da radi! kao da kanal ne postoji.  Znaci bez obzira na jacinu signala kanali nece da rade iako ulaze u taj "paket" sto imam.
Posto imam iphone iz zezanja skidoh neku aplikaciju kao nesto za trazenje satelita. . .  i tako ukucam ovaj W2 sto je na 16 east tacno po imenu i on pokazuje da bas to nije to? ja smatram da ta aplikacija vise laze nego sto istinu govori al opet imam pitanje dali je moguce da TotalTV ide na 2 satelita? da sam na nekom levatorskom pa zbog toga nece? i isle su neke price ( dok sam vrtio po googleu video sam. . ) da je lansiran neki novi satelit koji bi trebao da pojaca signal ili sta li vec da mu radi. . . .  dali je taj dosao na svoje mesto i dali je krenuo sa svojom funkcijom?

Za one koji kazu da zovem njihove tehnicare. . .
Bio sam u novom sadu u njihovom servisu ali ona teta sto je bila tamo nema izgleda nista osim velikih sisa . . .  to joj je jedino znanje.  Rece mi nesto da mi treba veca antena? a ne moze da mi objasni zasto nece da radi sa signalom od 90 % jacine.  
Ko ima totalTV sigurno zna za program nesto "Fishing and hunting" . . .  taj program mi je jednom radio za godinu dana i tada kada je radio seckao je.
Znaci nesto definitivno nije u redu.
Ima li neko neku ideju sta bi problem mogao da bude?
Dali neko ima slicnih problema?
A ako je neko voljan da odgovori na moj problem i zeli da postavi jos pitanja odgovoricu na sve sto znam :)

Unapred zahvalan!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Meni mirise na provajdera. Stvarno, da li imas mozda jos nekoga iz komsiluka sa slicnim problemom? Ovde kod mene nasem lokalnom kablovskom operateru njegov gazda iz Slovenije posalje pare za legalan kljuc npr. za Cartoon Network a on te pare naravno strpa u svoj dzep, stavi piratski kljuc, pa preko celog donjeg dela ekrana pise kontrolna poruka 'Untilted' ili slicno, a kad ga nazoves da se zalis sto ne vidis 50% slike - kaze ti da to tako treba!!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Meni mirise na provajdera. Stvarno, da li imas mozda jos nekoga iz komsiluka sa slicnim problemom? Ovde kod mene nasem lokalnom kablovskom operateru njegov gazda iz Slovenije posalje pare za legalan kljuc npr. za Cartoon Network a on te pare naravno strpa u svoj dzep, stavi piratski kljuc, pa preko celog donjeg dela ekrana pise kontrolna poruka 'Untilted' ili slicno, a kad ga nazoves da se zalis sto ne vidis 50% slike - kaze ti da to tako treba!!

Nebih rekao da je provajder jer sam uzeo kod ovlascenog u novom sadu ulica jevrejska ili kako li se zove.
Ovo ide preko Parabole/Satelita nema nikakvih poruka da je nesto fejk ili slicno. Uplacivao sam u SBB novi sad tako da je sve to okej. bar mislim da jeste.
Od svega sto sam vrtio po internetu jedini "zakljucak" koji ja mogu da izvucem je da mi treba veca parabola. Al to i dalje ne objasnjava kako moze biti 90 % jacina signala a da kanali seckaju i ne valjaju.
Bar u mojim ocima... a ja mozda gresim...voleo bih da mi neko kaze dal velicina parabole moze da utice na kvalitet iako je ispravka KVALITET SIGNALA 90 %!
ovo ni lud ne moze da razume..hehe Smiley

Hvala za odgovor Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Za pocetak pozdrav i molim vas da se ne sprdate sa nekim ko se ne razume i zbog toga sto je ovde dosao da pita :)
Dakle Total TV. . . . 
Uzeo sam ga u Novom Sadu a zivim u Svedskoj na severu.
Imam antenu 82 x 73 cm i na pocetku je sve lepo radilo ali onda jednog lepog dana puf. . . nekih kanala uopste nema.
Ima kanala koji toliko seckaju ili ih uopste nema tako da se ne mogu gledati.
Npr.  RTS1 RTS2 rade kako treba dok recimo PINK ( iako je samo Farma na njemu ) ne radi? takodje neki novi viasatov program Explorer ili kako li se zove ne radi? jednostavno izbaci da nema signala.
E sada. . .  ja uzmem i namestam signal vucem antenu levo desno i dobijem signal na 80 - 90 % al svejedno. . . Nece da radi! kao da kanal ne postoji.  Znaci bez obzira na jacinu signala kanali nece da rade iako ulaze u taj "paket" sto imam.

