Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 7 tipova muškaraca sa kojim žene nikad ne bi izašle  (Pročitano 13132 puta)
15. Nov 2010, 10:58:02
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
1. MAMIN SIN

On je sladak, nežan, tih dečko. Možda još uvek živi sa roditeljima i jede samo onu hranu koju mu mama spremi. Biće sa vama jedino ako ste se svideli njegovoj mami, gledaće sa vama serije koje gleda i njegova mama. Recite nešto protiv njegove mame i vašoj vezi je kraj.


2. PROFESOR

Harizmatičan, ali pun sebe. Sve znanje koje ima bledi u poređenju sa njegovim mišljenjem o samom sebi. Savršen za priču i dobijanje boljih ocena na ispitima. Zakon takvu vrstu veze ne dozvoljava, a sa druge strane, opet vas obara na ispitu. Obratite mu se rečima „sekretare“ (misleći na sekretara fakulteta) i tu je kraj.


3. „BILDER“

Zgodan, jak, opasnog pogleda, nosi kačket naopačke i obožava fudbal. Mišići su ti sa kojih ne možete skinuti pogled, ali muka vam je od ogledala na svakom ćošku i mazanja mišića uljem da bi lepše izgledali. SOS kanal je jedini TV kanal u njegovoj kući. Samo počnite da kritikujete lokalne timove i otići će.


4. DEČKO U TRENDU

Sve na njemu je u trendu i teško vam je da idete u korak sa njim. Odelo, obuća, kosa, mesta na koje izlazi, sve se menja paralelno sa trendovima koje prati. Ali kako odoleti njemu u odelu, uglancanim cipelama i privlačnom mirisu koji se širi oko njega? Vaša garderoba naspram njegove deluje patetično, pre bi gledao najnoviju Armanijevu kolekciju nego izašao sa vama. Dovoljno je pitati: „Koko... Š... ko?“, i nestaće.


5. USAMLJENI TIP

Fin, romantičan, sa dugim izvijenim trepavicama, uzdiše dok priča. Uradio bi sve za vas i samo traži da mu se pruži šansa. Uradio bi SVE za vas tako da sama pomisao na to zvuči jezivo, svi prijatelji su mu oženjeni i on sam jedva čeka taj trenutak. Šta uraditi da on sam ode od vas, a da ga vi ne ostavite? Pokažite mu da volite da budete sami i više od njega, i da nemate nameru da se udate.


6. „FEMINISTA“

Voli da priča, energičan, strastven, vegeterijanac. Isuviše ga zanimaju ženske teme, za razliku od sporta. Neće se nikada poneti kao kavaljer, jer „po njemu“, to vređa vašu ličnost. Krenite na derbi sa drugovima i pozovite i njega. Zagarantovano vam se nikada više neće javiti.


7. NIJE BAŠ „STREJT“

Obožava da ide u kupovinu sa vama i provede sate i sate po radnjama, izgleda tip-top, nema nijedne falinke. Zuji kroz grad i svi ga poznaju. Obožava da sa vama gleda seriju „Vil i Grejs“, i to i suviše. Spot Džordža Majkla gleda sa istim oduševljenjem kao i vi. Pozovite ga u lov sa vašim tatom i sve će vam biti jasno.


Izvor (Poruka sadrži u sebi link koji je na ovom forumu zabranjen zbog spama. Poruka sa takvim sadržajem ne može biti upisana)  

A kakvi to još muškarci postoje  Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2010, 13:52:32 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Sve to ne može da se vidi na prvi pogled. Većina muškaraca ima nekog od pomenutih čvoraka ali dok ne počnu da se gnezde i izlegu gomilu mladih čvorčića podnošljivi su.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Citat
1. MAMIN SIN


nikad.

Citat
2. PROFESOR

kasno.

Citat
3. i 4.

izasla, popili pice, ostali drugovi.

Citat
5. i 6.

nikad.

Citat
7.

htela da bih ga "dokucila". odustala.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Vau, svi su stali u... koliko? sedam kategorija? Lepo. Rekoh ja da su muškarci jednostavni.  Smile

Usudiću se da dodam i osmog - princ na belom konju:
izmišljeni muškarac kog čeka svaka treća žena na planeti i ubeđena je da ga zaslužuje.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Ono sto je zanimljivo je... da svi ti prokazeni na kraju pronadju partnerku...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Ono sto je zanimljivo je... da svi ti prokazeni na kraju pronadju partnerku...
Upravo

Znam poneki primer za svaki od tipova i svi su manje-vise uspesni sa pronalazenjem partnerke

Zakljucak: Za svaki od ovih tipova postoji zena koja ih moze "istrpeti" i biti sa njima
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Ako mogu da iznesem svoj stav povodom ove teme-- Licno, kao muskarcu (trenutno  Smile ), mi idu na zivce muskarci koji nose novcanik  Smile  Smile Imam svoj stav o ovome, ali ne bih sad o tome. Isto, nikad mi nije bilo jasno, zasto zene nose torbice (ali mi to, za razliku od muskaraca sa novcanikom, pricinjava zanemarljivu pojavu, koju u 99% slucajeva ne primetim).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Novcanik nose jer neki cak i imaju para...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Ako mogu da iznesem svoj stav povodom ove teme-- Licno, kao muskarcu (trenutno  Smile ), mi idu na zivce muskarci koji nose novcanik  Smile  Smile Imam svoj stav o ovome, ali ne bih sad o tome. Isto, nikad mi nije bilo jasno, zasto zene nose torbice (ali mi to, za razliku od muskaraca sa novcanikom, pricinjava zanemarljivu pojavu, koju u 99% slucajeva ne primetim).

zato sto nosimo sve potrebne i ne potrebne stvari, stvari koje ce nam "mozda" zatrebati, stvari koje nam "trebaju" i stvari koje nam "nikada nece trebati". zasto? jos niko nije otkrio. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Da, vec smo utvrdili da u prosecnu zensku torbicu, bez obzira koliko je velika, moze da stane tenk  Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2010, 14:34:35 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.