Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sljam (opet) bahato gazi...  (Pročitano 12271 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
...druze,kapiram.
ali kad se ponovo okupite vas sestorica,zovi i ja cu da ucestvujem u placanju te duvke ili smrkanja.
to sa cime se radite je nesto mnogo dobro.mogu zamisliti kakav bi ti film mogao pod tom robom snimiti na ovu temu ...sljam (opet) gazi... sa ovim likovima.

Da se uradimo najjacim drogama, ocigledno je da bi i dalje imali vise dodira sa realnoscu nego ti. Smile


...kako god,sledeci put me obavezno zovite.molim vas!
...mozda ovaj put fleska bude zesca,npr.ustopira nas Ratko Mladic i ocajnici pocne da nas kumi i moli da ga licno predamo Brunu Vekaricu i ekipi,ali pazi moli nas,hoce sebi da puca u slepoocnicu,rida iz sveg glasa,kune nas decom!kaze ako me odbijete pucacu sebi u glavu!!!
...ili na semaforu pored naseg auta,na crveno staje plavi kit,na mopedu,kojim dostavlja brzu hranu,sa sve kacigom na glavi,a?
sta god i kako god,kad se organizujete zovi,placam sve!
 

Mora da je bolno kada prihvatis da nisi zanimljiv i imas smesne fazone, a moras da zivis sa tim. Smile
...upravu si.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
HTC One
Ne pisi duple postove.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
nego @Maradic,brinem za tebe.
vi gastosi,kad dodje ferije i kad krenete vamo,jebote letite tim vasim natovarenim cetvorotockasima ko ludi.
malo,malo slupali se tamo,slupali se vamo!ginete ko na Kosovu?doduse najvise prednjace kolege(po statusu u svabiji) Turci,ali krljate se i vi ostali.

Pa sada danas vecinom letim avionom, tako da nije do mene vec do pilota.  Smile
A jedan od zadnjih dozivljaja na auto putu NS-BG je bila da sam probusio gumu na pseci zub, kerova ko u prici na auto putu.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21214
mob
Samsung neki
@hozeombre
Priznajem gresku. Iz nekog, meni nepoznatog razloga uvek u razgovoru mesam Dobanovce i Batajnicu. Simanovci su ipak malo podaleko.

Sto se tice zajebancije i slanja razglednica - ja sam jedan od retkih cije se puno ime i prezime i adresa nalaze javno i svima dostupno (mislim da je negde oko stote poruke) ovde na forumu, samo se plasim da ces posle, kao onaj kome je pomenuta poruka bila namenjena, da prestanas da odgovaras na moje postove a to bi bas pokvarilo igru.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9


Sto se tice zajebancije i slanja razglednica - ja sam jedan od retkih cije se puno ime i prezime i adresa nalaze javno i svima dostupno (mislim da je negde oko stote poruke) ovde na forumu, samo se plasim da ces posle, kao onaj kome je pomenuta poruka bila namenjena, da prestanas da odgovaras na moje postove a to bi bas pokvarilo igru.
...molim te pojasni mi ovo?
nisam bas uspeo da svatim poentu,mozda zbog mog koeficijenta IQ,ali posto se ti sa tim koeficijentima rasipas,molim te pojasni mi sve ovo od slova S do .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21214
mob
Samsung neki
@hozeombre
Pa jel si napisao da hoces da mi saljes razglednice. Ja mislim da se covek veze za rec a ne za rogove kao vo.

Sto se tice drugog dela posta prica je bila sa forumskim radikalom @Maks78 oko toga zna li ko mu finansira stranku.
Ja sam tvrdio da su tu Miskovic i Beko glavni (kao i kod svih drugih stranaka) a on da se finansira od clanarine i da hoce da mi posalje dokaz ako smem da ostavim adresu.
Ja adresu a on od tad cuti k'o da sam mu opsov'o mater pa reko' da se i sa tobom ne ponovi ista prica.
Cekam razglednice a onda, ako gresim, obecavam javno izvinjenje.

I izvinjavam se svima na oftopickaranju. Od danas ima da budem fin i miran i stalozen ako kojim slucajem opet ne popizdim. Smiley
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
@hozeombre
Pa jel si napisao da hoces da mi saljes razglednice. Ja mislim da se covek veze za rec a ne za rogove kao vo.

Sto se tice drugog dela posta prica je bila sa forumskim radikalom @Maks78 oko toga zna li ko mu finansira stranku.
Ja sam tvrdio da su tu Miskovic i Beko glavni (kao i kod svih drugih stranaka) a on da se finansira od clanarine i da hoce da mi posalje dokaz ako smem da ostavim adresu.
Ja adresu a on od tad cuti k'o da sam mu opsov'o mater pa reko' da se i sa tobom ne ponovi ista prica.
Cekam razglednice a onda, ako gresim, obecavam javno izvinjenje.

I izvinjavam se svima na oftopickaranju. Od danas ima da budem fin i miran i stalozen ako kojim slucajem opet ne popizdim. Smiley
...moras mi pomoci!
posetio sam tvoj profil i tamo nema adrese,osim da si iz Pozarevca.sad,ako si mislio na mail,to je nesto drugo?
...mislio sam,gde stanem sa lastom,da ti postom posaljem razglednicu.a ovo sa mailom je bez veze.
...ili ne mogu da ukacim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Stvarno ste smorili. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Sony 
realno ko je kriv ovom liku što pretrčava auto puteve , mogao ga je bilo ko udariti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
a ko je kriv i Cumetu sto je vozio iznad granice,a prethodno se (garantujem) nazdro ko prase u nekoj kafani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.