Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:47:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi kineski nosac aviona  (Pročitano 21747 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Zato uzmi nesto pure Kinesko... Komsije imaju neko kinesko govno od telefona, blokira se na svaki sat vremena, al zato svira Frere Jacques... Moj premocni yishion duks je ZARDJAO. Kako se to desilo ne znam... Sramota me i za spavanje da ga koristim...

Ono sto im zapad da i kaze "evo imate ovo i ovo, zasijes ovde, napravis ovako, zakucas, zalepis i Voilaaa" e to moze....

Ljudi oce da kupe 2 suhoja i da naprave svoju eskadrilu... Jbt pa nek makar eskadrilu uzmu...  Smile

Mislim generalno mi se jbe za njihovu taktiku u naoruzanju i izradi al mi se gade kao narod... Na nesrecu bio sam u kontaku sa nekom stokom, a i moje drugarice pozavrsavale kineski pa sam se naslusao prica... Jbni govnari, grade nam most u Borci za 100 evra al zato ce da nam uvale jedno 100 000 Kineza u NBG...

« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 01:12:55 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12

Ono sto im zapad da i kaze "evo imate ovo i ovo, zasijes ovde, napravis ovako, zakucas, zalepis i Voilaaa" e to moze....

Ljudi oce da kupe 2 suhoja i da naprave svoju eskadrilu... Jbt pa nek makar eskadrilu uzmu...  Smile

mogu samo da ti kazem da ih mnogo potcenjujesh . jesu oni majstori u kopiranju , ali i to ne moze bez ogromnog znanja . osim toga , odavno su pocheli da proizvode i stvari koje su sami dizajnirali - prvo loshijeg kvaliteta , a sad vec i osrednjeg .

 shto se tiche njihove mornarice ( i vojske u celini) , mnogi su im se smejali 80-ih i 90-ih . sad im vec taj smeh zastaje u grlu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ekonomija se razvija, sve se razvija... Bice oni no1 sila, pa i vojna... Nazalos.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Alcatel One Touch
Definitivno se približavaju SAD kao ekonomska i vojna sila, tu nema sumnje.   E sad kako će teći dalje.  .  .  nisam baš optimista jer Ameri baš i ne vole da imaju konkurenciju.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Nov 2010, 17:50:45 od Angeleer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Sle Jr, ja mislim da nisi imao srece pa si sreo takve ljude koji su se ponasali lose, primitivno, neuko; zatim kupio si robu koja nije dobra (jeftino, cesto ne bude dobro - ne moze se ocekivati od necega sto je bagatela da potraje - moj je drugar kupio u Shanghaiu 3 kofera za 10 eura - sva tri su se raspala u Beogradu kad smo stigli Smile).
I u mnogo toga si u pravu, ali Bf je skroz u pravu u svom odgovoru. Oni stalno jacaju, rade sve bolje i idu napred. Jedino ih mozemo uporediti sa mravima, a mravi kada krenu - sklanjaj im se s puta! Smile

Svuda ima dobrih i losih ljudi, kulturnih i nekulturnih. Kineza ima najvise na svetu pa onda i svih vrsta ljudi u istoj proporciji vise.

Ako nam grade most, ne mora da znaci da je to povezano sa doseljavanjem - to u stvari zavisi od nas; valda nasi nisu toliko glupi da su te stvari povezali.

Jedno je sigurno, tvoje su prijateljice pametne sto studiraju taj jezik. Smile Smile Smile, one ce da profitiraju u buducnosti.

Bio sam u Kini, i ima svega - i onoga sto mi se uopste ne dopada i onoga sto me je fasciniralo. Sta da ti kazem? Nemoj da se sekiras nisu oni jedini koji postoje, ali treba ih uvazavati. Isto tako, mislim da ti je izjava da ti se gade kao narod, izletela jer su te iznervirali neki od njih, i da u sustini ne mislis tako. Pomisli samo na neku zgodnu kineskinju, pa ces videti Smile Smile
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
Jedno je sigurno, tvoje su prijateljice pametne sto studiraju taj jezik.
Pametan je i momak koji ih je nagovarao.  Smile

Citat
Bio sam u Kini, i ima svega - i onoga sto mi se uopste ne dopada i onoga sto me je fasciniralo.
Isti utisak sam dobio i sa moje strane...

I u sustini se slazem sa postom... Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 05:13:52 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Uhhh, jbt, ovo sa fetusima je perverzno izopacenje i primitivno sujeverje. E to bih im zabranio i kaznio ih zestoko. Smile Praznoverna stoka!!! Smile Smile Smile

Bilo je uvek perverzija kod ljudi - setite se samo sta su Rimljani radili. Kanibalizam je postojao na planeti iz magijskih razloga (magija=nauka zasnovana na pogresnim premisama), tj. verovalo se da recimo jeduci neprijateljevo srce ili mozak itd, njegova snaga, spretnost, pamet i ostalo prelazi na onoga koji jede. Ajde da shvatim to u nekim davnim i vremenima ili u nekim zabacenim gudurama reke Sepik na Papui Novoj Gvineji, ali u civilizaciji, gde se to radi radi zdravlja i potencije... ne mogu da shvatim nikako drugacije vec kao preispoljnu perverziju i dosadu uma, bes bogatih i ispraznih. Pojava takvih stvari predznak je propasti nacina zivota jedne epohe... Josje gore ako se to radi iz radoznalosti i zezanja ili kao turisticka atrakcija...  bolesno, bas bolesno.

No sve ovo ne znaci da su svi Kinezi takvi i da je to rasirena pojava. No, cak i da je veoma retko, gadno je i treba ga ugusiti, sankcionisati.

Kineze treba respektovati, proucavati, upoznavati, poslovati s njima, imati koristi od njih, kao i oni od nas, itd... nigde ne pise da ih treba obozavati. Treba prvo da cenimo sebe (ne da se precenimo), a onda druge (njih nikako da potcenimo), pa vremenom se vidi sta se coveku svidja sta ne. Tako sa Kinezima, tako sa svemircima, tako sa svima...

Opet trtljam li trtljam Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Ево још један снимак Вајрага из космоса са руског цивилног сателита Ресурс-ДК.
Снимак је од пре 3 дана, уосталом то пише на слици.
http://en.wikipedia.org/wiki/Resurs_DK


« Poslednja izmena: 06. Dec 2010, 18:45:10 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12

Jedno je sigurno, tvoje su prijateljice pametne sto studiraju taj jezik. Smile Smile Smile, one ce da profitiraju u buducnosti.


Pa sada, koliko ce biti potreba za tim i koliko oni vec imaju Kineza koji pricaju Srpski, mogo vise nego Srba Kineski. Jedino da se udaju za nekog bogatog Kineza koji voli Evropljanke  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:47:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.