Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpkinja kao predstavnik Svajcarske na Eurosongu!  (Pročitano 1013 puta)
04. Nov 2010, 21:42:27
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
hxxp:|| www.  youtube.  com/watch?v=e45o2cs-X6c

Hej Ti

U protekle dve sedmice napisala sam jednu novu pesmu koju Ti ovim putem želim pokloniti.    Ja sam migrantica (dete moje drage mame na „privremenom radu u inozemstvu“J), a tema „dom“ i gde je moje „kod kuće“ utkani su duboko u ceo moj dosadašnji život – o tome se upravo radi u ovoj pesmi.    Jedna tema koja pogađa mnoge ljude širom Europe i širom sveta.   

Sa pesmom „Home“ prijavila sam se na švajcarski natečaj za Pesmu Eurovizije.    Ako Ti se pesma dopada, lepo Te molim za Tvoju podršku – glasaj za mene.   

To bi islo ovako :

Glasanje je moguce samo do 10.    Novembra 2010  do 24 časa.    Svaka osoba moze sa maksimalno 4 glasa glasati za jednu pesmu, zato Te lepo molim, počni ovako, otvori web stranicu švajcarske televizije :

1.           hxxp:|| www.   eurovisionplattform.   sf.   tv/, klikni na „SF Login“ i upiši svoje podatke

Herr (=muško), Frau (=žensko)
Vorname                                                 ime
Name                                                        prezime
Adresse                                                   adresa
PLZ                                                             poštanski broj mesta
Ort                                                             mesto
Land                                                          izaberi zemlju u kojoj ziviš (ili neku drugu, pošto Srbija ne postoji u listi)
E-Mail                                                       upiši svoj mail
Geburtsdatum                                      upiši dan.   mesec.   godinu rodenja
Benutzername                                      izmisli svoje korisničko ime u slovima a-z i brojevima 0-9
Passwort                                                 upiši svoju sifru
Passwort wiederholen                      ponovi svoju sifru, klikni jos na
Ich habe Datenschutzerklärung…  Prihvacam izjavu o zaštiti ličnih podataka
i na kraju klikni na                                Registrieren

2.           Nakon ovoga, nekoliko minuta kasnije, dobivaš mail o potvrdi tvoje glasačke registracije na tvoju adresu, u tom mailu poslan je jedan link, koji jos trebaš sa jednim klikom potvrditi.    Tada je ispisana poruka da si definitivno prijavljen.   

3.           Kada je to uspešno izvedeno, molim te prijavi se za glasanje sa svojim registriranim korisničkim imenom i sifrom na hxxp:|| www.   eurovisionplattform.   sf.   tv/, klikni na „alle Videos“  i potrazi me pod „O“  Onaje (Arr.    Greg Galli): Home, klikni na 4 Stimmen (=4 glasa) za mene, a onda klikni jos na Absenden da Tvoji glasovi budu poslani i registrirani.   

Lepo Te molim posalji ovaj Mail svojim prijateljima i poznanicima.    Nadam se da imas spremnu svoju Mail-listu koju možes koristiti.    Bilo bi stvarno genijalno da to učinis!

Najsrdačnije Ti zahvaljujem na Tvojoj podršci i Tvojim glasovima!

Tvoja Onaje   

P.   S.   

Song-Link:                       hxxp:|| dl.   dropbox.   com/u/5073711/Home%20-%20Onaje.   mp3   

Video-Link:                     hxxp:|| www.   eurovisionplattform.   sf.   tv/videos/home__1 

Facebookpage:                 hxxp:|| www.   facebook.   com/home.   php?#!/pages/Onaje/168980876460756












IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE



Hej Ti

U protekle dve sedmice napisala sam jednu novu pesmu koju Ti ovim putem želim pokloniti.  Ja sam migrantica (dete moje drage mame na „privremenom radu u inozemstvu“J), a tema „dom“ i gde je moje „kod kuće“ utkani su duboko u ceo moj dosadašnji život – o tome se upravo radi u ovoj pesmi.  Jedna tema koja pogađa mnoge ljude širom Europe i širom sveta.   

Sa pesmom „Home“ prijavila sam se na švajcarski natečaj za Pesmu Eurovizije.  Ako Ti se pesma dopada, lepo Te molim za Tvoju podršku – glasaj za mene.   

To bi išlo ovako :

Glasanje je moguce samo do 10.  Novembra 2010  do 24 časa.  Svaka osoba može sa maksimalno 4 glasa glasati za jednu pesmu, zato Te lepo molim, počni ovako, otvori web stranicu švajcarske televizije:

1.  LINK    klikni na „SF Login“ i upiši svoje podatke

Herr (=muško), Frau (=žensko)
Vorname  ...............................  ime
Name ....................................  prezime
Adresse ................................   adresa
PLZ ......................................   poštanski broj mesta
Ort  .....................................   mesto
Land  ...................................   izaberi zemlju u kojoj ziviš (ili neku drugu, pošto Srbija ne postoji u listi)
E-Mail  ..................................   upiši svoj mail
Geburtsdatum  ......................   upiši dan.   mesec.   godinu rodenja
Benutzername  .....................    izmisli svoje korisničko ime u slovima a-z i brojevima 0-9
Passwort ..............................   upiši svoju sifru
Passwort wiederholen .............  ponovi svoju šifru, klikni još na
Ich habe Datenschutzerklärung .. Prihvatam izjavu o zaštiti ličnih podataka
i na kraju klikni na ....................  Registrieren

2.  Nakon ovoga, nekoliko minuta kasnije, dobivaš mail o potvrdi tvoje glasačke registracije na tvoju adresu, u tom mailu poslan je jedan link, koji još trebaš sa jednim klikom potvrditi.  Tada je ispisana poruka da si definitivno prijavljen.   

3.  Kada je to uspešno izvedeno, molim te prijavi se za glasanje sa svojim registriranim korisničkim imenom i šifrom na www.eurovisionplattform.sf.tv  klikni na „alle Videos“  i potrazi me pod „O“  Onaje (Arr. Greg Galli): Home, klikni na 4 Stimmen (=4 glasa) za mene, a onda klikni jos na Absenden da Tvoji glasovi budu poslani i registrirani.   

Lepo Te molim posalji ovaj Mail svojim prijateljima i poznanicima. Nadam se da imas spremnu svoju Mail-listu koju možes koristiti. Bilo bi stvarno genijalno da to učiniš

Najsrdačnije Ti zahvaljujem na Tvojoj podršci i Tvojim glasovima!

Tvoja Onaje   

P.S.   

Song-Link:              Link ka pesmi 

Video-Link:             Link ka videu

Facebookpage:       Link ka Facebook



_________________________________________________________________________________________________

Nisam imao pametniji posao pa malo doterah da bude preglednije. Zbog linkova pre svega.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2010, 22:57:19 od Sasha019 »
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
 Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.