Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:46:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samoodbrana  (Pročitano 11308 puta)
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia No kašlje
U skoli imam problema naravno direktor i ostali na to gledaju kao kazu im da ce dobiti ukore itd... mada se ti ukori da sada nisu desavali i kako sve ide ni nece Smile

Kupi utoku i rokni direktora! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
haha mega byte ti si seriski ubica xD?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia No kašlje
haha mega byte ti si seriski ubica xD?

Nisam serijski... jos! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
imas talenta koliko sam mogao da primetim Smiley nista onda moram upisati neki borilacki sport ili da poslusam tvoj savet Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
U skoli imam problema naravno direktor i ostali na to gledaju kao kazu im da ce dobiti ukore itd... mada se ti ukori da sada nisu desavali i kako sve ide ni nece Smile

Pa pazi ovako...Ja koji cesto znam da bijem neke iz razreda mogu da ti kazem da je glavno da pokazes muda,znaci kada krenu da te podjebavaju ti vrati istom merom...


Ovo ti je kao sport,ako je protivnik fer i ti budi fer,ali ako te protivnik gazi djonom,ti ga zgazi duplo jace.


Znaci kontam postoji grupa fensera u tvom razredu zeljna dokazivanja koji ti seru,lupaju cvrge,ili mozda i uhvate pa te tuku iz zajebancije? Smile A ti samo stojis i kazes im:,,Ajde pusti me...Nemoj...Prestani...Prekini...'' + na sve to devojcice iz tvog razreda se deru:,,Ajde pustite ga majmuncine!''

E to je zajebano...prvo zato sto te devojke gledaju kao picku i slabica,a drugo sto ti to potvrdjujes i ostali muzjaci iz tvog razreda to iskoriscavaju.

Medjutim pojedinacno ih ujebavaj

Evo nekih saveta:


Sigurno postoji neki debeli smrad,ako ti nesto sere kazi mu nesto od sledeceg:


,,Opusteno,razumem te gladan si''

,,Jel te mama i tata zovu svinjce?''

,,AJde smrade iskuliraj,nisam ti ja kriv sto si debeo i licis na babu od 73 godine''

Ovo je za pocetak dobro.

Ako imas nekog fensera u razredu koji je smeker,svi ga gledaju kao idola...Pa jednostavno treba da ga izmlatis...

Kako?

Pa evo ti dva nacina,jedan pristojan i jedan pickasto-seljacki

Pickasto-seljacki:
Kada te sledeci put bude dirao,kenjao ti...Ti stani ispred njega i kazi mu ponovi to ili ajde uradi to jos jednom...I ako uradi ti se nasmej onako mekano i kao kreni da mu okrenes ledja...i onda u tom trenutku BAM!Pljuni ga u facu zesce u sred jebene fenserske face,zvizne ga laktom u facu,zvizni mu boks iz sve snage...Baci ga na zemlju,sutiraj ga,sedi na njega ubijaj ga od batina,samo mu nedaj da ustane...I na kraju svega bitno je da se smejes,a ne da budes ozbiljan,vec da ti to sve izgleda kao sala,da je on nula za tebe...

Pristojan nacin

Sledeci put kad ti se zameri,ti stani ispred njega,pitaj ga kakve probleme ima,kazi mu da iskulira i da te od sad pa nadalje ne dira jer ce biti gadno...Ako pocne da ti se ruga ili nastavi da pravi sranje ti zapocni ofanzivu koleno prvi ga iz sve snage u medjunozje rokni kolenom onda ga napucaj u stomak kolenom,pa onda laktom u facu i onda ga rascepaj da ga skoro ubijes kolenom u facu.Ako se onesvesti,ne boj se,nije umro,probudice se za minut...Nemas jos toliko snage i ne znas kako da ga udaris da umre,tako da slobodno,bez pritiska iz sve snage cepaj...Ako uspes da izvedes koleno ofanzivu do ovde tada ce vec krvariti ko konj,onda ga baci na zemlju i sutaj ga u glavu i stomak najjace sto mozes,razmisljaj o svemu sto ti je srao i na kraju ga pljuni...


Jos dve bitne stvari...Valjda imas bar 2 dobra ortaka iz razreda?Saopsti im za ovaj plan i kazi im da se oni pobrinu za to da se niko ne umesa u tucu tj. da njegovi ne upadnu u fajt ili da neko onako tripersko-herojski proba da vas razdvoji...Druga bitna stvar je da pricas glasno,jasno ti si muskarac...Nemoj da dozvolis sebi da te njegove/njihove reci dotaknu,oni su slabici,pedercici,nule i to ne sme ni posto da te dirne u srce!

Takodje koristi stolice za bacanje i udaranje veoma dobra stvar veruj mi...


Ovo ti je dovoljno,ne zajebavam se,poslusaj me dobro ces proci!

Javi nam sta se desilo  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Borijelo umro sam dok sam citao tvoj post  Smile Smile Smile
A sto se tice ovoga kako se zavrsilo...
Shvatio sam da lik nije uopste jak i prometao sam film on zapravo nikog nije istukao bez "drugova" tako da nije bilo tesko izaci na kraj sa njim a imam jednog druga koji nije bas "svoj" nazalost sve se zavrsilo tako sto je moj drug izvadio noz kada su njegovi "drugovi" uleteteli.

A kako je doslo do ovoga Smiley tako sto mi je uzeo telefon na istoriji rekao sam mu da ga vrati on me je opusteno otpalio u pm i rekao ae pali ja sam ga udario kolenom u stomak i kada se savijo jos par puta laktom u prsljanove tj. kicmu i sutnuo sam ga po nogama on je pao stunuo sam ga u stomak dok je lezao i onda su uleteli njegovi "drugovi"....

Shvatio sam nesto danas da vise nema "fer plej" tj. da nema vise 1v1 sakama sada se sve svodi na to ko ima veci noz bolji boxer a ovi malo "napredniji" nose i pistolje...
« Poslednja izmena: 23. Nov 2010, 22:00:53 od Milan-KGB »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia No kašlje
... a ovi malo "napredniji" nose i pistolje...

Uvjek sam bio za naprednu tehnologiju...
Cemu znoj, kad je tako malo snage potrebno da se potegne obarac i da ga upucas medju rogove! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ako je ovo istina    Smile

Ako je laz  Smile


Ispricaj nam malo detaljnije...Vidim upotrebio si koleno ofanzivu to je najjaci nacin veruj mi...

Cekaj jesu oni uleteli da vas razdvoje ili su poceli da te sibaju?!

AKo su poceli da te sibaju skupi ekipu nadji ih u gradu i jebi im mater...

Pricaj kakve su reakcije,sve detaljno,dijalog,kada se desilo...Sve me zanima


Ja imam jednog u skoli,prvak...Kao rvac neki mnogo opasan jako se siri...Nije mi jos nista srao,ali indirektno pokusava da mi kaze da nisam ja glavni ovde  Smile ma nego ko je?!Jedva cekam nesto da mi sere,te strucne pro-fajtere najvise volim...Ti uvek ispadnu najvece picke
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12

... a ovi malo "napredniji" nose i pistolje...

I posle bude: "Kajem se sudija, ne da mi je žaoooo"
"Pravda za _________ (dopisati ime po želji), pa zar to 20 godina robije. Sudija ti nisi normalan"

 
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
AKo su poceli da te sibaju skupi ekipu nadji ih u gradu i jebi im mater...
bolje bejzbolku i da hvata jednog po jednog. 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:46:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.