Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:10:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ceca beži u Rusiju!  (Pročitano 6348 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.2
mob
Alcatel 
Arkanovu kumu pozivaju na sud da svedoči protiv Cece
Vuk Z. Cvijić    | 25. 11. 2010. - 21:13h |
BEOGRAD - Jedan od važnih svedoka tužilaštva u postupku protiv Svetlane Cece Ražnatović i njene sestre Lidije Veličković-Ocokoljić za nezakonitu prodaju 10 fudbalera "Obilića" biće, kako saznaje "Blic", Stanislava Čočorovska, koja je u zatvoru u Makedoniji zbog šverca pola tone kokaina.
Kako “Blic” ekskluzivno saznaje, u optužnici osim Čočorovske, kume Željka Ražnatovića Arkana, kao svedoci predloženi su i sportski menadžeri Darko Šušnjar i Dejan Joksović, fudbaleri Dragoslav Šekularac i Dragiša Binić, koji su bili funkcioneri Obilića, kao i bivši direktor kluba Zoran Petrović i sportski direktor Jovan Dimitrijević.

Srbija i Makedonija su regulisale pitanje privremene predaje osuđene osobe i nema prepreka da se Čočorovska dovede u Beograd. Ona može da svedoči i preko video linka ili da je sasluša makedonski sudija na zahtev beogradskog suda.

 
U optužnici se navodi da je Čočorovska umešana u prodaju Nikole Lazetića turskom Fenerbahčeu po ugovoru od 15. juna 2000. za šest miliona maraka.
 
Milion je, međutim, vraćen turskom klubu, a 700.000 je uplaćeno na račun banke iz Lugana, preko koje je Ceca vraćala kredit uzet u jednoj srpskoj banci. Na račun Čočorovske u Turskoj uplaćeno je 4,3 miliona maraka. Ona je dva miliona prenela Obiliću, a 2,3 miliona uplatila na račun Lidije Ocokoljić u Segedinu.
Šušnjar se spominje u vezi s transferom u grčki Aris Miroslava Savića, koji je po ugovoru od 25. januara 2000, 10 dana posle smrti Arkana, prodat za milion maraka.
 
On je imao veze i sa prodajom Saše Vicikneza i Zorana Rankovića Šangaju u martu 2000. za 400.000 maraka. U oba slučaja se navodi da je Šušnjar uzeo 10 odsto, a ostatak predao Cecei na ruke i ništa nije evidentirano u poslovnim knjigama Obilića.
 
