Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obračun u Batajnici, dvojica mrtva  (Pročitano 12839 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Interesantno,ali ovo je prvi put da sam video u nekim novinama da komsije,baba,deda,rodjaci,poznanici,prijatelji kazu decko je bio nezgodne naravi. Kad god sam citao crnu hroniku uvek je pisao bilo je zlatno dete,dete za primer,dete koje se samo pozeleti moze a ovo prvi put da ovo procitam.

Можеш да замислиш какви су онда били,малтретирали су целу Батајницу са околином.
IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia No kašlje

Ma daj Buki... ipak su to klinci, jbt...
Sta oni znaju o zivotu.


Pa sada, ti se nece promeniti ni za 10 godina, mislim, svi smo mi bili klinci ali ja eto nisam tukao konobara flasom kad mi dodje sa racunom . Jeste da mozda nije morao da puca ali neko mora da pocisti to smece sa ulice

Posto si mene citirao, osjetio sam potrebu da ti odgovorim.

Nemoj da generalizujes...
Znam likove koji su bili veliki problemi u adolescenciji, a sada su veoma ozbiljni ljudi i ocevi za primjer.

I nekako ne mogu sebi da objasnim ovaj drugi dio tvog citata(podvuceni)... da li to treba da znaci da svi treba da uzmemo zakon u svoje ruke?
Ne mogu da se slozim sa tim, bez obzira sto nam je policija i uopste sluzba bezbjednosti na jednom nezavidnom, da ne kazem - jadnom nivou!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

dredd-movieLLL.jpg
(13.5 KB, 365x356)
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Mastao sam oduvek da postanem sudija Dred. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia krntija
i ja. presudiš po kratkom postupku
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b7
KURIR:


PRETILI DA ĆE ZAPALITI MOTEL

Petak, 17. Decembar, 2010.| Autor:
Jedan od rođaka Pavla Stanišića (23) i Zdravka Lučića (23), ubijenih ispred „Sremske noći“ u Batajnici, navodno, najavio da će se osvetiti ubici

BEOGRAD - Drama u Batajnici, izgleda, nije završena?
Posle ubistva Pavla Stanišića (23) i Zdravka Lučića (21) ispred motela „Sremska noć“, situacija u Batajnici je usijana. Navodno je neko od rođaka ubijenih zapretio da će u znak osvete baciti bombu na motel iako ni major Dražen Požar, bivši instruktor u Centru za obuku VBA, koji je ispalio kobne hice, ni njegova supruga Valentina nisu vlasnici lokala, već zakupci.

„Sremska noć“ juče nije radila, a tabla sa imenom je uklonjena.
Valentina je ogorčena stavom vojske.
- Mnogo je učinio za tu vojsku, a sada ga se odriču. To je sramota. Svi znaju ko su bili ti momci. Šta je trebalo? Da dopusti da ga ubiju? Krvav i razbijene glave, pucao je u njihovom pravcu da se odbrani. Već su mu razbili glavu flašom. I nije tačno da je pucao zbog neplaćenog računa od 3.000 dinara, samo se branio - kaže Valentina Požar za Kurir.

Stanišić i Lučić ubijeni su u sredu posle ponoći pred motelom „Sremska noć“ u Batajnici. Na njih je pucao Dražen Požar. Pucnjavi je prethodila tuča jer šestorica mladića, među kojima i Stanišić i Lučić, nisu hteli da plate ceh, a Požar je pokušao da ih zaustavi. Teško je ranjen Nikola Stanišić, a lakše Bogdan D. Pavle Stanišić i Zdravko Lučić biće sahranjeni danas na groblju u Batajnici.

(E. K.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Navodno je neko od rođaka ubijenih zapretio da će u znak osvete baciti bombu na motel iako ni major Dražen Požar, bivši instruktor u Centru za obuku VBA, koji je ispalio kobne hice, ni njegova supruga Valentina nisu vlasnici lokala, već zakupci.

Super... i onda će vlasnik lokala da se osveti, jer  ni kriv ni dužan ispašta.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dok god se pravoslavlje u drustvu bude dozivljavalo kao "zatucana dzamahirija", cesto ce se desavati i ovakve stvari. Danas su stradali ovi momci, a sutra mozda bas vase dijete bude na meti sjekire, noza, razbijene flase ili metka.
« Poslednja izmena: 17. Dec 2010, 14:42:14 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Dok god se pravoslavlje u drustvu bude dozivljavalo kao "zatucana dzamahirija", cesto ce se desavati i ovakve stvari. Danas su stradali ovi momci, a sutra mozda bas vase dijete bude na meti sjekire, noza, razbijene flase ili metka.

Sada ne znam kakve veze ima pravoslavlje sa ovim, mislim, sve ima veze jedno sa drugim ali to je vec u domenu filozofije. Kazi nesto konkretnije posto ne vidim da je neko spomenuo nesto u vezi crkve, vere, pravoslavlja.  Smile
Kolko vidim, ovde je ipak vise stvar mentaliteta , momci su cackali mecku, tip ima svoga staza iza sebe i valjda ratnog staza, znaci, svasta je proziveo i onda dodju neki neizivljeni klinci koji bas nisu ugodne komsije i koji provode vreme u kladionicama, sa zenom i detetom. Tu treba covek da se suzdrzava da ne puca a sada kod ovoga su zivci bili tanji...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Dok god se pravoslavlje u drustvu bude dozivljavalo kao "zatucana dzamahirija", cesto ce se desavati i ovakve stvari. Danas su stradali ovi momci, a sutra mozda bas vase dijete bude na meti sjekire, noza, razbijene flase ili metka.

Ako se moje dete nadje na meti sekire, noza, razbijene flase ili metka zato sto je pretilo i tuklo nekoga, onda ce to znaciti da sam kardinalno los roditelj i da mene treba poslati na robiju.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.159 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.