Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:16:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa driver-om za zvuk!!!  (Pročitano 4131 puta)
15. Dec 2010, 18:29:49
Ucesnik diskusija


You'll never walk alone

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 81
Zastava Arandjelovac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson f350
Ljudi imam problem da pronadjem drajver za zvuk pretrazio sam sve zivo,probao neki driver od druge zvucne kartice.OS: Windows XP SP2.Kako uopste da pogledam koja je zvucna kartica i ako nema posebni drajver za nji da li se on nalazi u chipsetu za maticnu plocu cije drajvere takodje ne mogu da nadjem???   Smile
« Poslednja izmena: 15. Dec 2010, 18:30:58 od dr.bane2 »
IP sačuvana
social share
You'll never walk alone
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b9pre
mob
Nokia C5-00
Па најбоље је да "купиш" неки добар програм за детекцију драјвера, нпр Driver Genius или тако нешто..

Они скенирају цео систем, и скидају најновије драјвере за све.. значи апдејтују постојеће и налазе непостојеће  Smile

Побрини се да га "платиш", у супротном ти само прикаже шта може да скине, али неће и да уради исто...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Па најбоље је да "купиш" неки добар програм за детекцију драјвера, нпр Driver Genius или тако нешто..

Они скенирају цео систем, и скидају најновије драјвере за све.. значи апдејтују постојеће и налазе непостојеће  Smile

Побрини се да га "платиш", у супротном ти само прикаже шта може да скине, али неће и да уради исто...


Probao i ne svidja mi se.Probao na par racunara i genius se pokazao kao sranje.Mnogo bolje radi cobra driver pack koja nalazi mnogo bolje drivere nego driver genius.Sto se tice drivera za zvuk to bar nije problem.Skine se ultimate everest program i tu se vidi koja je audio kartica.Ako pak nije integrisana na ploci onda treba otici u everestu u devices pa PCI pa tu nadjes audio karticu.Pa kad vidis koja je onda odes na net i nadjes.Nego jel zna neko bas dobar program za pronalazenje drivera da nije driver genius?Meni je cobra OK medjutim oce i ona debelo da zasere i povuce kontra drivere.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b9pre
mob
Nokia C5-00
За оне који нису информисани, Еверест више не постоји, бар не у тој форми Smile

Иначе, ја сам само дао пример програма, нисам рекао да мора њега да користи, ја иовако имам Оперативни систем који то све сам детектује....  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
За оне који нису информисани, Еверест више не постоји, бар не у тој форми Smile

Иначе, ја сам само дао пример програма, нисам рекао да мора њега да користи, ја иовако имам Оперативни систем који то све сам детектује....  Smile


Kako mislis ne postoji?Pa ja ga svaki dan koristim da vidim na racunaru koja je ploca,grafika i....Doduse nije everest jedini i ima tu jos dosta dobrih programa ali meni je licno odlican.Probao sam i SIW medjutim neke mi se stvari nisu svidele pa koristim everest ultimate.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b9pre
mob
Nokia C5-00
Мислим овако :
http://www.lavalys.com/products/everest-pc-diagnostics/

То не значи да програм не може да се нађе и да се користи, већ само да неће бити нових верзија и подршке  Smile

Иначе, мислим да је практичније имати алатку која ће одмах наћи и драјвер, него апликацију која препознаје хардвер, па онда ти треба да обиђеш пола нета да нађеш драјвер, мада је солуција боља за оне који се добро разумеју у рачунаре и скинуте увек поуздане драјвере, док истина, апликације за препознавање и скидање драјвера доносе ризик, у том смислу је твој савет свакако бољи, а мој је лакши  Smile

IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
@gagijk

Aha, sad razumem.Ne pratim vesti oko toga pa iskreno nisam imao pojma.Pa vidi najsigurnije je da procitas hardver pa onda skines drivere.To je najsigurniji ali ne i najlaksi nacin.Problem kod takvog nacina jeste sto nalazenje drivera nije bas tako lako svaki put.Posebno kad neko ima neki hardver koji nije uobicajen.E sad driver genius je meni licno jednom pomogao 100%.Nasao mi je driver za skener kojeg sam trazio preko 5,6 sati.Znaci naskidao sam se 100 drivera i ni 1 nije hteo da proguta.Onda mi je driver genius nasao i skener je proradio.Ali to je bio samo taj put.Jedno 20 puta mi je skinuo kontra drivere pa sam imao nekad i problema zbog toga.Cobra mi je licno bolja posto ne skida nista sa neta i dosta je dobra.Mnogo bolje mi se pokazala nego driver genius.E sad i cobra usere.Nekad toliko usere da ne mogu na sve nacine da skinem lose drivere.Zato kazem everest mi lepo cita hardver i kad odradim sa njime nikad se nisam zajebao kao sa cobra i driver genius.Cobra jeste nekad super zaista.Umesto da instaliras everest pa onda kucas ime ploce u google pa trazi drivere.Za to vreme cobra sredi sve lepo i aj cao.Posebno je dobra stvar kad si negde gde nema neta.Nije los ni unidriver medjutim i on mi nije bas nesto.Probao dosta puta i isto kao i genius.Mnogo vise neuspeha nego uspeha.Kad bi bio neki program kao cobra samo da nikad ne povlaci kontra drivere to bi bilo idealno.Kazem ti svi ti programi za trazenje drivera imaju falinku skidanja kontra drivera.Na primer genius mi je nasao za lap da su stari driveri za audio.Ja skinem i restart kad ono prc.Driveri losi.Ko zna sta je on skinuo.Mislim da je za pocetnike mnogo lakse da traze drivere pomocu everesta.Jer ovde ako skinu kontra drivere nece svako kao ja i ti znati da ih skine.Pre neki dan mi je odradio nepotpune drivere za mreznu i komp se ukucao.Izbacio plavi ekran i jos cuda.Ja sam to resio medjutim kazem ti pocetnik koji ne zna sumljam da bi resio tako lako........
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


You'll never walk alone

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 81
Zastava Arandjelovac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson f350
pokusao sam sa tim tvojim programima,ne radi nista,jednostavno cak i kad instalira nesto nece nista da se cuje.Procitao sam koja je maticna ploca,pogledao na zvanicnom sajti skinuo drajvere za zvuk i instaliro ali opet nista,a kad odem tamo u sound setings stoji no device  Smile stvarno ne znas sta vise da radim  Smile
IP sačuvana
social share
You'll never walk alone
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
omoguci je na ploci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Smile Smile Smile
Munka, sila si! Smiley
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:16:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.