Mislim da ti ipak treba veca antena. Pink je bio u problemu, mislim da je sada ok.

Posto imam iphone iz zezanja skidoh neku aplikaciju kao nesto za trazenje satelita. . .  i tako ukucam ovaj W2 sto je na 16 east tacno po imenu i on pokazuje da bas to nije to? ja smatram da ta aplikacija vise laze nego sto istinu govori al opet imam pitanje dali je moguce da TotalTV ide na 2 satelita?

Nemoj da me drzis za rec ali mislim da su u pitanju hotbird i astra. Koji risiver imas? Onaj sivi echolite ili neki drugi? Kakav ti je LNB, jel onaj monoblok?


da sam na nekom levatorskom pa zbog toga nece? i isle su neke price ( dok sam vrtio po googleu video sam. . ) da je lansiran neki novi satelit koji bi trebao da pojaca signal ili sta li vec da mu radi. . . .  dali je taj dosao na svoje mesto i dali je krenuo sa svojom funkcijom?

Jeste istina to za taj novi satelit, valjda W3 ali je cela operacija propala, ne znam zasto. Smiley

Ko ima totalTV sigurno zna za program nesto "Fishing and hunting" . . .  taj program mi je jednom radio za godinu dana i tada kada je radio seckao je.
Znaci nesto definitivno nije u redu.
Ima li neko neku ideju sta bi problem mogao da bude?
Dali neko ima slicnih problema?
A ako je neko voljan da odgovori na moj problem i zeli da postavi jos pitanja odgovoricu na sve sto znam :)

Unapred zahvalan!

Sudeci po ovome, Fishing & Hunting se uopste ne uplinkuju na 16 stepeni istocno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Ajde da probam malo laicki posto sam imao TOTAL TV jedno vreme pa sam presao na IPTV

Ljudi pretpostavljalju da iako je satelitska antena namestena kako treba da bi trebalo da imaju sve kanale. Cak i sa velikim signalom se moze desiti da neke programe jednostavno nemas. Ja jedno vreme nisam imao neke kanale(a naravno ti kanali su bili deo mog paketa) pa su kasnije dosli sami od sebe  Smile Nije mi smetalo previse jer sam imao dosta kanala a ovi sto sam voleo da gledam su bili OK

Ako bas hoces da imas sve u okviru paketa mogao bi da probas da uzmes vecu antenu. Ako se malo razumes u tehniku(a koliko vidim izgleda se razumes) ne verujem da bi imao vecih problema sa namestanjem iste
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia E71
Ja imam total tv slika secka zbog loseg vremena(kad je oblacno)Sto se tice kanala kojih nema ili se gube to je zbog antene koja ti nije dobro nastelovana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Mislim da ti ipak treba veca antena. Pink je bio u problemu, mislim da je sada ok.

- Ako je do toga onda ce najverovatnije biti da treba veca :s moracu se baciti u trazenje!

Nemoj da me drzis za rec ali mislim da su u pitanju hotbird i astra. Koji risiver imas? Onaj sivi echolite ili neki drugi? Kakav ti je LNB, jel onaj monoblok?

- Sivi je risiver sto sam dobio od njih Echolite... LBN je neki Twin sto sam kupio u novom sadu kod njih OVAKO http://www.mtego.com/store/upload/LNB-TWIN.jpg izgleda. e sad sto se toga tice... na taj djavo idu 2 ista risivera ... stan sam pored stana sa roditeljima..i oni isto imaju total TV idemo na istu parabolu sa koristimo taj isti LNB. Opet cudna stvar ... desi se da kod njega seckaju kanali kod mene radi sve normalno... ili obrnuto.
Kada trazim signal gledam kod njega na TV-u jer je blize... nadjemo recimo 90 % kvalitet signala ... i tako je KOD NJEGA na tv-u...dodjem kod mene on na 70% ? Kabal od antene je otprilike iste duzine .. nema neke velike razlike.
Ja sve pocinjem da sumnjam u sve to .. da tu nesto pogrewsno nije spojeno ili ko zna sta...ali da je tako valjda nebi uopste radilo? ne znam ni sam...


