Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:55:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 83
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ConQUIZtador rekordi  (Pročitano 75702 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 

Najsporiji tacan odgovor mislim da je besmisleno. Najveci broj bitaka je besmisleno, zato sto moze da se namesta. Broj osvojenih poena u jednoj partiji mislim da je takodje besmisleno jer se posle 10 000 poena, resetuje na 100. A duzinu partije je nemoguce izmeriti...


broj bitaka da se namesti? msm da nisi u pravu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
SonyEricsson W660i
1) Najvise poena na kraju jedne pojedinacne partije ( ne znam kako je moguce osvojiti 10.000 poena u jednoj partiji pa da se resetuje ... )
2) Najbrze osvajanje celokupne teritorije Srbije (mada nisam siguran da to moze da se vidi iz screenshota). Teoretski ovo moze iz dva napada, prvi igrac odmah izbaci drugog, a treci prvog.
3) Najvise izolovanih teritorija pod kontrolom jednog igraca (na primer igrac kontrolise backu, kosovo i istok srbije, to su tri teritorije)
4) Njaveci broj polja koja vrede 400 poena pod kontrolom jednog igraca
5) Najveci nadoknadjeni zaostatak u toku jedne partije (posle tri kruga imas 3.000 od vodeceg a na kraju pobedis) itd


1. Ovo je glupo, jer ce jako puno igraca da deli prvo mesto...
2. Isto kao i prvo
3. Isto kao i prvo
4. Isto kao i prvo
5. Nemoguce dokazati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
SonyEricsson W660i

Najsporiji tacan odgovor mislim da je besmisleno. Najveci broj bitaka je besmisleno, zato sto moze da se namesta. Broj osvojenih poena u jednoj partiji mislim da je takodje besmisleno jer se posle 10 000 poena, resetuje na 100. A duzinu partije je nemoguce izmeriti...


broj bitaka da se namesti? msm da nisi u pravu

Ako mislis na prijateljske igre gde se igra dok neko ne osvoji celu teritoriju, zasto ne bi moglo da se namesti? Dogovori se nas troje da niko ne daje odgovore na pitanja i igramo do sutra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
pa ja ne znam ko je toliko lud
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
HTC Wildfire S
Jao Majkle. Ne znas? Smiley
Nemojte tako. Rekordi su cisto zanimljivi da se vide, ne mora bas sve rekorde jedan isti igrac da drzi. Nemojmo lagati. Sad izvini ako gresim, ako ste se stvarno napadali. U svakom slucaju moze da se pojavi neko ko ce sa namestanjem igrati 2 sata, pola sata duze od vas, pa 2 i po, 3, itd.
Inace skoro sve od ovoga moze da se namesti. Cak i PSP recimo. Da je jedan igrac odigrao jos 2 partije jedne noci, imao bi preko 7000. Mogao je i 7500 ladno. Verovatno nije hteo. Treba priznati one u udarnom vremenu.
Sto se tice najbrzeg odgovora, bilo bi dobro da se ne prihvataju oni sa odgovorom nula. Kao ni oni nemoguci, ispod 0.5. Nula se najcesce stiska (greskom, prilikom pokusaja pisanja dok krece pitanje). Sta ako si stiskao broj 1 i uspeo nekad da ubodes? I sta ako neko takodje stiska broj 1 na svakom pitanju i kada dodje, obori ti rekord, sa recimo 0.35. Tako mogu svi do sutra da obaraju.
Ja sam uspeo za 0.99 da dam odgovor koliko glava ima kerber, 3, ali nemam sliku. To nije toliko impresivno. Video sam i dosta brze odgovore, npr. od Totalisa. Sad ne secam se da li je odgovor uvek bio 1 ili ima i vecih od jedinice. Uglavnom, mislim da on ima najbrzi start, reakciju mozga, brzinu citanja, refleks, iako duze reci ili brojeve ne kuca brze od nekih.
Nije losa tema.
Decko u usponu, posto vidim da volis statistiku, bilo bi dobro ako mozes da sastavis recimo jednom mesecno kako se desavaju promene PI broja kod igraca u prvih 50 (ili 100), ko je koliko (poena ili mesta) napredovao, nazadovao. Sta mislis o tome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
ok, onda da ne racunam svojih 0,40, posto nije bilo uz citanje pitanja, ali svakako jeste nevidjena sreca, no, da ne objasnjavam sad... Postavljam onda svoje drugo najbolje vreme, ovoga puta je bilo uz citanje pitanja, nije lupanje broja pa sta bude  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

rekord za 1 cifru.JPG
(93.68 KB, 1368x813)
« Poslednja izmena: 14. Dec 2010, 07:33:26 od Majkl Dzordan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
HTC Wildfire S
Hehe, tako vec moze Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
ok, onda da ne racunam svojih 0,40, posto nije bilo uz citanje pitanja, ali svakako jeste nevidjena sreca, no, da ne objasnjavam sad... Postavljam onda svoje drugo najbolje vreme, ovoga puta je bilo uz citanje pitanja, nije lupanje broja pa sta bude  Smile

more, meni je i ovo sumnjivo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
haha pa ja onda stvarno ne znam sta da postavim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
SonyEricsson W660i
Citat
Decko u usponu, posto vidim da volis statistiku, bilo bi dobro ako mozes da sastavis recimo jednom mesecno kako se desavaju promene PI broja kod igraca u prvih 50 (ili 100), ko je koliko (poena ili mesta) napredovao, nazadovao. Sta mislis o tome?

Ovako nesto takodje bih mogao da uradim, ali da krenem od pocetka sledece godine. Nije los predlog...

Ajde ljudi postavljajte rekorde, malo da se zezamo i takmicimo. Evo ja cu pokusati da postavim ove rekorde za najboljeg napadaca, najvise partija itd. Ali kad se skola zavrsi za nekih 10-tak dana  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 83
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:55:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.165 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.