Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:46:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Minecraft  (Pročitano 52679 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
SonyEricsson K610i
Jedna od reakcija...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
"Prodao sam Minecraft da bih sačuvao razum"


Kreator Minecrafta Markus Person, poznatiji kao Notch, kaže da je odlučio da proda kompaniju Mojang i svoju zlata vrednu video igru Microsoftu kako bi sačuvao razum.



"Ne vidim sebe kao pravog autora video igara. Pravim igre jer je to zabavno, jer volim igre i programiranje, ali ne pravim igre sa namerom da one postanu veliki hitovi i nisam pokušao da promenim svet. Minecraft je svakako postao veliki hit, a ljudi mi kažu da je izmenio video igre. Nikada nisam nameravao da se dogodi bilo šta od ta dva. To je nešto što mi laska, a to što se s vremena na vreme pojavim u centru pažnje je interesantno", napisao je Notch na svom blogu, koji je tokom dana bio oboren zbog navale.

On je dodao da je odavno odlučio da prepusti razvoj Minecrafta svojim kolegama, da je nakon promašaja sa "velikim projektima" rešio da se vrati na manje stvari, kao i da se od samog starta nije video na visokim pozicijama u Mojangu, čiji je većinski vlasnik.

"Odlučio sam da se bavim malim prototipima i interesantnim izazovima, zabavljao sam se radeći takve stvari. Nisam bio siguran kako se uklapam u Mojang, gde su ljudi zaista radili, ali su mi govorili da sam važan za atmosferu. I ostao sam", naveo je Notch.

Person je naveo i da ne može da se snađe na poziciji na koju ga je Minecraft doveo, kao i da ga zbunjuju kritike i "mržnja na internetu" usmereni ka njemu zbog "stvari koje sa njim i nemaju veze".

"Shvatio sam da nemam vezu sa fanovima kakvu sam mislio. Postao sam simbol, a ja ne želim da budem simbol, odgovoran za nešto veliko što ne razumem, na čemu ne želim da radim, što me stalno povlači sa sobom. Nisam preduzetnik. Nisam direktor. Ja sam štreber, programer koji voli da izrazi mišljenje na Tviteru", navodi Notch.

On je potvrdio da će napustiti Mojang čim posao sa Microsoftom bude finalizovan.

"Ako slučajno napravim nešto što deluje kao da se zahuktava, verovatno ću ga odmah napustiti", kaže Notch.

Autor jedne od najpopularnijih igara kaže da je njegova "slika u javnosti već iskrivljena", da očekuje negativne kritike zbog svojih poteza, ali i da se više ne oseća obaveznim da ih čita.

"Svestan sam da se sve ovo kosi sa mnogim stvarima koje sam govorio. Nemam dobar odgovor. Svestan sam da mnogi mene koriste kao simbol neke navodne borbe. Nisam to. Ja sam osoba i sada se borim sa vama. Volim vas. Sve vas. Hvala vam što ste pretvorili Minecraft u ono što je on sada, ali vas je previše i ja ne mogu biti odgovoran za nešto ovako veliko", kaže Notch.

Podvlačeći da Minecraft sada pripada Microsoftu, ali da "u široj slici, već dugo vremena, on pripada svojim igračima", Notch poručuje:

"Nije u pitanju novac. U pitanju je moj razum".

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2442.0
mob
Motorola 
izvor : Dark Side of Gaming

Minecraft: Story Mode prvi trejler

     

Minecraft: Story Mode...is an adventure game, by Telltale Games, set in a Minecraft world. It is a five-part episodic series that will take you to the Nether, the Farlands, the End, and beyond! You will drive how the story flows through the decisions you make: what you say to people (and how you say it), and what you choose to do in moments of thrilling action.

Minecraft Windows 10 najavljen

According to Microsoft, Minecraft Windows 10 will not replace the existing Minecraft version, but rather take advantage of the advanced technology and gaming platform provided by this new operating system.

Minecraft Windows 10 will enter its beta phase on July 29th, and existing PC players will receive the Windows 10 version for free.

New players can buy the game for $10 USD for a limited time.

P.S.

Minecraft: Story Mode i Minecraft Windows 10 su različiti projekti.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2015, 18:05:17 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
još neko igra ovu igru? Vratio sam se sa zadnjeg ažuriranja techbigs i spreman sam isprobati Minecraft Earth.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Igrač Minecrafta pravi model Zemlje u razmeri 1:1

https://www.youtube.com/watch?v=8_bW3ab8YAk


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Čuveni Minesweeper u Minecraft ruhu




Teško da postoji korisnik starijih Windowsa koji se makar jednom nije odao potrazi za minama. Iako već odavno nije deo Microsoftovog operativnog sistema, taktičko (čitaj: nasumično) kliktanje u Minesweeperu svima je poznato. Valjda se zbog toga modder pod pseudonimom Krzyhau odvažio da ga malčice osavremeni. Naime, perspektivu je preselio u prvo lice, beli kvadratići na kojima su brojevi koji označavaju koliko mina određena hrpa krije postali su kocke a sve to je smešteno u speleološko okruženje Minecrafta. Stoga, osim što morate da mozgate gde bi eksplozivne naprave mogle da se nalaze, neophodno je i da krčite sebi put kroz potencijalno smrtonosni lavirint. Nus-pojava drugačije perspektive je ta da raspored nije pregledan kao što je to bio slučaj na ravnoj ploči. Ova kratku igru možete da odigrate u browseru, posetom  stranice itch.io/

https://www.youtube.com/watch?v=Uhl4j-WaU8A


Izvor: Svet Kompjutera
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Minecraft oborio još jedan rekord - Bilion pregleda na YouTubeu

https://www.youtube.com/watch?v=YXY74kWderc
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:46:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.