Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HPS 400W komplet za gajenje biljaka Novo!  (Pročitano 12877 puta)
15. Nov 2010, 13:16:33
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia c5
Sistem sadrži:
400W HPS/MH Prigušnicu + Starter
400W HPS Sijalicu
Six-Fold Reflektor
+ 2m kabla od reflektora do prigušnice
+ kabl sa utikačem
+ SVE POVEZANO!

Ne korisceno!

cena: 90e
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Alcatel One Touch
Aaaa,el dobra skalamerija za...    Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

marijuana.jpg
(336.37 KB, 1200x1600)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia c5
To je veoma jaka lampa, daje preko 50 000 lumena... Nije koriscena, sve je novo. Mislim da je 90e povoljna cena, jer ovakav komplet trenutno kosta oko 110e Reflektor je podesiv i izuzetno kvalitetan. Uz komplet se dobija i tajmer, i podesivi kablovi  Smile Dzab, dzaba  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 16. Nov 2010, 00:28:45 od mujsmadman »
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia c5
85e bem vas glupe  Smile Smile
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia c5
 Smiley 1
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


-Востани Сербие-

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 416
Zastava Beograd
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.2
mob
Sony 
ako bi kojim sluchajem dao za 60e javi mi u privatne poruke,ili na 066-95-217-45...i mogao bi neke slike da postavish ako nie problem..
IP sačuvana
social share
          �
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia c5
1.
Nine fold reflektor je klasičan devetougaoni reflektor koji uzgajivači širom sveta koriste. Ima veoma dobre uglove za rasipanje svetlosti, veoma je lagan i lak za montažu.
Ovaj reflektor je jako sličan običnom Nine Fold reflektoru, samo što za raliku od njega ima već fabrički povezano 5m kabla!
Reflektor ima E40 grlo, i prima sijalice za gajenje svih veličina.
Plava folija je samo zaštitna folija na reflektoru, reflektor je inače klasične srebrne boje metala, koja jako dobro reflektuje svetlo.
Cena   2600.00 RS

2.

HPS 400W Sijalica

HPS (High Pressure Sodium) sijalica od 400W specijalno napravljena za gajenje biljaka

Ova HPS sijalica je specijalno dizajnirana i ima dodate plave boje kako bi davala svetliji spektar svetla. Najpogodnija je za gajenje biljaka a boja joj je najpribližnija boji prirodnog svetla. Korektan spektrum svetla i jačina vače sijalice je jako bitna za dobijanje najboljih performansi kod uzgajanja.

HPS sijalice su najpogodnije za period cvetanja vaših biljaka mada se bez ikakvih problema mogu koristiti u periodu vegetacije, stim što se za vegetaciju preporučuju MH sijalice.

Česta pitanja:

Mogu li koristiti ovu sijalicu u sistemu koji već imam?

Ovo je sijalica od 400W, i za nju vam je potreban predspojni uredjaj (ballast/prigušnica) koja napaja HPS sijalice od 400W. Ne možete je povezivati na uređdaje od 2500W ili 600W, niti je možete povezati sa MH predspojnim uređajem (osim ako uređaj ne podržava MH i HPS sijalice).

Zašto mi baš treba sijalica specijalno za gajenje biljaka?

Ako želite najbolje rezultate, onda treba koristiti najbolju opremu. Ova HPS sijalica ima 30% više plavog svetla od običnih HPS sijalica i stoga je znatno pogodnija za gajenje biljaka jer im pruža mnogo prirodnije svetlo.

Koliko traje ova sijalica?

HPS sijalice imaju životni vek od oko 24000 sati! Jedna godina je 8760 sati. To znači da vaša sijalica može u proseku da traje oko 3 godine, ako radi 24 sata dnevno. Ali, hortokulturisti preporučuju da se sijalice menjaju na svakih 18 meseci, kako bi se osigurali najpogodniji uslovi vašim biljkama. Nakon određenog vremena ova sijalica će početi da emituje manje svetla i zato je preporučljivo zameniti je.
Koliko ova sijalica pokriva prostora?
Sijalice od 400W efektivno pokrivaju površinu od 1.5m x 1.5m

Cena   2500.00 RS 400watt

3.

Philips BSN 400W HPS/MH Prigušnica

Cena   5800.00 RS

4.

Easy-Roller Nosači (Par)
Easy-Roller nosači su veoma jednostavan način da okačite vaše reflektore.
Nose do 5kg težine svaki, i omogućavaju vam da podižete i spuštate vaša svetla bez ikakvih poteškoća. Imaju automatsko zaustavljanje tako da ih samo namestite na željenu visinu i ona tu stoje.
Mnogo su pogodniji od lanca jer kad ih morate svaki dan podizati to činite jednim pokretom.
U pakovanju dolaze sa kukama za kačenje u plafon, i prodaju se u paru (2 komada).

Cena   680.00 RS


5.

Mehanički tajmer pomaže kod podešavanja vaših svetala i pali ih i gasi umesto vas, pritom lišavajući vas veoma neugodnog posla. Mehanički tajmer radi na pricipu 24 sata vrti jedan te isti program. Ima žljebove koji svaki pojedinačno obeležava 15 minuta, i koji kad se spuste na dole označavaju da je tajmer uključen.
Ovim tajmerom možete sa lakoćom povezati svetla da vam rade 12 sati i da budu 12 sati ugašena, ili da vam rade 18 sati i 6 sati budu ugašeni, ili već po potrebi. Sa obzirom da tajmer možete opteretiti i do 3500W, na njega možete povezati i produžni kabl i tako u isto vreme sa vašim svetlima paliti i ventilatore po potrebi.
Ovim tajmerom takođe možete povezati i pumpu za vodu, i staviti vaše biljke da se zalivaju po par sati svaki dan, i tako uprostiti sebi i zalivanje.
Ako pustite mašti na volju mnoge stvari se mogu regulisati tajmerima i tako možete da napravite najprofesionalniju baštu koja malte ne sama sebe uzgaja!

Cena   360.00 RS
Snaga   3500W



Sabiraj: hps-2500din. + prigusnica i starter 5800din. + reflektor 2600din. + nosaci 680din. + tajmer 360din. to ti je cena samo tih par komponenti + ovde sam nabrojao drzace i tajmer, pritom sam spustio cenu do granica imbecilnosti. Smiley Ja mislim da je ovo super ponuda. Sve je novo i ne korisceno.  Smile
« Poslednja izmena: 03. Dec 2010, 01:44:21 od mujsmadman »
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


-Востани Сербие-

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 416
Zastava Beograd
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.2
mob
Sony 
bez uvrede ali ti si optimista...:/ ako ti se niko nejavi,ko shto nece,javi se na broj koi sam vec postavio,da ti dam 60e za to...
« Poslednja izmena: 03. Dec 2010, 01:49:34 od Milosh_92 »
IP sačuvana
social share
          �
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


бубили

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4071
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia c5
85e minimalna cena. Nije meni nista hitno, ne moram ja nju ni da prodam Smiley Pre cu da je poklonim drugaru za rodjendan nego da je dajem bad-badava  Smile
IP sačuvana
social share
''s  ljudima sličnim nama sve je pozitiva
tenzije nema i nema agresiva
jer preko dana od blamta slika mi se manta
a uveče kad se raskantam spavam ko zaklan''
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
aktuelno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.