Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šutanovac: Nema vojske u okruženju koja bi mogla da nas razbije  (Pročitano 10230 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Realno i nije nam neka konkurencija u regionu.
ne dokazuje ovo da smo mi neka vojna sila , jer definitivno nismo , nego samo da su naši susedi u još gorem položaju.....
upravo tako.on bi da slavi ko da smo neka velika sila,a u stvari smo sila samo u odnosu na okolinu,koja je uglavnom ista,ili i gora od nas.
Izgleda da su nam jedini poslovi izvoza koji nam idu upravo naoružanje i to izvoz na Bliski Istok i istočnu i centralnu Afriku....
i kamen-sljive za Rusiju i Istocnu Evropu...  Smile   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Sony 
pa dobro ipak to su naši brendovi... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 3510
ЛДП: Требало је раније да укинемо војску

Посланик Либерално демократске партије (ЛДП) Чедомир Јовановић најавио је данас да ће његова странка гласати за одлуку о обустави редовног служења војног рока и изразио је жаљење што тај закон није донет раније.
Јовановић је рекао да у Србији не постоји демократска цивилна контрола војске и упитао како се може реформисати армија а да политика при томе остане у вакууму, без чланства у НАТО.
 

''Војни коментатор'': Чедомир Јовановић
 

''Војска мора бити мобилна, спремна за сукобе ниског интензитета и у партнерству са другима. Ми смо упућени на НАТО, а реторика против алијансе је политикантска'', оценио је Јовановић.
Он је изјавио да би требало променити резолуцију која говори о војној неутралности Србије.
''Само због НАТО интеграција Хрватска није била заустављена у процесу европских
интеграција када је хашки оптуженик Анте Готовина био у бекству. На теми НАТО не смемо да попустимо пред популизмом, већ храбро да уђемо у тај процес'' , закључио је Јовановић. 
Посланици владајуће већине у Скупштини Србије подржали су предлог о укидању служења војног рока. Министар одбране Србије Драган Шутановац изјавио је јуче да је неутралност према НАТО-у примењива, али у земљама које имају јаку економију, привреду и могућност организовања сопствене војске на најбољим стандардима и са најбољом могућом опремом.

« Poslednja izmena: 03. Dec 2010, 00:02:07 od Persona grata »
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Pratio sam prepirku Shute sa radikalima oko naseg izostajanja na paradi kod Krasnaje Ploschadi.

Pa vala je to zakljuceno za debile koji sebi daju masti na volju da smo bili neko u drugom ratu.
Lepo je rekao ambasador, kosooki Tatarin: Ploschadj mala, mlogo nakupaca, nema mesta i za vas, gledajte na TV. Smile Smile Smile
Joj koji se sve hibridi ispishali u Srbiji posle 45-e, to je za Darvina.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
meni su pričali ljudi kako su se neke susedne države integrisale u NATO, a pošto je Sloba pobedio NATO onda je Šuta u pravu, možemo da raspustimo vojsku, niko nam ništa ne može.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
meni su pričali ljudi kako su se neke susedne države integrisale u NATO, a pošto je Sloba pobedio NATO onda je Šuta u pravu, možemo da raspustimo vojsku, niko nam ništa ne može.  Smile
Stvar moze da evoluira u pravom smeru. Ako se drzava brani za pare, ni ne treba Srbin da gine. Angazujes neke KuntaKinte iz Somalije ili Sudana ili odakle vec.Problem su pare, pa je stoga mnogo vaznije da se pokrene vojna industrija.Svet odavno vode militaristi svih boja tako da je to najprofitabilnija industrija.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Alcatel 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
SonyEricsson k750i
nemoze nam niko nista? mi bese imamo jedan mig 29? jbt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
netreba nas niko da nas razbija sa ovakvim ministrom vojnim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
kao shto sam vec rekao , pravi razlog za ukidanje vojnog roka nije spoljni ( onesposobljavanje vojske da se suprotstavi spoljnom neprijatelju ) vec unutrashnji .  Smile

 regrutovana (narodna) vojska je tekovina francuske revolucije , a uvedena je da vlast ne bi mogla da je zloupotrebi protiv tog istog naroda . naime , teshko je zamisliti da ce vojnici koji su doshli iz tog istog naroda tako lako zapucati po njemu . osim toga , regrutovana vojska pruza svakom gradjaninu mogucnost da se upozna sa rukovanjem oruzjem i da se ako dodje do najgoreg odupre tiraniji .

  s druge strane , placenichka vojska radi ono shto joj gazda naredi  Smile . kod nas ce ti placenici posluziti kao dopuna policiji ako se vlast oseti mnogo ugrozenom  . josh jedna eventualna uloga bi bilo paradiranje , o chemu je josh pisao i radoje domanovic u svojoj pripovetci "stradija"  Smile - odnosno zamazivanje ochiju naroda . o odbrani zemlje nema ni govora (ko ce da ratuje za 30 000  Smile ) .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.