Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:52:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masoni, sekta ili nešto treće?  (Pročitano 10859 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja mislio Sajentologija  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
platis i onda te odvedu na obrenovacki put u neku subotu u neki motel/hotel u zakupljenu salu, dodjes tamo sto ranije, tipa u 8 ujutru bi bilo pozeljno ... ljudi se skupljaju... skupa kola napolju, limuzine i dzipovi...
udjes unutra ide pesma "I will survive" , svi djuskaju, njisu se u ritmu, dele se pamfleti, prekida se muzika svakih 30 sekundi da bi masa radosno uzviknula ""ime organizacije" - sa nama do uspeha!" ...

obavezno odelo i kravata, za zene obavezna kulturna odeca... sednes, p ocinej predstavljanje CEO organizacije, pa njegovih zaposlenih koji su mu doneli milione milijardi kvadratiliona evra... "ovo nije piramidalna shema poslovanja" - stalno se napominje u mikrofon ... drvljenje onoj stvari jos dva sata pa pauza.

Na pauzi ti prilaze face u Pal Zileri odelima, pitaju te kojim se poslom bavis, da li poslujes u plusu, da li si sklon poslovnim rizicima i ulaganjima vece kolicine novca zarad jezivo velikih dobitaka itd ... ti kazes da nisi odavde i da radis kao postar ... oni ne pustaju temu, pitaju te da li si u mogucnosti da nabavis samo 2000 evra do ponedeljka (subota je, a rok za predaju novca je 48 sati) ti naravno kao tele gledas u Odela, pitas se da li su oni normalni, rekao si im da radis kao postar ili si ti u snu iz koga ne mozes da se probudis... Odela te ne napustaju, pitaju te da li poznajes nekoga ko bi ti izasao u susret i pozajmio tricavih 2000 evra... ili bar 1500, jer oni, u svojoj beskrajnoj dobroti i uvidjajnosti, bi te sacekali za ostatak para mozda i mesec dana... ti kazes da se ne druzis sa ljudima koji imaju sutra da ti pozajme 2k evra, Odela izgovaraju sledecu recenicu :"a da malo pogledas po telefonskom imeniku u telefonu, kreni redom, tu sigurno ima ljudi koji bi bili zainteresovani da ucestvju, ipak njima ide ogroman profit" ... kapiras da je jedini nacin da otkacis Odela da im kazes da ces da pogledas imenik i da ih startujes kasnije nakon nekoliko obavljenih poziva... Odela nezadovoljno odlaze..

Predavanje se nastavlja "I will survive!" , "Vi ste tvorci sopstvene srece!" "Reci cu ne siromastvu, ja to mogu!" Drn, drn...

Na binu izlazi zena srednjih godina u Chanel kostimu, predstavlja se, naglasava koliko je ljudi uclanila i koliko je usled toga profitirala "Morate znati da ovo nije piramidalni sistem poslovanja!" Drn, Drn ... 18 hiljada sedamsto dvadeset evra, 13 hiljada evra, 22 hiljade evra u kvartalu, procenat, hiljada, milion, "Vi to mozete!" .. .drn drn...

Nova pauza, Odela nemilosrdno nadiru ka tebi, pokusavas da smislis zvaku kako da ih otkacis, "Da li ste kontaktirali prijatelje? Da li ste svesni da od svakog uclanjenog vama ide 750 evra? da li shvatate kakav posloni poduhvat propustate ako ne ucestvujete?" ... drn, drn... "Hajde da se sutra nadjemo negde u nekom kaficu, a vi dovedite nekog potencijalnog ucesnika, mislim da je tako najbolje."  "Ali ja sutra putujem u Pampukovicu... znate... poslovno" ... ne vredi, Odelo zahteva tvoj licni kontakt telefon da se cujete u toku nedelje da dogovorite novi susret ... otkacinjes Odelo veoma grubo i Odelo te zamoljava da bi bilo najbolje da napustis prezentaciju "jer niste materijal za ozbiljno poslovanje" ... srecan kao malo dete bezis ka parkingu ...

(iskustvo mog prijatelja koji je cak za ovu tuznu manifestaciju morao da kupi crne cipele, jer mu je poruceno da se ne dolazi u cipelama u boji, patikama i ostaloj obuci)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Zaista, ko nasedne na ovakve gluposti i ne zasluzuje da ima tolike pare kod sebe. Ima i ona fora sa nagradnom igrom gde ti posalju katalog sa krs robom pa kao ako kupis nesto imas zagarantovan dobitak od par miliona dinara i tako neke fore. Moja mama uvek dobija ta pisma. Na pismu pise: salje sef kabineta Predsednika pa ime nagradne igre, tako nesto. Sreca pa nikad im nista nismo odgovorili, a glupa murija ladi muda i ne hapsi prevarante.
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Dobro, prilično mi je jasno o čemu se radi. Pošto sam voljan da učinim i nijansu više nego da celu stvar samo ignorišem (i zbog svojih prijatelja), šta bih u ovom slučaju mogao da uradim? Da li postoji institucija kojoj se može prijaviti slučaj? Ako i ne bude ništa od prijave, nije važno, voljan sam da pokušam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
E, ja sam bila..crkla bih valjda da nisam otišla, a i koleginica me je molila da idem s njom.
Sve je baš tako kako je Munkaze napisala, osim što su nas terali da kupimo knjigu.
Tražili mi broj moba, ja im dala broj načelnika gradskog SUP-a.Mora da su se slatko isćaskali. Smile
Drugarica i dalje radi za njih, rekla bih da još uvek volontira.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
a sto bi bilo krivicno kaznjivo sto neko ima jaci mind set od tvog?
1. mozes da uzmes kalash, uletis i udjes u istoriju kao lik koji je izbusio najvise Pal Zileri odela; sto ce, naravno, imati karmicke posledice po tebe
2. mozes da prepustis Kosmickoj pravdi da obavi svoje (preporucljiviji put), cime ces ojacati svoju veru i svoj magijski karakter
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Bojim se da me nisi razumeo.Ili ja tebe. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Brano aj daj br. tel. nacelnika  Smile
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Dobro, prilično mi je jasno o čemu se radi. Pošto sam voljan da učinim i nijansu više nego da celu stvar samo ignorišem (i zbog svojih prijatelja), šta bih u ovom slučaju mogao da uradim? Da li postoji institucija kojoj se može prijaviti slučaj? Ako i ne bude ništa od prijave, nije važno, voljan sam da pokušam...
a sta hoces da prijavis ? tu zvanicno nema nikakve prevare. mozda ti prodaju dve knjige za 2000 eur. to nije prevara, one toliko kostaju. osim toga to su ljudi koji opstaju godinama, sigurno je da imaju jaku zastitu.

radi kako hoces, ali ne potpisuj ništa.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Masonerija definitivno nije jer kod njih je sasvim druga procedura. Pa cak ako je i neka divllja Masonerija,a njih u Srbiji ima, to nije to.
Ne verujem da je i neka skuplja javna kuca jer traze da dodjes sa zenom. Ko zna mozda su i "skupi" Svingeri ?! Smile
Pre ce biti da je neki "biznis" pa traze pocetni ulog od  sume koju si naveo.
A ovaca nikad dosta!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:52:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.