Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:34:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: LCD LG TV problem!  (Pročitano 9581 puta)
30. Nov 2010, 23:12:25
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Evo ovako,ne znam da li je ovo pravo mesto da postavim pitanje,ako nije molim moderatore da premeste da bih dobio odg.Naime kupio sam pre mozda mesec(mozda malo jace)lcd tv marke LG.
Potpuno sam zadovoljan sa njim i jako dobro sluzi medjutim imam problem sa njegovim daljincem.Naime,kod dugmica koji sluze za kretanje po meniju,imaju slabiju reakciju i potrebno je bas jako stisnuti,sto zna da izludi.Televizor je u garanciji pa me zanima da li ja mogu da odem kod njih i da trazim ili da mi daju nov daljinski ili nov televizor ili da mi vrate pare.Daljinski nije nijedanput pao,niti je bilo gde ogreban niti bilo sta slicno,znaci jos stoji u foliji(koju sam dobio sa njim)!Koji je vas savet,i sta mogu da uradim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
promeni baterije pokusaj ko zna ako ne pomogne a nece  Smile  idi trazi drugi daljinski
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
To je izgleda njihova boljka! Ja imam plazmu LG42PQ3000 nešto više od godinu dana i od starta sam imao isti problem! Kursor gore-dole-levo-desno stvarno treba stisnuti jače ili pak par puta da bi odradio komandu! Probao sam i menjati baterije ali ništa nije pomoglo tako da sam se sada već navikao na to. Mislio sam da je to samo problem kod mene a sada vidim da je to ipak greška proizvođača!
Neznam šta da ti predložim probaj se žaliti prodavcu pa ako izvučeš nešto dobro je ali mislim da nećeš imati sreće!
Navikni se na to ionako ih nećeš koristiti baš često osim kad podešavaš meni!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ok super sto si odgovorio,i ja sam mislio da je to samo kod mene,bas od pocetka je tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel One Touch Idol X
Evo ovako,ne znam da li je ovo pravo mesto da postavim pitanje,ako nije molim moderatore da premeste da bih dobio odg.Naime kupio sam pre mozda mesec(mozda malo jace)lcd tv marke LG.
Potpuno sam zadovoljan sa njim i jako dobro sluzi medjutim imam problem sa njegovim daljincem.Naime,kod dugmica koji sluze za kretanje po meniju,imaju slabiju reakciju i potrebno je bas jako stisnuti,sto zna da izludi.Televizor je u garanciji pa me zanima da li ja mogu da odem kod njih i da trazim ili da mi daju nov daljinski ili nov televizor ili da mi vrate pare.Daljinski nije nijedanput pao,niti je bilo gde ogreban niti bilo sta slicno,znaci jos stoji u foliji(koju sam dobio sa njim)!Koji je vas savet,i sta mogu da uradim?

И ја имам ЛГ телевизор, конкретно 320ЛД, онај од 32 "... Исти случај је и код мене, мислим да је до даљинског, генерално на ЛГ-ијевим моделима је такав. Мислим да ту ништа не може да се уради, осим да се навикнеш на њега...
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ma navikao sam se vec Smile nego rekoh da probam da vidim sta moze da se uradu.Sreca pa ne koristim puno te dugmice inace da su oni za saltovanje programa,tek onda bih poludeo.I ja bas imam lg32550:)
Ono,bas sam zadovoljan tv-om,i ima dobre f-je ali eto ta sitnica....nego sad kad se setih,meni u specifikacijama pise da Tv podrzava pustanje filmova sa usb(tacnije pusta divX HD),medjutim ja kad ubacim on pusta samo slike i pesme,da li je tako i kod tebe? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel One Touch Idol X
Ma navikao sam se vec Smile nego rekoh da probam da vidim sta moze da se uradu.Sreca pa ne koristim puno te dugmice inace da su oni za saltovanje programa,tek onda bih poludeo.I ja bas imam lg32550:)
Ono,bas sam zadovoljan tv-om,i ima dobre f-je ali eto ta sitnica....nego sad kad se setih,meni u specifikacijama pise da Tv podrzava pustanje filmova sa usb(tacnije pusta divX HD),medjutim ja kad ubacim on pusta samo slike i pesme,da li je tako i kod tebe? Smile

Мора да се "откључа", путем инфрареда, тј. да се отвори сакривени мени... Има то упутство на нету, ја сам изгуглао кад ми је требало, није тешко да се нађе  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ja mislim da na nasim modelima tv-a nema infrareda! Smile
Moze mala pomoc,sta da kucam na googlu?Jel ti je bas ova verzija koju ja imam?
Unapred zahvalan na odg:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel One Touch Idol X
Ja mislim da na nasim modelima tv-a nema infrareda! Smile
Moze mala pomoc,sta da kucam na googlu?Jel ti je bas ova verzija koju ja imam?
Unapred zahvalan na odg:)

Није исти модел, a инфраред имаш, тј. треба да упериш инфраред на мобилном према standby дугмету на тв-у. Kуцаш unlocking lg ld 550, одмах ће ти изаћи резултати...
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ok pokusacu,samo mi reci jel si ti uspeo,jel se dobija nesto,da se potrudim vise? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:34:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.