Svetlana Ražnatović sinoć je doputovala u Skoplje gde danas i sutra drži koncerte. Ona je u izjavi za skopski Kanal 5 odbacila navode da je prodajom igrača Obilića proneverila 235 miliona dinara.
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.2
mob
Alcatel 
BEOGRAD 26. 11. 2010
PRESS
Ceca ogorčena: Zar sam ja šef mafije u Srbiji!?!
„Nek mi sude, a ako sam kriva, neka me i osude! Nisam ja valjda najveći problem pa da samo pišu i pričaju o meni?! Ne pada mi na pamet da bežim!"
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović ubeđena je da je njen slučaj baš sada otvoren u medijima samo da bi se skrenula pažnja javnosti sa najvećih problema u srpskoj politici i ekonomiji. U razgovoru sa bliskim prijateljima, Ceca je ispričala da joj sve pakuju političari sa kojima je imala problema i 2003. godine, kada je bila uhapšena!
- Ceca je ogorčena pisanjem režimskih medija. Tekstovi da se ona sprema da pobegne u inostranstvo, da će tražiti azil, zahtevi da joj se oduzme pasoš, najava oduzimanja imovine nisu ništa drugo nego prljava kampanja koja treba da prikaže Cecu kao najveći problem u ovoj zemlji - kaže za Press blizak prijatelj slavne pevačice.
Dokazaće nevinost
Cecin prijatelj nam je i preneo njenu poruku vlastima i svima onima koji je ovih dana napadaju u medijima:
„Nek mi sude, a ako sam kriva, neka me i osude! Nisam ja valjda najveći problem u Srbiji, pa da se samo o meni priča i piše?! Zar sam ja šef srpske mafije?! Ne pada mi na pamet da bežim i da se krijem!", poručuje Ceca i ponavlja da se ne plaši najavljene optužnice i suđenja, jer nije kriva i ubeđena je da će to i dokazati.
- Ceca je već rekla da su tokom ovih sedam godina istrage tri puta rađena veštačenja i da je sva tri puta dokazano da ni ona ni njena sestra Lidija nisu krive za proneveru miliona od transfera fudbalera u inostranstvo. Neoborivi dokazi su na njenoj strani. Ovo je samo pokušaj istih onih političara koji su joj život zagorčali 2003. da je unište. Ali, neće im proći - kaže sagovornik našeg lista. Na naše pitanje ko su ti političari koji, kako tvrdi, rade Ceci o glavi i koga to ona konkretno pominje u razgovorima sa prijateljima, naš sagovornik odbija da konkretno odgovori:
- To ne mogu da vam kažem. Ako bude htela, Ceca će vam to sama reći... Samo, sve se to jasno zna. Zna se ko ju je najviše napadao pre sedam godina, zna se ko je tada o Ceci objavljivao najcrnje gadosti. E, pa isti ljudi su i dalje jako moćni u srpskoj politici. Upravo oni to i rade. To su isti oni koji pišu kolumne za onog drekavca koji je umislio da je pevačica... - kaže naš izvor.
Zvanično, ništa novo
Zvanično, juče niko nije želeo da komentariše tvrdnje sagovornika Pressa. U policiji i tužilaštvu su nam rekli da u „slučaju Ceca" nema ništa novo, dok sama pevačica nije odgovarala na naše pozive.
Tužilaštvo je, podsetimo, ranije najavilo da je istraga protiv Cece i njene sestre Lidije završena i da bi uskoro protiv njih mogla da bude podignuta optužnica.
Maležani snimaju film o Ceci, Norvežani je zovu u TV šou!
TV Malezija planira da snimi dokumentarac o Ceci Ražnatović! Producenti filmskog studija „Monfils" iz Malezije zatražili su od Cecinih saradnika dozvolu da snime dokumentarni film.
Osim toga, Ceca je dobila poziv najgledanije norveške televizije sa nacionalnom frekvencijom TV2 da gostuje u popularnom tok-šou programu voditeljke Trude Teige. Ako prihvati poziv, ona će se pojaviti u šouu u kome su ranijih godina gostovali Bil Gejts, Ingrid Betankort, Bob Geldof, Sara Ferguson i mnoge druge ugledne ličnosti iz svetskog džet-seta. Norvežani nude da Ceci plate sve troškove puta i boravka u Norveškoj.
Pevačica se još nije oglasila da li će prihvatiti ponude iz Malezije i Norveške.
Inače, Ceca je prekjuče otputovala u Skoplje, gde će večeras i sutra održati koncerte u dvorani „Boris Trajkovski". Ona će posetiti skopski centar za decu bez roditeljskog staranja, kojima će uručiti poklon-pakete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Sve dok joj je ministar policije kucni prijatelj nece ta u zatvor

A da treba da bude tamo, i treba
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
To se zove 'rat srpskih prostitutki'. Sa jedne strane politicari na vlasti sa druge kojekakve pevaljke, kume, strine koje su htele samo malo kolaca, malo mrvica od 'posebnih usluga', koji se radi preko srpske kvazidrzave.
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 00:35:49 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Alcatel 
Svetlana Ražnatović: Imaću šta da kažem
Beta | 25. novembar 2010. 18:48 |

