Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kradja goriva, drali nas za 20% na NIS pumpama  (Pročitano 5947 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
канистер или балон у руке

nece da sipaju u kanistere jer onda ne mogu da ukradu.

ja kad mi sipaju naslonim se na auto i gledam u brojac da li se normalno okrece. ako tocilac gura ruke u dzepove, odmah ga napadno gledam u ruke.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
Zato ja lepo sipam na Mol-u... o kvalitetu benzina ne bih baš sad. Kod nas se od toga ne može pobeći  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
A ja konj kupujem namerno na nisu. Reko daj drzavno je to. U Uzicu. Hoce me naterati da idem u bosnu po gorivo ionako mi je granica tu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
A ja konj kupujem namerno na nisu. Reko daj drzavno je to. U Uzicu. Hoce me naterati da idem u bosnu po gorivo ionako mi je granica tu.

И ја сам купио неке ципеле прављене у Сомбору ... реко ајд наше је. Једном и никад више. Онакво срање не бих нашао ни код Кинеза.

Сипај у Босни и не мисли. Разлику у цени попиј и поједи успут, опет ћеш бити добар 20%  Smile
« Poslednja izmena: 11. Nov 2010, 12:57:22 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Pa brate meni da odem u bosnu i nazad za pun rezervar moze da ostane jedno 2000 din. A to mi je 50 km. Pa se nesto mislim ja za 2000 mogu opet da natociim trecinu rezervara. Mislim da mi staje 70 litara nisam siguran.
« Poslednja izmena: 11. Nov 2010, 13:00:09 od seeyeaat20ocloack »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
хехехе узми још штошта, отиђи на јањетину, купи неке домаће шљивовице, нађи тамо неку Босанчицу шта ти ја знам ... Немој да идеш само по бензин  Smile

Иначе скоро негде су најавили појефтињење бензина после Нове Године за неких 10-так динара
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
хехехе узми још штошта, отиђи на јањетину, купи неке домаће шљивовице, нађи тамо неку Босанчицу шта ти ја знам ... Немој да идеш само по бензин  Smile

Иначе скоро негде су најавили појефтињење бензина после Нове Године за неких 10-так динара

Bas me cudi. Ovo odavno nisam cuo. Pa kako i nece kada posle ovoga jedino ko ce na pumpu da im svrati je stranac neki. Ma brate hvala im. A za bosancice ce mo da se dogovorimo jos Smiley .
« Poslednja izmena: 11. Nov 2010, 13:11:44 od seeyeaat20ocloack »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 6300, 5800
Mislim da mi staje 70 litara nisam siguran.
Na NIS-u? To znači da ti staje 58 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung i8510 innov8
^ Hahahaha! Smile  Realno.. Smile


Treba da protresu sve pumpe, benzin je krsh, josh ga i kradu...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Tattoo
Pa brate meni da odem u bosnu i nazad za pun rezervar moze da ostane jedno 2000 din. A to mi je 50 km. Pa se nesto mislim ja za 2000 mogu opet da natociim trecinu rezervara. Mislim da mi staje 70 litara nisam siguran.
Ja da sam na tvom mestu,domaće pumpe me ne bi videle,stalno bi sipao u Bosni,napuniš do vrha i još par kanistera u gepek i isplati se,ne mislim na samo sa finansijske strane,nego i zbog kvaliteta goriva. Smile

Čekamo prvi januar,da vidimo šta će da se desi i sa cenama i sa kvalitetom goriva,ali kapiram da će svi ovi veći igrači da zaobilaze NIS,a i čini mi se da će da onda budu šarene cene,a i kvalitet,samo se nadam da će kvalitetom da se bore za kupce,a NIS je odsvirao svoje,mada ja već godinama ne sipam na njihovim pumpama. Smile


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.