Jeste istina to za taj novi satelit, valjda W3 ali je cela operacija propala, ne znam zasto. Smiley

-Propala???? e jesam baksuz......

Sudeci po ovome, Fishing & Hunting se uopste ne uplinkuju na 16 stepeni istocno.

Evo sad cu tacno da proverim!
Viasat Nature. svi drugi viasat kanali rade - ovaj nece Znaci... Nat.Geo...Viasat 1000... Viasat explorer...itd radi...
Fishing & Hunting taj kanal imam u listi jednom davno je bio radio od tada ni makar. Samo izadje nesto i kaze proverite signal...itd itd... sad dali je tu ili ne znam to stvarno da ti kazem ali sudeci po tvom linku ovaj je zalutao u risiver Smile
Posto vidim da se razumes u ovo da te nesto jos pitam Smiley
Prvo sam uzeo TotalTV starome pa posle nekog vremena sebi...
kod njega posle nekog vremena ne znam sad tacno kada dali je bilo kada je krenuo da upali TV .. upali risiver tako je nesto bilo iskocio neki Download? nesto je skidao na koji nacin ne znam al je bilo jako slicno recimo skidanju fajla sa interneta...sve skidao do 100 % i onda instalirao sve sam..procedura trajala oko 20 min.
Dali postoji neki nacin da se proveri dali ima update za tu glupost? mozda je do toga?
Mnogo ja pitanja imam jer sve mi se nesto ne da da trazim vecu antenu i da je montiram po balkonu kao sto sam sa proslom muke imao ali izgleda necu imati resenja... :s hehe

Zahvaljujem se na odgovorima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia E71
Ne znam zasto si uzimao total tv kad je card sharing zakon.
« Poslednja izmena: 20. Dec 2010, 14:20:04 od spaled »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Citat
- Sivi je risiver sto sam dobio od njih Echolite... LBN je neki Twin sto sam kupio u novom sadu kod njih OVAKO http://www.mtego.com/store/upload/LNB-TWIN.jpg izgleda.

Ovaj bi ti bio bolji:

http://www.nedis.com/images/products/LNB-MONOTWIN.JPG

Nisu skupi.


Citat
e sad sto se toga tice... na taj djavo idu 2 ista risivera ... stan sam pored stana sa roditeljima..i oni isto imaju total TV idemo na istu parabolu sa koristimo taj isti LNB. Opet cudna stvar ... desi se da kod njega seckaju kanali kod mene radi sve normalno... ili obrnuto.
Kada trazim signal gledam kod njega na TV-u jer je blize... nadjemo recimo 90 % kvalitet signala ... i tako je KOD NJEGA na tv-u...dodjem kod mene on na 70% ? Kabal od antene je otprilike iste duzine .. nema neke velike razlike.
Ja sve pocinjem da sumnjam u sve to .. da tu nesto pogrewsno nije spojeno ili ko zna sta...ali da je tako valjda nebi uopste radilo? ne znam ni sam...

Ovo je verovatno problem do nekog spoja, a nije nemoguce da je lnb vrisnuo.


Citat
Prvo sam uzeo TotalTV starome pa posle nekog vremena sebi...
kod njega posle nekog vremena ne znam sad tacno kada dali je bilo kada je krenuo da upali TV .. upali risiver tako je nesto bilo iskocio neki Download? nesto je skidao na koji nacin ne znam al je bilo jako slicno recimo skidanju fajla sa interneta...sve skidao do 100 % i onda instalirao sve sam..procedura trajala oko 20 min.
Dali postoji neki nacin da se proveri dali ima update za tu glupost? mozda je do toga?

Ovo je update softwerskog paketa na risiveru. Uvek sacekaj da se odradi do kraja, ne gasi risiver, ne cackaj ga, koliko god da traje.

Manuelno radis update tako sto ga ugasis pozadi na prekidac, zatim ga upalis na isto dugme i kad se pojavi crni ekran sa onim: "please wait" ili "initialising", sta vec, onda na daljinskom pritisnes redom back, back, 2 , 4, 8, 5.

Dugme back je ono dugme iznad plavog dugmeta ako ti je ovakav daljinski:



Ako ti se odmah risiver upali, znaci da nisi na vreme ispritiskao one dugmice, pa ponovi postupak.