Doći će vreme kada ću imati šta da kažem. Besmislene su priče da idem u Rusiju ili Australiju - rekla je Ražnatović
SKOPLJE - Svetlana Ražnatović odbacila je, u četvrtak veče, u Skoplju, navode da je prodajom igrača fudbalskog kluba Obilić proneverila višemilionsku sumu novca.
Ona je za emisiju KOD na skopskom Kanalu 5 kazala da su napadi na nju "klasičan medijski linč".
"Radi se o klasičnom medijskom linču. Doći će vreme kada ću imati šta da kažem. A, za sada nije podignuta optužnica protiv mene", kazala je Ražnatović.
 Ona je dodala i da takve tekstove mediji objavljuju već sedam godina.
"Sedam godina se isto priča. Jedni kažu da idem u Rusiju, drugi u Australiju. To su neistine i gluposti i nemam drugog komentara", rekla je Ražnatovićeva u intervju koje će se emitovati nakon njenog koncerta u Skoplju zakazanog za sutra i prekosutra uveče.
Popularna srpska pevačiča doputovala je sinoć u Skoplje i ostaje tri dana.
Spisi predmeta protiv Svetlane Ražnatović osumnjičene za nezakonito prisvajanje novca od prodaje fudbalera nalaze se u tužilaštvu na razmatranju, objavljeno je u ponedeljak u Beogradu.
Svetlanu Ražnatović i njenu sestru Lidiju Veličković-Ocokoljić nacrt optužnica tereti da su nezakonito prisvojile više od četiri miliona nemačkih maraka i oko 3,5 miliona američkih dolara od prodaje fudbalera FK "Obilić" stranim klubovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Alcatel 
Цеца: Ни динар нисам узела
Тема дана | 23. новембар 2010. | 18:53

Републичко тужилаштво још није подигло оптужницу против Светлане Цеце Ражнатовић, која за наш лист тврди – да за се­бе ни динар није узела од трансфера фудбалера Обилића.

Све што медији пишу о оптужници против Цеце Ражнатовић, због „сумњивих продаја играча Обилића, док је била на челу тог клуба“, одавно је познато. Изгледа да то није било довољ­но за подизање оптужнице, док се није појавио сведок, спре­ман да током евентуалног судског процеса потврди наводе оп­тужнице. Не искључује се ни појављивање још неких „кључних сведока“, јер је без њих оптужница на климавим ногама, тврди наш извор упућен у ову маратонску истрагу.

Да ли је због тог (или тих) засад анонимног инсајдера кренула „медијска припрема терена“ за подизање оптужнице, може са­мо да се нагађа, јер је јуче портпарол Републичког тужилаштва Томо Зорић изјавио да је предмет против Ражнатовићеве на разматрању и да ће јавност бити обавештена о томе када буде донета тужилачка одлука. Зорић је додао да је истрага дуго тра­јала, јер су рађена комплексна вештачења и прибављена доку­ментација из више земаља путем међународне правне помо­ћи.

– О нацрту оптужнице имам сазнања само на основу медиј­ских нагађања, написа и спекулација на ту тему. Докле год ту­жилаштво не донесе коначну одлуку по том питању – нећу се оглашавати. Оно што бих желела да кажем односи се на дужи­ну истражног процеса, јер су главни разлог за то налази вешта­ка, који су до сада урађени чак три пута, а увек са истим резул­татом – да моја сестра Лидија Оцокољић и ја нисмо стекле ни­какву имовинску корист – изјавила је за „Правду“, Светлана Ра­жнатовић.

Више тужилаштво у Београду написало је предлог оптужнице против Ражнатовићеве и њене сестре Лидије Величковић-Оцо­кољић, којом их терети да су од 2000. до 2003. године од продаје више играча Обилића незаконито присвојиле четири милио­на марака и 3,5 милиона долара. Ражнатовићева се терети за злоупотребу службеног положаја и за недозвољено поседова­ње веће количине ватреног оружја, а њена сестра за малверзације у трансферу фудбалера.

Драгиша Бинић, некадашњи спортски директор Обилића, данас први човек Напретка из Крушевца, каже да му није јасно за­што се поново помиње оптужница против Светлане Ражнатовић.

