Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta studirati,kuda sa svojom buducnoscu??  (Pročitano 24714 puta)
08. Nov 2010, 10:12:53
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Zavrsavam cetvrti razred i planiram da studiram,samo vise ni sam ne znam sta. Majka i cale su najvise za medicinu ili ekonomiju,od drustva vecina ide na pravo a ja sam imam skroz druga razmisljanja samo vise ne znam sta valja,sta je isplativo,sta je samo gubljenje vremena itd. . . Do sad su mi najbolje isli strani jezici,psihologija,sociologija,i geografija. Prvo razmisljanje mi je naravno bilo psihologija,dok nisam saznao da je jako tesko upisati (bar u bgu), a i kod nas se psiholozi slabo gde cene. A i cuo sam da posao nije bas zanimljiv kao sto mnogi pretpostavljaju,nego da se cesto svodi na rutinu(to mi je reko komsija psiholog sa 20 godina staza),i da nije bas da pacijent na koznoj fotelji prica o detinjstvu a ti mu uzmes lovu,kao u Americi. . . .
Prava su super (milsim da kad bih bio advokat,niko ne bi umeo da predstavi klijenta tako dobro ko ja),imam smisla za to,ali iz moje skole je samo prosle godine na pravni otislo njih 25. . . a da ne spominjem prethodne generacije,a ni ove buduce gde je pravo jos popularnije. . . . ako se samo 50% njih vrati kad zavrse,pa bice pravnika ko mrava. . . a ja ne bih da se borim sa velikom konkurencijom.
I tako. . . jezici,ekonomija,sociologija,politicke nauke. . . moze li neki komentar za njih??Kakva je sansa da se zaposlim posle toga,da  imam platu od koje mogu da zivim itd. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Prvo, druze, da ti kazem da nijedna edukacija nije gubljenje vremena. Imas potpuno pogresno misljenje! Citav zivot je ucenje i usavrsavanje. Sto vise znas , vise vredis Smile
Drugo, da se izvinim prvo onima koje cu uslovno receno povrediti, ali mani se politike i sociologije. Ti si nekako previse nonsalantan prema buducnosti da bi studirao politikologiju. Za to treba da imas karakter, da si rodjeni govornik, i da je to nesto sto zelis iz sveg srca Smile
Ako si vredan ucenik, izaberi ekonomiju ili medicinu. Ginekolozi nikada nisu bez posla, ako ces prakticni savet. Akuseri takodje Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Iz biologije imam 4,iz hemije jedva 3 (mislim da cak zasluzujem manje). . . tako da bi na prijemnom sigurno bio pri kraju liste sa ovim znanjem. . . . a kad bih odlucio da vezbam,biologiju bih ocistio za mesec-mesec i po,ali hemiju nikako. . . . ja zive veze nemam nijedan onaj zadatak iz zbirke da resim  Smile  Kad bih polago i pao prijemni pa morao da cekam sledecu god za upis,cale bi me izbacio iz kuce  Smile
Zaboravio sam samo da napomenem da postoji i mogucnost da studiram u inostranstvu,konkretno u Engleskoj,pa sta mislite o tome?Je li mi bolja opcija upisati nesto ovde pa ako se odlucim da odem vani to nostrifikovati,ili studirati tamo(na 18. po redu univerzitetu u Evropi)pa se vratiti ovamo?
« Poslednja izmena: 08. Nov 2010, 10:36:06 od italic92 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
ma daj molim te!! kakav je to stav??! sta mislis da su mnogo pametniji od tebe pisali te udzbenike? ne, oni su bili vise zainteresovani za ta podrucja!
nema toga sto ti ne mozes da savladas Smile
ti si se upisao u skolu kao zdravo i normalno dete, dakle inteligencija ti nije ekvivalentna sa decom koja su u posebnim ustanovama Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ma da...lako je reci(i ja se slazem sa tobom!!!)ali bi promenila misljenje kad bi videla nasu zmijurinu iz hemije  koja vice ko luda,i zbirku zadataka (od kojih ja ne znam ni najprostije da resim jer me to nikad nije posebno zanimalol)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
hahah kako se svi koristimo istim razlozima i izgovorima.
da ti ispricam, jednom sam ja tako za matematiku u srednjoj , cetvrta godina, logaritmi cuda muda... ja kukam, placem, trazim da mi plate casove... cale izvadi tadasnjih 100 maraka i kaze:" Ako dobijes 5 ili 4 iz pismenog i matematike, dajem ti ovaj novac, mozes da ga potrosis na sta god zelis -ne pitam!"
da vidis kako se uci Smile
odmah drugarice, ucenje kod njih satima, vezbanje....sve se moze kad se hoce Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Studiraj ono sto te privlaci, sto te zanima a ne "ono sto drugi zele" ili "gde ima love".... Para ima svuda, u svakoj bransi, samo je potrebno sam sa sobom da iskristalises sta te ispunjava, jer u protivnom ces na trecoj godini da psujes i fax i sve, a ako dovoljno budes mazohistican i nakon zavrsetka istog i nalazenju odgovarajuceg posla, psovaces njega Wink

Zato, ono sto te ispunjava i sta zelis, tim putevima kreni Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
i da nije bas da pacijent na koznoj fotelji prica o detinjstvu a ti mu uzmes lovu,kao u Americi. . . .
Da bi, kao psiholog, mogao nekome da uzimaš pare na konto toga što on sedi u kožnoj fotelji i priča o detlnjstvu, pored faksa te očekuje minimalna edukacija za terapiju od 3 godine, najčešće oko 5, a za neke i preko 10. To nije posao koji radiš samo sa diplomom psihologa. Smile

BTW, mislim da ti na pitanje o tome šta da upišeš niko od nas ne može dati odgovor; mi možemo samo da ti možda pokušamo objasniti šta te čeka na nekim od tih fakulteta.

Evo iz mog iskustva - nemoj ni u ludilu da upišeš psihologiju. Ne što je posao dosadan, nego što nam ne treba još konkurencije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
A jesi mislio da upises nesto gde stvarno mozes da doprinosis drustvu? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Upisi brate ono sto volis i ne gledaj ono sto ti se isplati. Jer na kraju sve dodje na svoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.