Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:33:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neobjasnivo zakucavanje racunara  (Pročitano 3648 puta)
Svakodnevni prolaznik


Vault Dweller

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
SonyEricsson K800i
Evo samo da se javim da je racunar jutros iz prve upalio (nije na guranje  Smile) I radi normalno, Znaci krivac, prasina na ramu! Eto Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
Dobro je ja sam se uplasio da nije ploca,  imao sam na par racunara isti problem i bili su elektroliti krivci,  dobro si prosao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Vault Dweller

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
SonyEricsson K800i
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E71
Moj drug je imao isti problem sa novim racunarom,zakuca se posle 10 minuta rada i mora restart dugo se mucio skidao hardvere reinstalirao sitstem i opet nista.Na kraju se ispostavi da je problem bio drajver za misa, ja umro od smeha zato sto je on to popravljao mesecima. Tako da ne mora da znaci da je odmah hardver u pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Alcatel One Touch
Moj drug je imao isti problem sa novim racunarom,zakuca se posle 10 minuta rada i mora restart dugo se mucio skidao hardvere reinstalirao sitstem i opet nista.Na kraju se ispostavi da je problem bio drajver za misa, ja umro od smeha zato sto je on to popravljao mesecima. Tako da ne mora da znaci da je odmah hardver u pitanju.
  Sličan(nebulozan problem)sa zamrzavanjem novog računara sam imao i ja;u pitanju je bilo neslaganje frimwera grafičke sa biosom... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Vault Dweller

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
SonyEricsson K800i
Hahahahaha, joj ljudi nasmijaste me prijatno.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Pa prvo sto kod takvih problema treba da se uradi jeste da se izvade memorije i da se usisaju slotovi.Vidjam svaki dan racunare koji samo sto im bube ne iskacu iz slotova  Smile Danas sam bas moju masinu duvao sa kompresorom i mogu reci da je bio lep sloj prasine.Nekad vidjam i da se napravi kao tepih prasine ispod hladnjaka  Smile To ume da bude paklen problem za CPU jer nema dobro hladjenje.Uglavnom racunar treba redovno cistiti od prasine.Ko ima kompresor super a ko nema moze i da usisa sa usisivacem ili kod onih starih usisivaca imas na drugom delu onaj deo sto duva vazduh pa tu nabijes cev pa ti moze koristi da izduvas prasinu  Smile Po meni prvo kod tih problema da se izduvaju slotovi.Onda ako dalje nastanu problemi onda jebiga hiren boot pa na golden memory test.A cak moze biti problem i da slotovi crknu.Video sam problem kod jednog coveka kod koga su 3 slota za memoriju riknula.Znaci sve rade memorije i ploca radi slotovi su cao.A ume i napajanje da bude problem.Njega treba testirati sa onim testom za napajanja koja ima da se kupe a ima ih svaki servis za racunare.Gledao sam pre neki dan neku PCI karticu koja je tester za ploce.Imas neki display i citas podatke koje izadju i gledas u knjizici dal je ploca OK.Nije puno kesa , lik na limundu prodaje za nekih 900 din.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Vault Dweller

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
SonyEricsson K800i
Procitaj malo prije, problem sam rijesio  Smile

Ja imam kompresor Smile Do kraja godine cu ga valjda malo procistit, hehhee. Admini moze lock  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Procitaj malo prije, problem sam rijesio  Smile

Ja imam kompresor Smile Do kraja godine cu ga valjda malo procistit, hehhee. Admini moze lock


Ma znam nego sam napisao cisto da mozda ako neko ima slican problem a ne resi sa izduvavanjem da isproba i druge opcije  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:33:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.