Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:22:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Učiteljica glume – i života  (Pročitano 5952 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
oni imaju neku posebnu metodu priopćavanja, metodu da prenesu i cilj koji hoće postići. Oni manipuliraju. I to nije nužno loša stvar. Kad malo bolje razmislite o tome, svaki čin podučavanja je vrsta manipulacije. Nadamo se –vjerujemo – da je manipulacija bila s dobrom namjerom, navodeći nas prema otkriću i većoj vjeri u vlastiti glas.

To je to.
I to nema veze sa nametanjem licne volje. Niko nikom ne namece ono sto on voli. Ovde se radi o pokretanju pojednica koji je izgubljen i pomalo destruktivan. Verovatno ne znas kako prija kad ti posle nekog vremena neko saopsti zahvalnost jer si bila sjajan manipulator i jer si na svoj nacin pokrenula neka lepa desavanja.
A sto se tice lomljenja koski izmedju para koji sam ja spojila, pa to nema nikakve veze sa mnom. Ako cu tako negativno razmisljati onda bolje da nista i ne radim. Kosti se lome i sa mnom i bez mene, a sve to nije izgovor da ja sedim i ne radim nista...kad vec mogu svasta nesto. Smile Smile


Citat
Jednostavno ne možeš ti, a ni bilo ko drugi da proceniš šta je za nekoga dobro.

Ja mogu i radim to vec dugo.
I primam zahvalnost.
Jbga, nije sve za svakoga, moras imati kliker i za manipulaciju, ako nemas bolje cuti i sedi tu.
« Poslednja izmena: 30. Nov 2010, 19:20:05 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
a sve to nije izgovor da ja sedim i ne radim nista...kad vec mogu svasta nesto. Smile Smile

E, pa vidiš-moj životni moto je "To što ja nešto mogu, ne znači i da treba!"
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 



Sta je, jesi se razocarala u ljude? Smile

Pusti i mene onda brate da se izlupam, drugacije necu naucitii   Smile


Ma treba uvek, nek se nesto desava - zamisli desava se nesto super, a ti zasluzan, ijaoj bolji osecaj je to nego nove stiklice  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
zamisli desava se nesto super, a ti zasluzan

Lekari bez granica pružaju to zadovoljstvo.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 



Kako koji lekari  Smile

Dobro, ti nemoj nista da cinis po nekim pitanjima, ja hocu, pa da vidimo ko ce biti zadovoljniji sobom, jel moze? Smile

...mada je moj stav mnogo rizicniji ali nema veze, ljudi koji nikada ne grese, nista i ne rade - jedna ravna linija su...
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Znate, mi mozemo misliti da cinimo dobro ali manipulacija je nametanje nase volje nekome drugom cak iako mislimo da je to opste dobro, tako da ona koristi nama i nasoj satisfakciji. Ona se desava svakodnevno, kroz religiju, politiku pa i kroz druge sfere u zivoti kao sto su veze. Manipulisu svi a krajnji cilj je nesto sto mi mislimo da ce biti dobro po nas ili pak po druge i na kraju se opet svodi na to tj na nasu licnu satisfakciju. Drugi ce mozda biti i zahvalni ali ne menja cinjenicu da su izmanipulisani nasom voljom a to nam se kad-tad moze obiti u glavu
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Dobro, ti nemoj nista da cinis po nekim pitanjima, ja hocu, pa da vidimo ko ce biti zadovoljniji sobom, jel moze?

Učiniću ja, šta god treba, ali onda kada to neko jasno bude tražio od mene.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Znate, mi mozemo misliti da cinimo dobro ali manipulacija je nametanje nase volje nekome drugom cak iako mislimo da je to opste dobro, tako da ona koristi nama i nasoj satisfakciji. Ona se desava svakodnevno, kroz religiju, politiku pa i kroz druge sfere u zivoti kao sto su veze. Manipulisu svi a krajnji cilj je nesto sto mi mislimo da ce biti dobro po nas ili pak po druge i na kraju se opet svodi na to tj na nasu licnu satisfakciju. Drugi ce mozda biti i zahvalni ali ne menja cinjenicu da su izmanipulisani nasom voljom a to nam se kad-tad moze obiti u glavu

Evo Marko lepo objasnio.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
Dobro, ti nemoj nista da cinis po nekim pitanjima, ja hocu, pa da vidimo ko ce biti zadovoljniji sobom, jel moze?

