Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:31:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Shank  (Pročitano 10284 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 359
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Siemens nije los
Igrica je dobra ali sigurno nije igra godine........po meni sve je dobro samo sto sve to dobro smori posle nekog kratkog vremena......npr u momo slucaju izbrisao sam je posle 3 gazde.....

nemoj tako uzmi kit-ket  Smile
IP sačuvana
social share
Od svih onih koji su se borili protiv nje jedino sam ja ostao ziv...kljakav...ali ziv!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Nikad mi nisu bili jasni ljud koji 2 sata igraju nesto pa obrisu.   Smile Ja sve sto sam instalirao moram bar jednom da predjem, a sto me ne zanima to necu ni da instaliram. Inace sta bih ja na kraju krajeva na kompu igrao kada bih sve igre kvaliteta Shank i bolje tek tako brisao? Smiley   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung D600
Nikad mi nisu bili jasni ljud koji 2 sata igraju nesto pa obrisu.   Smile Ja sve sto sam instalirao moram bar jednom da predjem, a sto me ne zanima to necu ni da instaliram. Inace sta bih ja na kraju krajeva na kompu igrao kada bih sve igre kvaliteta Shank i bolje tek tako brisao? Smiley   

Ni ti meni nisi jasan..........ja igram igrice vec 12 godina svog zivota a sada nemam naravno vremena da igram po ceo dan nego mozda top 1 sat......pa samo igram ono sto me drzi tj. sto ce mi se igrati i sutra......a nadam se da imam toliko iskustva pa mogu i da procenim nesto, sama procena Shanka je subjektivna i jednostavno posle dva dana po 1 sat vremena nije privlacila da je igram sutra......jednostavno je bilo gubljenje vremena.....ne kazem da je igra losa....sve je dobro uradjeno samo sto me ne privlaci.....i dalje pominjem da je sve ovo subjektivo pa ne moras odmas da hejtujes ako se ne slaze sa tvom utisku.......
Ja kada sam izneo svoj komentar izneo sam ga kao misljenje (kritiku) o igrici nisam pominjao nikog od vas a ni vase komentare.......naravno da postujem tvoje misljenje i da ti igrica odgovara i ja imam takvih igara koje mi se specijalno svidjaju.....ali brate ne volim kada me tako neko prosto iskomentarise i kaze nisi mi jasan........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Nije problem samo u Shank-u vec u tome sto je tebi 99% igara gubljenje vremena. (citaj: obicno smece  Smile). I ne samo tebi vec i vecini nekadasnjih "vatrenih" igraca. Meni nije normalno da se igrice tek tako brisu sa kompa, i nikada to necu moci da radim. Bas iz ljubavi prema njima.  Ako si nekada igrao po citav dan onda mozda i mozes da me shvatis. Smile

Meni samo nije jasno zasto su ljudi gotovo preko noci poceli da mrze svoje omiljene igre?  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jan 2011, 13:47:21 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung D600
Nije problem samo u Shank-u vec u tome sto je tebi 99% igara gubljenje vremena. (citaj: obicno smece  Smile). I ne samo tebi vec i vecini nekadasnjih "vatrenih" igraca. Meni nije normalno da se igrice tek tako brisu sa kompa, i nikada to necu moci da radim. Bas iz ljubavi prema njima.  Ako si nekada igrao po citav dan onda mozda i mozes da me shvatis. Smile

Meni samo nije jasno zasto su ljudi gotovo preko noci poceli da mrze svoje omiljene igre?  Smile

Lol ko je rekao da je mrzim.......samo sa izneo svoje misljenje da nije igra godine i da me smori.....nije bitno ....necu da spamujem temu....samo kazem da mi nije zanimljiva i to je to.......a to 99% igara da mi je smece si zestoko omasio verovatno si me svrstao u tvoju grupu ljudi za koju mislis da samo pljuju o igricama......a pre su bili "vatreni igraci"......ne brini nisam jedan od njih a odakle ti da mrzom svoje omiljene igre????? lol.......kao sto rekoh necu vise spamovati temu.....to sto sam rekao u vezi shanka rekao sam......sve ostalo ovo sto ja i ti pricamo je suvisno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+

@ex3

Nisam imao namjeru da se obracam samo tebi. Ti si se prepoznao ali sam mislio generalno na ljude koji ama bas sve brisu nakon 5 minuta. I mislim da je ovo obrazlozenje sasvim dovoljno off topc-a

Varacamo se na temu! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:31:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.