– Колико је мени познато, то са Обилићем је завршена прича. Током „Сабље“ нису пронашли ништа на основу чега би могли да је оптуже и мислио сам да је ту стављена тачка. Док је командант био жив, он се бавио уговорима играча, Цеца се није ме­шала у тај посао. Како данас може да одговара за нешто са чим није имала никакве везе? – пита Бинић.

Цеца, као и осумњичени бивши функционери Црвене звезде Драган Џајић и Владимир Цветковић, и некадашњи председник ФСС-а Звездан Терзић привлаче велику пажњу јавности, па се тако они горући, политички, економски и социјални проблеми гурају у други план.

– Најлакше је некога сатанизовати путем медија. Међутим, то не може да траје довека. Ово може да послужи само тренутно, да се заташкају проблеми, али ако народ нема за хлеб, неће имати ни за новине, струју… Србија је земља у којој се успех не прашта, без обзира да ли се ради о спортистима, уметницима или некој другој бранши. Уместо да се поносимо успешним љу­дима, који би требало да буду узор млађим генерацијама, ми их саплићемо – закључио је Бинић.

Јуче је Б92 тврдио да је текст оптужнице написан пре два месеца, али да Више тужилаштво, упркос овој чињеници, још није одлучило да ли да оптужницу подигне или одустане од гоњења. Према извору Б92, Светлана Ражнатовић ужива политичку за­штиту и спрема се за децембарску турнеју по Аустралији.

Освета Џајићу

Тома Фила, угледни адвокат, није желео да коментарише случај Цеце Ражнатовић, али хапшење Драгана Џајића сматра осве­том.
– Није ми јасно ко је наредио да се понижава легенда југословенског фудбала, али то ћу истражити. Одговорно тврдим, да је Џајић остао на месту директора или председника Црвене звезде, никада не би био ухапшен.
Владан Батић, адвокат притвореног Звездана Терзића, није желео да коментарише евентуално подизање оптужнице против Цеце.

Тужилац и истрага

Тужилац Леонора Цвијовић је, према наводима појединих медија, још у јуну 2003. завршила истрагу против Цеце Ражнатовић, али је дуго вагала има ли основа за подизање оптужнице. Истрага је касније проширивана…
Било је нагађања да је на Леонору Цвијовић вршен притисак да подигне оптужницу, што она није учинила. Да ли због тога, или неких других разлога, приликом реконструкције правосуђа Леонора Цвијовић није реизабрана за тужиоца.

Е. С. Т.

Фото: М. Миланковић
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Могло би да буде зајебано ако имаш пирсинг на карчуги Smile

Nista, ako iscuri nesto silikona, moze da se upotrebi u kupatilu  Smile

Citat
Ono sto bi mene interesovalo, kako devojke sa silikonom u usnama dude? To je bitnije.

 Smile


E, to je vec filozofsko pitanje  Smile

Zivo me interesuje, sta su mislili sa ovom pricom: Ceca i Rusija?

Naravoucenije, gde beze lopovi iz Srbije  Smile

e,da oce da povede i "koleginice" iz Granda sa sobom... 

Mozda oce, al kad nakupe dovoljno para bez pokrica  Smile

BEOGRAD 26. 11. 2010
PRESS
Ceca ogorčena: Zar sam ja šef mafije u Srbiji!?!


Jeste, al silikonske  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Jedno je da budes u Rusiji i da imas firme koje donose pare iz Srbije, drugo da ides i trazis milost i trosis svoje pare.
Ovi prvi, koji ostvaruju profit preko Pece, Buhe, Pere Skundrica, Bajatog, Ivice i ostalih funkcionisu perfektno. Imaju odakle da plate harach za rusku ljubav. Zato mu Ruja daje 'azil'. Ali Ceca nije pripadnik takve visokodrzavne mreze.

