Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:06:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci otkrivaju zašto varaju!  (Pročitano 22057 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
Citat
Da bi uopšte mogao da posegneš za čašom vode, prvo si je moraš obezbediti, zar ne?
Dakle, ono što nas razlikuje od životinja je to što između nagonske potrebe i zadovoljenja iste ide racionalna odluka (koja je najčešće jednostavan algoritam tipa - gladan sam --> idem da jedem)

pa čekaj, zar i životinja isto tako ne finkcioniše? kad je lav gladan zar i on neće pomisliti "e idem da jedem" i krenuti u lov da bi obezbedio hranu. Vodu takođe... Ali nije to poenta priče i ne govorim o tome, govorim samo o zadovoljavanju tih nagona. Dakle kad osetiš neki od njih, nastojiš da ga zadovoljiš, zar ne? Sad da li to zahteva upotrebu mozga ili nečeg drugog, ostavljam da o tome polemišu stručnjaci... ja se samo vodim logikom.
Dakle znaš šta pokušavam da kažem... nagon je taj koji nas tera na prevaru. Sad je samo fora koliko je čovek sposoban da taj nagon iskontroliše.

Citat
p.s. A gde je karakter ako ne u mozgu?

pa kad tako postaviš sve je u mozgu. sve ono što nas čini ljudima i ono što nas čini životinjama je u mozgu.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Odjavi se nalazi u gornjem desnom uglu.

Cao ce ! Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
Sad je samo fora koliko je čovek sposoban da taj nagon iskontroliše.

Kao i sve ostale nagone tipa zelja za hranom tj prejedanjem, moci tj vlascu, seksom, alkoholom, cigaretama, unistavanjem ljudi, drogom...Sto manje upravljas sobom, to si veca zivotinja. Iz iskustva mogu da kazem da su najmanji karakteri tj najveci slabici oni koji se izjasne ''ne zelim da se borim sa sobom u obuzdavanju nagona''. To obicno znaci da je svestan da nece uspeti sebe ukrotiti. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Ako ne znas evo ja cu da ti predocim; Na ovom forumu samo moderatori mogu da iznose intimu i baljezgaju o svem i svacem, a ako to urade clanovi, e onda je to prestup i prostakluk....zapravo vise prostakluk u fazonu zgrazavanja'' ja sam Majka Tereza i ne verujem sta citam, Boze sto su ovi forumasi prosti ''....tako da sto pre svaris to bice ti ok i neces sebi kvariti raspolozenje citanjem besmisla . Smile Smile
Uh, uh, šta je ovo, Lo?  Smile

A gde je tvoja pozitivnost, energija, otvorenost uma, opraštanje ništarijama što su ništarije?
Ovo uopšte nije u tvom ''širim ljubav i mir među ograničenim umovima'' fazonu. Smile

Opet PMS, a? Idi si smuti jedan praškić da se smiriš; ovakve i slične komentare ubuduće brišem. Wink

Dakle kad osetiš neki od njih, nastojiš da ga zadovoljiš, zar ne? Sad da li to zahteva upotrebu mozga ili nečeg drugog, ostavljam da o tome polemišu stručnjaci... ja se samo vodim logikom.
Tako je, s tim što čovek može svesno da odloži zadovoljenje nagona ukoliko to želi ili misli da treba. Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 15:48:30 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
pa dabome... odupiranje nagonima, to je još jedna stvar koja nas razlikuje od životinja.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
A gde je tvoja pozitivnost, energija, otvorenost uma, opraštanje ništarijama što su ništarije?
Ovo uopšte nije u tvom ''širim ljubav i mir među ograničenim umovima'' fazonu.

Oprastam stavrnim ljudima, a slovima po desktopu tesko da ista i zamerim...
Nije u mom fazonu ali eto, ljjudi smo i imamo slabosti. Isto kao i licemerni moderatori koje kapiram.
Samo ti nastavi da pises o svojoj menstruaciji, to ovde svakoga zanima. Smiley 1

Rekoh vec na nekoj temi da nemam pms, nema potrebe za takvim savetovanjem.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Trudim se da ne komentarišem tuđe pisanje čak i kad imam šta da kažem, ako mu je jedina svrha neko podbadanje i provokacija (a kad to i radim, trudim se da bude makar duhovito, a ne ogorčeno), a to je svrha 90% tvojih postova. O čemu ću ja pisati - moja je stvar, kao što je tvoja o čemu ćeš ti. Elementarna je kultura da ne napadaš nekog ko tebe ne napada; ako se ne možeš suzdržati, onda nisi za društvo, kamoli za forum. A to radiš često u poslednje vreme i to sa mnom, koja sam sa tobom uvek bila u pristojnom odnosu (osim povremenih par izleta bezrazložnih šamaranja sa tvoje strane koji su se završili izvinjavanjem meni na p.p.), pa i kad se nismo slagale po pitanju mišljenja.

Nešto se ne sećam da si na ovoj temi bila gadljiva o našim pričama, niti da ti je ikada bilo problem kad se priča o intimnijim stvarima. Ali, avaj, znam da menjaš mišljenje otprilike na svakih sat vremena.

Ako imaš problem sa nekim (ili svim?) moderatorima, iznesi to javno i gde treba, pa da raspravimo šta imamo. Ovakva podbadanja ''na finjaka'' po temama su džukačka u najmanju ruku. Reci šta imaš, postoji ceo jedan deo foruma za to. Mada sumnjam da ćeš to uraditi., jer bi se to pretvorilo u lov na veštice.

U redu, idemo dalje sa temom, ovo je završena priča.
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 16:14:50 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 5800
PMS SURVIVAL TIPS




Obratite paznju sta kaze narator na samom kraju  :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 
Citat
a to je svrha 90% tvojih postova.

Ocigledno da nisi dokucila svrhu mojih postova, zao mi je zbog toga, moguce da si se i pronasla u nekom pa se duris. Pokazi mi gde sam nekoga citirala i vredjala ga pa cemo nastaviti sa pricom.

Inace, smesni su mi ljudi kao ti koji propagiraju neka pravila, a sami ih se ne pridrzavaju.
Ali to nije tvoja greska vec tvog poslodavca.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Pokazi mi gde sam nekoga citirala i vredjala ga pa cemo nastaviti sa pricom.
licemerni moderatori

Za ovo se dobija ban, samo što se supervizorima smrkne kad ih neko uputi na tebe pa ću sebi smanjiti posao.  Smile

Inace, smesni su mi ljudi kao ti koji propagiraju neka pravila, a sami ih se ne pridrzavaju.
Oh, draga moja, i pored tolikog silnog iskustva ne znaš da pravila za plebs i nobles nisu ista. Smile
Doduše, ovde još i jesu kako je u realnosti, jer ovde stvarno svaka budala može da nabaljezga nekoliko hiljada postova, a onda i da sere tamo gde je prethodno jela.

A ljudima kao što sam ja možeš jedino sa pristojne daljine da se potajno diviš, to možeš i da zapišeš negde da ne zaboraviš. Wink

Meni je ovoga dosta (nije mi izazov da diskutujem sa ljudima koji menjaju mišljenja i raspoloženja na svakih pola sata), a obzirom da imamo sličnu temu, ovu ću da likvidiram.
Mom poslodavcu se na mene možeš žaliti na ovoj adresi.

Srećno ti bilo.

Pokazi mi gde sam nekoga citirala i vredjala ga pa cemo nastaviti sa pricom.
Nećemo.
Uzdravlje.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 22:17:52 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:06:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.