Inace, vidi neku vecu antenu, sad bas gledam footprint w2 satelita, pokriva i nordijske zemlje ali deluje mi da je to sama granica, a i na tom sajtu pise da ima slabljenje signal bar 5-10 db-a, tako da bi zaista bilo bolje da uzmes vecu antenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
- Sivi je risiver sto sam dobio od njih Echolite... LBN je neki Twin sto sam kupio u novom sadu kod njih OVAKO http://www.mtego.com/store/upload/LNB-TWIN.jpg izgleda.

Ovaj bi ti bio bolji:

http://www.nedis.com/images/products/LNB-MONOTWIN.JPG

Nisu skupi.


Citat
e sad sto se toga tice... na taj djavo idu 2 ista risivera ... stan sam pored stana sa roditeljima..i oni isto imaju total TV idemo na istu parabolu sa koristimo taj isti LNB. Opet cudna stvar ... desi se da kod njega seckaju kanali kod mene radi sve normalno... ili obrnuto.
Kada trazim signal gledam kod njega na TV-u jer je blize... nadjemo recimo 90 % kvalitet signala ... i tako je KOD NJEGA na tv-u...dodjem kod mene on na 70% ? Kabal od antene je otprilike iste duzine .. nema neke velike razlike.
Ja sve pocinjem da sumnjam u sve to .. da tu nesto pogrewsno nije spojeno ili ko zna sta...ali da je tako valjda nebi uopste radilo? ne znam ni sam...

Ovo je verovatno problem do nekog spoja, a nije nemoguce da je lnb vrisnuo.


Citat
Prvo sam uzeo TotalTV starome pa posle nekog vremena sebi...
kod njega posle nekog vremena ne znam sad tacno kada dali je bilo kada je krenuo da upali TV .. upali risiver tako je nesto bilo iskocio neki Download? nesto je skidao na koji nacin ne znam al je bilo jako slicno recimo skidanju fajla sa interneta...sve skidao do 100 % i onda instalirao sve sam..procedura trajala oko 20 min.
Dali postoji neki nacin da se proveri dali ima update za tu glupost? mozda je do toga?

Ovo je update softwerskog paketa na risiveru. Uvek sacekaj da se odradi do kraja, ne gasi risiver, ne cackaj ga, koliko god da traje.

Manuelno radis update tako sto ga ugasis pozadi na prekidac, zatim ga upalis na isto dugme i kad se pojavi crni ekran sa onim: "please wait" ili "initialising", sta vec, onda na daljinskom pritisnes redom back, back, 2 , 4, 8, 5.

Dugme back je ono dugme iznad plavog dugmeta ako ti je ovakav daljinski:



Ako ti se odmah risiver upali, znaci da nisi na vreme ispritiskao one dugmice, pa ponovi postupak.

Inace, vidi neku vecu antenu, sad bas gledam footprint w2 satelita, pokriva i nordijske zemlje ali deluje mi da je to sama granica, a i na tom sajtu pise da ima slabljenje signal bar 5-10 db-a, tako da bi zaista bilo bolje da uzmes vecu antenu.


Ti si batice neverovatan! Smiley hvala za pomoc!
Nije mi jasno odakle sve izvuces al izgleda da nalazis sve sto treba!
Zahvaljujem jos jednom! Smiley

A ja sam uradio update softwera al nisam primetio neku razliku...
Mislim sve je isto kao sto je bilo samo sto su "dosli" neki novi kanali na kraju liste koji ne rade.
Ipak ce biti da je sve to do antene.
A ovaj LNB sto si pokazao... ovo ce sad biti objasnjavanje Smiley
Posto ima dve "glave" za dva je satelita. To razumem ali dali onda ide i moj i od starog risiver na ta dva satelita? ( 90% sam siguran da je tako al bolje pitati )
I nesto kada sam citao o tome video sam da tu ima nekih stepeni razlika i tako dalje....Ako bih recimo uzeo nesto ovako kao sto si ti pokazao i predspostavljam da je za dva satelita ... sa koliko stepeni treba da uzmem da bi dobio nesto pametno? mislim neki satelit koji ima neke pametne kanale zanimljive za gledanje?

A sto se tice ovoga sto sam uzimao TotalTV.... posle bitke je lako biti general...mozda bi bilo bolje da sam uzeo neku drugu varijantu al sada je kasno...voz je prosao Smiley

Zahvaljujem jos jednom! Smiley

Pozdrav sa severa Svedske gde sneg ne prestaje da pada vec 4 dana na temp od -15, a pre toga je bilo -20 nekih 20 dana bez prekida cak je guralo i do -30 ... ! Smiley poz!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:14:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.