Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Academy Award for Best Foreign Language Film 2011  (Pročitano 24142 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
HTC Sensation
Ух бре Зоки....тешко

Искрено не знам за тај податак за прибегавање односно одустајање од абортуса везано за пол. Нисам упознат са тим(али верујем да се то ради и стварно је монструозно),а по оној сцени рекао бих да се од абортуса одустаје ако је дечак у питању?  Smile

Е сад не знам да ли је то исто важило и у оно време(1976.) јер их је тад било бар 500 000 милиона мање  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Crazy Frog, where are you now ???

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 245
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ne verujem da je majka bas o tome razmisljala...o abortusima?! pazite,muz joj je poginuo - pre ce spasiti musko dete:  naslednik ( nastavak loze), kada poraste lakse ce se izboriti sa svim ekonomsko,fizickim problemima ( doduse jeste da je ostao bez ruke, ali je ipak postao uspesan).
A da ima i to, majka se uvek vise vezuje za musko dete,a otac za zensko... pitaj na psihologiji zasto Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, a još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
  Naravno da u tom momentu nije razmišljala o abortusu,taj podatak je tačan i lako proverljiv,razmišljala je o nastavljaču loze.Onda nije mogla znati da li će biti iuspešan a još manje invalid.Opet rizikujem da ispadnem negativac (muška šovinistička svinja) ali zar se ne kaže kod nas da kad je žena trudna da nije važno šta je,važno je da je muško.Za mene je realnija bila ona dilema (iako ne tako dobro odglumljena) noga ili glava.Mislim da je jedna od mana ovog filma što nije prikazao bar malo život posle zemljotresa a koji se odvijao pod šatorima u trajanju od tri godine.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Sensation
Дуго нисам писао на овој теми али не због тога што сам запоставио ову конкуренцију филмова већ због тога што нисам погледао ни један вредан пажње о којем бих имао шта да пишем.

Дакле,у међувремену сам погледао прдставнике Естоније,Румуније,Немачке...и не зна се који је гори од ког тако да препоручујем да их прескочите. На моју жалост нема још пуно филмова који су доступни за скидање и макар са енглеским преводом тако да ћемо се мало начекати изгледа..

Налсови које сам гледао..
Естонија http://www.imdb.com/title/tt1247696/
Немачка  http://www.imdb.com/title/tt1288376/
Румунија  http://www.imdb.com/title/tt1590024/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
  Prvi film sam video i znam prodavnicu gde može da se nabavi što za ostala dva nije slučaj.Možda bih reskirao u slučaju švapskog filma kad naletim na njega da vidim koliko sam zaboravio ono što sam učio u školi.Do tada mi kao većini ostaje samo da gledam i patim.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Sensation
Па не знам ни колико је корисно да рискираш са овим швапским филмом,мени је огаван.Мајка са дететом бежи од мужа који је стока и све уз то што иде,ударајући на патетику,где би гледалац требало да се веже за јунакињу,а рупа и нелогичности и просеравња на све стране...режија је највећи промашај.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
  Nemci u proseku na svakih 5 godina snime jedan dobar film,Rumune neću da komentarišem a Estoniju i dalje tretiram kao Rusiju.Našao sam jedan njihov film Zero 2 (2010) koji za divno čudo ima prevod.Možda ga odgledam kad budem imao vremena posle ovog što sledi za koji dan.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ali "prodavnica" je najbolja stvar koju sam cuo na ovom pdf-u u poslednje vreme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
  Znaš onu narodnu o krčagu koji kaže "Zovi me kako hoćeš ali me nemoj razbijati".Ako znaš nešto bolje slobodno koristi,važno je da se razumemo.Piraterija je zabranjena ali važno je da je "prodavnica" stalno otvorena.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ja nista lose nisam mislio. Cak mi je super fora.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.