Učiniću ja, šta god treba, ali onda kada to neko jasno bude tražio od mene.

Jasno i glasno, jel da...mozda i ja dodjem do tog stava...jednom...nikad se ne zna...mada, iskreno - mene manipulacija jednistavno cini da se osecam korisno, jos uvek me nije zabolela glava od nje. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
Citat
Jednostavno ne možeš ti, a ni bilo ko drugi da proceniš šta je za nekoga dobro.

Citat
Ja mogu i radim to vec dugo.
I primam zahvalnost.

 Smile Smile
Samo cekam dan kada ces da kazes da si ti stvorila mesec i da sunce ne sija ako ti neces da sija  Smile
Jel bilo i pohvala : " Hvala ti sto postojis"  ?!  Smile

Manipulacija...pa sad postoji jako puno manipulacija..Svi manipulisemo nekim kad nam treba,,,Jbg usmeravas coveka zarad svoje koristi.I tu nema price..to je lose.Pa makar to bilo i iz licnog zadovoljstva (i to je korist).

Politicari .. manipulisu..pre glasanja..jbg dok je ovaca bice i sisanja.
Majka manipulise detetom..ali to je dete,to nije isto.

Sve u svemu..
Ovo o cemu lolana prica zove se motivacija.
Debeo covek zna da je to lose..samo nece da mrdne prstom..I to je njegov problem.To sto je debeo nije mentol.

Inace,na manipulacije padaju svi..
Reklama na tv-u je manipulacija..Zajebu te ljudi a da to i ne primetis..
Sto je jos veci fazon,ne smes ni sebi da priznas da si ispao glup.
Dosta ljudi i ne kapiraju da su izmanipulisani.

Lolana stalno prica o zdravom zivotu..
To ne postoji.
Kako ?
Tako sto ti mozes da jedes i travke iz najcistije sredine..A da sednes u kola ili setas ulicama gde stalno prolaze automobili.
To je veci otrov od bilo koje lose hrane...Taj otrov je doprineo , poplavama..globalnom zagrevanju..Sta mislite,kako to utice na jednog coveka kad je planetu moglo da sjebe za cetrdesetak godina ?
Hrana koja se pravi,prska se raznim otrovima..da ih ne nabrajam..Zasto ?
Jer to povecava plod ili taj plod raste u vreme kada mu vreme nije..I tako dalje i tako blize..
Jos veca fora je da izadjes da trcis..a trcis pored ceste...pune otrova..lepo ti se otvore pluca pa se lepo naudises.

I onda se pojavi neki veliki DR.Mnogo sam Pametan i proda ti pricu o zdravom zivotu..Jedite moje proizvode..bice te zdravi do kraja zivota...mozda cak i ne umrete..jer je ovo proizvod 27 veka..Vise se ne umire.

Ovakvu pricu pokupe oni koji su nepismeni,pa ti nepismeni iz svoje nepismenosti..prodaju pricu drugom nepismenom seljaku..i onda sta, Bum  Smile Pocinje biznis  Smile
Onda nam ona debela na pinku prodaje tablete za mrsavljenje.... "Ona zna sta je za nas dobro" ..Trebamo biti mrsavi..i bla bla bla bla bla bla bla bla..
100 puta ponovljena laz postaje istina.I onda krenemo sa tabletam,pa se jave bubrezni problemi,pa srcani pa kurac pa palac..Ali smo mrsavi Smile

E to se zove manipulacija...
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:22:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.