Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:20:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HG520s i problem sa wireless-om  (Pročitano 13708 puta)
07. Dec 2010, 17:18:26
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ovako, odlucili smo ja i moj komsija da zajedno koristimo njegov ADSL...E sad se javlja problem sa wireless-om...
Posto njemu na kompu ne radi prikljucak za povezivanje kompa i rutera kablom, on je odlucio da koristi taj ADSL preko wirelessa kao sto bih i ja isto koristio (inace udaljen sam od njega oko 25m).E sad se javlja problem...Kad je on konektovan preko wirelessa na net, ja nemam sanse da se konektujem... Smile(.Probali smo sa filtriranjem mac adrese, tj . ubacili smo moju i njegovu mac adresu i opet isto, cim se on konektuje mene izbaci sa mreze Smile.Da li postoje neka dodatna podesavanja da bi u isto vreme koristili net???Unapred hvala Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
U principu ne bi trebalo da bude problem da se 2 kompa prikace na jedan net, evo kod mene na istom tom modemu rade 3 kompjutera (1 desktop i 2 laptop-a). Mislim da nema potrebe da se bilo sta cacka oko tih mac adresa i slicno. Preporuka za komsiju je da kupi zasebnu PCI mreznu karticu i ugradi je u komp i cepa preko LAN-a, a ti bezicno. Te kartice kostaju bukvalno 300 dinara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Evo probao sam da se zakacim na druge mreze u komsiluku,i nekoliko njih imaju HG520s i sve lepo radi, vidim da ima po nekoliko njih da su se nakacili na jedan ruter, ali je problem samo na ovom ruteru kod ovog komsije...Ne znam da li ovo nesto da utice na poboljsanje wirelessa ako se u :Wireless lan poveca Channel ID i stavi na max Channel 11 2462MHz???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
LG Nexus 5
Vratite ruter na default podesavanja, pa setujte opet konekciju i onda probajte ponovo. Verovatno ste podesili nesto pogresno, a najbezbolnije je da resetujete sve, pa od nule ponovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Vratite ruter na default podesavanja, pa setujte opet konekciju i onda probajte ponovo. Verovatno ste podesili nesto pogresno, a najbezbolnije je da resetujete sve, pa od nule ponovo.
Ma 1000 puta smo restovali ruter i nista...Cak smo i uporedjivali podesavanja sa drugih rutera gde sve normalno radi i gde odjenom ima vise korisnika...Da li mozda ima neke veze zbog toga sto je njegov komp blizi ruteru , pa onda ruter daje bolji signal njemu a mene izbacuje sa mreze???
Ali me ipak cudi kako mogu da se konektujem na druge rutere i tamo sve radi normalno a ovde zeza...:S
« Poslednja izmena: 08. Dec 2010, 01:38:19 od extreemee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
LG Nexus 5
Hm... Jeste li probali da nazovete teh podrsku? Probajte i sa upgradeom firmware-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Hm... Jeste li probali da nazovete teh podrsku? Probajte i sa upgradeom firmware-a.
Zvali smo tehnicku podrsku, ali ni oni nisu mogli da nam pomognu...Probacemo i sa firmware...Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Opet ja Smile Nismo smeli da radimo upgrade firmware posto smo procitali da po defaultu novi firmware iskljucuje wireless...:S Ima li jos neka mogucnost???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Evo upravo citam ovo i ne mogu da provalim u cemu moze biti problem.

Okaci par SS-ova tog huvica, odnosno njegovih podesavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:20:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.