Mislim da su se bestidno okomili na zenu.Nije ona kriva sto se iz ljubavi izrodilo veliko nasledje.
Bio onaj stos sa Cecom, kada su ubili Arkana: koja je razlika izmedju Cece i side (aids-a)? Kaze: sa sidom se duze zivi. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 19:07:45 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.2
mob
Alcatel 
CECA PUTUJE BEZ DECE!
(33)    Petak, 26. Novembar, 2010.| Autor:
Svetlana Ražnatović neće voditi decu na turneju po Australiji, iako su i ona dobila vize za to putovanje

BEOGRAD - Iznenada promenila odluku!
Svetlana - Ceca Ražnatović na turneju po Australiji neće voditi sina Veljka i ćerku Anastasiju. Pevačica je tako odlučila neposredno pred polazak u Skoplje, gde je u sredu uveče otputovala redovnom avionskom linijom iz Beograda.

Ražnatovićeva se, prema rečima njenog bliskog prijatelja, iz Skoplja vraća u nedelju, a samo dva dana kasnije putuje za Australiju.

- Ceca zasad neće menjati odluku da decu ostavi u Beogradu jer u Australiji ostaje samo 13 dana, a put bi za njih bio naporan. Vize su dobili i Veljko i Anastasija, ali ih, kako sada stvari stoje, neće iskoristiti - kaže pevačicin prijatelj.
Kako saznajemo u Palati pravde, Svetlana Ražnatović u ovom trenutku može bez ikakvih prepreka da putuje po svetu.

- Tek ukoliko protiv nje bude podignuta optužnica i zakazano suđenje, a ona se ne pojavi, za njom će biti raspisana poternica - kaže izvor Kurira.
Tokom istrage koja je trajala sedam godina Svetlana Ražnatović je odlazila iz zemlje, ali se uvek i vraćala.

- Njoj nije zabranjeno da napušta mesto boravišta, a čak i da jeste, opet bi mogla da putuje, uz odobrenje suda. Na pozive suda uredno se odazivala, tako da zasad nema osnova za to da joj putne isprave budu oduzete. Ukoliko tužilaštvo zatraži ovu meru obezbeđenja njenog prisustva, sud će je razmotriti i doneti odluku - kaže naš sagovornik.

Ukoliko tužilaštvo posumnja da će pevačica pokušati da pobegne, ono može u optužnici da zatraži oduzimanje pasoša, određivanje pritvora ili zabranu napuštanja mesta boravišta.

Ražnatovićeva: Napadi na mene su medijski linč

Svetlana Ražnatović negirala je sinoć u Skoplju da je prodajom igrača fudbalskog kluba Obilić proneverila višemilionsku sumu novca. Ona je kazala da su napadi na nju „klasičan medijski linč“.

- Doći će vreme kad ću imati šta da kažem. Zasad nije podignuta optužnica protiv mene. Već sedam godina se isto priča: jedni kažu da idem u Rusiju, a drugi u Australiju. To su neistine i gluposti i nemam drugog komentara - kazala je Ražnatovićeva u intervjuu za emisiju „Kod“ na skopskom Kanalu 5, koji će se emitovati nakon njenih koncerata, koji su zakazani za večeras i sutra uveče.


Nema policijsko obezbeđenje

Svetlanu - Cecu Ražnatović i njenu porodicu ne čuva policijsko obezbeđenje, kao što se to svojevremeno pominjalo u javnosti, rečeno nam je u MUP Srbije. Podsetimo, Ceca je u decembru 2004. godine, zbog anonimnih pretnji smrću, dobila policijsko obezbeđenje, koje joj je kasnije ukinuto. Ona, međutim, ima telohranitelje, koje je sama angažovala.

- To je neophodno zbog njene bezbednosti i bezbednosti njene dece. Cecu je svojevremeno više puta zvao nepoznati muški glas koji joj je rekao da će biti „sahranjena do Nove godine“ - kaže pevačicin prijatelj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Jadna zena, koliko je maltretiraju.Sta ima veze turneja? Ima kriva, oduzmi pasos, nije kriva idi pevaj curo. Digni lovu.
Jaka baza Australija. Eno i svog kapetana hoce da izruce ujkama.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:10:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.