Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:16:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: lep ili ruzan muski polni organ  (Pročitano 34311 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
 Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC 
Vi ste zagledjivali, jbte, ja kad sam video slike, odmah sam prelistao stranicu.

Brate sta da ti kazemo, ne da je ruzan, nego zlo. Ali ne sekiraj se i za takvog se nadje musterija  Smile
Naleteces na neku ruznu, taman da se nadjete.

edit:

Jel ti dala neka od tih sto su ga videle  Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2010, 14:26:13 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia E
Mislio sam da sam sve video do sada na ovom Bureku ali sam se prevario! Smile

Nemojte da zajebavate coveka, niti mu je do zajebancije niti mu je prijatno zbog svega ovoga!!!

@andrija76
Brate ako mislis ili si ubedjen da imas problem ne bi bilo lose da odes do urologa na pregled i popricas sa covekom detaljno o svemu da cujes njegovo misljenje pa na osnovu tog misljenja i njegovih predloga preduzmes dalje korake ako je potrebno, to ti je moj prijateljski savet!!!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Jbt zao mi coveka... Al ipak sam pao sa stolice kad sam video ovo



@Andrija... Brate ne znam zasto si dosao da trazis savet na forumu... Ovde je sve bagra... Pravac kod lekara, uput za urologa i dermatovenerologa, i ako ti oni kazu da nije nista, nije nista i jbe ti se... Dok je zdrav jbe ti se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Sensation
Е лепо се исмејах  Smile Smile
Него ај озбиљно сад мало...

Pa u pravu si ako su ono naslage gljivica ili fimoze možda bi trebalo da se namaže nekim antibiotikom ili antimikotikom , ali za to je potreban lekar.

nisu gljivice,oduvek mi je takav,inace nisu slike posle drkanja i tusiram se svakoga dana,ali jednostavno mi je takav,a mozda na ovim slikama deluje i malo gore nego sto jeste jer sam ih slikao nocas web kamerom...

Гле овако,прво,откуд ти знаш да нису гљивице?
друга ствар,ако су стварно беле наслаге и осећаш свраб или ти се јавља црвенило онда су 90% гљивице. то није ништа страшно и необично јер свака 3. особа тогом живота их има и та врста гљивица се зове Kандида(candida),уз наравно обавезно прање и туширање можеш да користиш Канестен или Нистатин крему(за спољашњу употребу наравно) и уколико је Кандида решићеш случај врло брзо.
Алтернативни облици лечења су ти да побољшаш мало исхрану тј уносиш више поврћа и да избациш шећер...овокажем јер постоје људи који се годинама безуспешно лече од овога а не знају шта је у питању и не знају да се та врста гљивица нормално налази у цревима и представља сапрофитну флору,наравно у јако малом броју и да се одрђеним дисбалансом постиже и повећан број ове гљивице.

наравно,ипак је најбитније и савет ти је да одеш до бактериолошке лабораторије и даш брис на преглед....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
a mozda na ovim slikama deluje i malo gore nego sto jeste jer sam ih slikao nocas web kamerom...

Naravno, svako ko se slikao bez profi osvetljenja i sminke ispadne nakazan, ja kad sebe vidim kad se slikam mobilnim uplasim se, kao da nisam ja.
 Mislim da nemas zdravstveni problem ali eto cisto radi sebe, otidiji kod doktora nek te pregleda. Kad budes 100% siguran da je sve ok, nastavi dalje sa sex. zivotom i ne obaziri se na komentare - komentare i sprdnju uvek ocekuj od nesrecnih i nezadovoljnih sobom ( vidis ovi sto su najglasniji na temi, e oni su najnesrecniji ) verovatno imaju gori problem od tebe, samo sto nemaju herca da postave slike, jer da postave....zivi ostali ne bi...

Sve ok, otidiji do doktora i javi sta je bilo  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Eto saveta... Poslednjih par saveta su maximalno dobronamerna, sve ostalo brisi i zakljucavaj temu...

Ovde bi se ljudi zjbavali.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Dec 2010, 14:34:56 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Malkin ti je tačno rekao, gljivica kandida (candida albicans) se često javlja i kod žena i kod muškaraca na sluzokoži polnog organa, i prenosi se s jednog na drugog partnera. Ako je ta gljivica kansen vaginalni krem (isti koriste i muškarci i namenjen je sluzokoži polnog organa) u apoteci nabaviš, apliciraš na suvu sluzokožu posle pranja i već sutra ćeš videti kako se te bele skrame skidaju. Posle nekoliko dana sve će se povući i ako se ponovo jave isti tretman. I devojka sa kojom si bio treba da uradi isto.

Ali ako nije kandida nema druge nego da odeš lekaru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Eto.. resen problem...
Pa kad obidjes lekare... javi se ...
Ili jednostavno reci svojim zenskama da mozda imaju previse iskustva... to ce ih sigurno uvrediti i zacepiti im usta Smile

I jedan savet za ubuduce.... ako ti neko trazi fotku djoke na netu... nemoj da je postavljas... niti su sve net zene zene, niti su takve fotke za svacije oci...

Lock..

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:16:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.