Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:22:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sex sa prostitutkom?  (Pročitano 20596 puta)
Jet set burekdzija


Sve je ovo avantura!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5258
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Apple 
u Brazilu 30e sve kulturno narucis preko site-a. Evo ih:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

adrianahoffman15x.jpg
(56.36 KB, 370x500)
paolanunes31x.jpg
(32.77 KB, 360x240)
IP sačuvana
social share

"Dobar deo svojih para potrošio sam na piće, žene i brza kola.Ostalo sam proćerdao. Džordž Best"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1902
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ZA 30 eura????? Ovakva riba. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 566
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Ja sam bio samo jednom i bilo je mnogo dobro.Leto 2001,ja u vojsci,zaglavio u kopnenoj zoni bezbednosti 3 meseca.Imali smo dnevnice 5DM dnevno a zauzvrat davali krv,znoj,zivce i slusali pevanje iz dzamija 3 puta dnevno. Resio sam da sve te proklete pare dam na zene alkohol i muziku.Dobili smo odsustvo, zapalimo nas trojica iz cete za BG.Kupimo “halo oglase”,rubrika “licni kontakti” tu su razne agencije,obicni oglasi. Nazvali smo neki broj od tih,javlja se zenska i na brzinu izdiktira cene, uslove.(100DM/sat)……ma mozeee dolazimo:)….adresa Bulevar Revolucije blizu Vukovog spomenika….zvonimo na crveno dugme na interfonu…ulazimo…otvara neka starija tetka….pomislih bezimo odavde al ajde kad smo tu jebigaaa …ulazimo u dnevnu sobu kad tamo sto na krevetima sto na foteljama sedi desetak riba ne zna se koja je bolja …plave,crne,brinete,sisate, guzate, lomne u struku:)…uglavnom sve u kupacim kostimima…sedosmo tu  mi i  odmah svakom pice,kafa sve po redu….posto nije bilo vise mesta za sedenje jedna crnka sede meni u krilo …..savrseno zgodna visoka preko 180cm pa jos na stiklama ,27 godina rece da se zove Olivera…lepa je ko san,glatka ,izdepilirana cista, mozes jesti sa nje,skupocen miris,sminka,negovane ruke,dugi nokti….gotov sam,gleda me prodorno u oci i  sapne mi da nju izaberem…slozio sam se.Bacim pogled udesno i vidim da jedan ortak odlazi sa dve plavuse u sobu…rece mi posle da je platio duplo ali je ostvario fantaziju…..jebigaa:)
Odoh i ja ubrzo sa mojom crnkom u drugu sobu…Skinuli smo se i otisli pod tus…narednih sat vremena necu opisivati ali mogu da kazem da nijednog sekunda nije bilo otaljavanje posla sa njene strane cak naprotiv i da se bas rado secam tog dana….platismo i izadjosmo sva trojica nasmejanih lica ….mozda smo imali srece da naletimo na bas takve devojke jer je stvarno sve bilo besprekorno….nisam nijednom posle bio ,valjda ne zelim da pokvarim secanje……ajd u zdravlje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sve je ovo avantura!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5258
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Apple 
ZA 30 eura????? Ovakva riba. Smile

nisam ni ja verovao...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

cleo27x.jpg
(57.66 KB, 375x560)
adri01x.jpg
(52.84 KB, 375x560)
IP sačuvana
social share

"Dobar deo svojih para potrošio sam na piće, žene i brza kola.Ostalo sam proćerdao. Džordž Best"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Ja sam to prosao odavno po Bg-u,Banovcima i Smederevu.
Kod Makija u Banovcima je bilo extra.
Vodio me jedan prijatelj(lovator) koji tamo ima status kao da je domacin,popili par pica u separeu i dosle cice da ih biramo,ja izabrao jednu,a on dve.
Sve je bilo extra dok nisam krenuo sa akcijom,te nemoj s guza,plasi se da ne skinem kurton,te me sve vreme drzi za koren kare pa proverava gde je prezervativ.
To me je toliko smorilo da sam ostatak vremena dao da mi pusi.
Valjda riba misli da tamo samo dolaze napaljeni magarci koji bi mogli da je jebu i da im iza ledja peva hor beckih decaka,no ja nisam jedan od njih i vrlo brzo sam izgubio koncentraciju(pao mi je).
To isto vece smo otisli do hotela Metropol,tamo je postojao klub b 69 i posle par pica on je platio 600 maraka da te kao exluzivne ribe dobijemo na jednu noc.
Kurac exluzivne,obicni ruski krsevi koji ni da beknu Srpski,a moj ortak godinama ziveo preko i govori 9 jezika,jemu bilo lako.
Sve u svemu do ujutru smo bili u kafani,olesili se od alkohola,on ovu odvede na Zvezdaru da mu ispusi,a meni da kes za taksi da sa ovom odem do mene kuci pa posle da je vratim u hotel.
Mislim se ja onako pijan ko ce ovde koga da jebe,pa da se onako pijan ne brukam vrnem ja nju u hotel i odem da spavam.

« Poslednja izmena: 04. Mar 2006, 11:27:00 od Dutch »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1902
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Interesantni dozivljaji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nikad ne reci nikad!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Sta covek radi njegova je stvar mozda bih karao prostitutku ali ne neku razguzenu.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1902
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To je onda neka pocetnica ako nije razgazena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:22:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.339 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.