Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:35:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samoodbrana  (Pročitano 11343 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Realni Ajkido - sasvim dovoljan za samoodbranu

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
slazem se sa iniciom
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
aikido..je dobar za bilo kakvu samodbranu i za bilo kakav napad...i za bilo koga razvaliti...
ali aikido nije stovren u te svrhe...
vise sluzi i bolje radi na nekom stanju "duha" ...razvijanju neke unutrasnje sile..
koja stvara mentalnu snagu..i mir....a samim tim i sigurnost u covjeku...

aikidoo...je sigurno uz klasicni karate.. jedna od najplemenitijih i najljepsih  borilackih vjestina...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung GT-S7580
Ја сам тренирао карате.. око годину.. и мислим да не'ам појма да се одбраним.. можда..  Smile Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
samoodbrana je sirok pojam....kao sto je i sirok "spektar" onih koji mogu da te napadnu...
akos e radi o klasicnom..."napasniku" ..slilovatelju..i slicnom sloju ljudskog otpada...
od njih se nije tesko odbraniti..to su asocijalizovane kategorije koje se plase ljudi.....
ali ako pricamo o ulicnim nasilnicima...momcima iz kraja...sto  prave belaj svaki dan...
tu nekad ne pomaze ni "oruzani list" za tijelo....
i nije dovoljno nesto "fizicki" trenirati...da bi umio da se odbranis...treba to sve dozivjeti mnogoio puta u realnim situacijama da bi znao kako da se ponasas...i kako da reagujes....
vise je to do onog u glavi i u srcu...vazno je strah savladati...i ne plasiti se boli...i iznenaditi "napadaca"
nekom reakcijom koju on ne ocekuje....

....znam ljude koji su mnogo duze  godina trenirali "nesto"...od jedne godine...
pa opet kad ga trznes ramenom  - on zazmiri...a za taj djelic sekunde moze da bude mrtav...
jednostavno nisu rodjeni za to...

a sem toga nijedna vjestina nema svrhu.
da bi se zloupotrebljavala....a danas vecina onih koji bilo sta treniraju rade to zbog nekog skrivenog nauma...
i zato dosta ..tih... koji misle da znaju nesto...nikad ne nauce ono najbitnije...i uglavnom zavrse na hirurgiji....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
.. ti coveka koji je dozvolio da ga neko maltretira
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia 
Citat
Smile Smile Smile
Drago mi je ako sam te nasmejao, ali ovo je ozbiljna tema. Realni ajkido je dovoljan za samoodbranu, namenjenu obicnom coveku, koji bi se predpostavljamo branio od relativno neobucenih napasnika. Da bi se borilacka vestina usavrsila, potrebno je vreme paklenih vezbi.  Realni ajkido je svakako jedna od najboljih borilackih vestina pristupacna obicnim ljudima .Ukoliko neko zeli veci stepen obuke, moze da vezba borilacke vestine viseg stepena,pod uslovom da zasluzi da ga obucava neko iz specijalnih jedinica i to ne bilo koje, a to ti znaci mnogo jutara da se probudis i jedva ustajes iz kreveta jer te sve zivo boli. Da ne pricamo o psihickom naporu. Ubuduce prvo se malo prekali, da bi mogao da se smejes, kao i taj sto se slaze sa tobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:35:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.