Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:41:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za one koji pamte lepša vremena  (Pročitano 11970 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
sada ce i kod nas tako da bude. narod ce gaziti po lesevima da bi zaradio neki dinar.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Mi sto smo rodjeni 80-ih i pamtimo lepsa vremena tj vremena u kojem si imao da detetu priustis 100gr cokolade dnevno(i to ne neke jeftine nego neke boljeg kvaliteta)  Smile . Nazalost zbog tih "lepsih vremena" danas smo tu gde jesmo Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Mi sto smo rodjeni 80-ih i pamtimo lepsa vremena tj vremena u kojem si imao da detetu priustis 100gr cokolade dnevno(i to ne neke jeftine nego neke boljeg kvaliteta)  Smile . Nazalost zbog tih "lepsih vremena" danas smo tu gde jesmo Smiley

E ne zajebavajte, nikad se bolje nije zivelo nego u vreme inflacije. Siva ekonomija cvetala, deca nosila po 5 pari NIKE patika odjedared. Benzin prodavali u flasama ispred kuce, brdooo novca  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
. Nazalost zbog tih "lepsih vremena" danas smo tu gde jesmo Smiley
I Slovenci su tu gde jesu zbog tih lepših vremena,nemaju ta lepša vremena nikakve veze sa sadašnjim stanjem u Srbiji! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
. Nazalost zbog tih "lepsih vremena" danas smo tu gde jesmo Smiley
I Slovenci su tu gde jesu zbog tih lepših vremena,nemaju ta lepša vremena nikakve veze sa sadašnjim stanjem u Srbiji! Smile

Nazalost brate Rinaka itekako imaju  Smile Slovenija nije nasledjivala dugove u kojima nas je drug Tito ostavio a i cela situacija 90-ih pa i posle 2000-te je ucinila svoje
« Poslednja izmena: 01. Dec 2010, 00:21:35 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Kad smo putovali kod rodjaka u Hrvatsku, mama nam je naredila da ne progovaramo u vozu, a ona se sa saputnicima i kondukterima razgovarala na "hrvatskom" jeziku, jer je netrpeljivost bila ogromna prema nama srbijancima. Ja se usudila da progovorim, i mami sam za uzinu trazila BRIJESKVU.

Ne znam kako je ko prolazio i dozivljavao ali sa Srpskim nisam imao problema nigde, cak ni u Sloveniji. Mada znam za jednu andegdotu, u sred Zagreba, nas par giliptera koji smo se svercali vozom, isli auto-stopom na neki trip. Drugar Zile se nesto zakacio sa nekom babom u tramvaju u Zagrebu tamo valjda '86 u leto, valjda nije hteo da ustane, sta li. Znam da je jasno i glasno opsovo babi mater ustasku i da je odjednom bio tajac u autobusu i da nas je na kraju sve bio blam, cak i drugara. Rekao je kasnije da mu je izletelo ne zna ni on zasto (nije bio ni nacionalista nit se nesto palio u tom pravcu)  Smile

pa moze i danas da se ide u Trst na kafu i u soping...

Kako ko, ukinuli vize al se nema sa cim

Istina, drasticno su pale cene putovanja u skladu sa danasnjom krizom tako da se za male pare moze otici daleko  Smile
Ili bar dovoljno daleko  Smile

Nije zbog krize vec zadnjih desetak godina su se pojavili subvencionisani letovi kao i jeftini airline i rezervacije par meseci unapred pa kosta povratna do Spanije 40-50 evra Easy-Jetom, hebo te, ko ranije autobusom u drugi grad, da ne njakaju toliko na kontrolama bas ko autobus.

E, a gde su slike kolona na pumpama jer se benzin prodavao na bonove? Smiley

I cinjenice da kao klinci nismo jeli cokoladu, vec kakao table...
A sve se to desavalo veselih 60-ih, 70-ih... 80-ih...

To za bonove nije bilo nesto dugo kolko se secam. Dobro, bilo je i nestanaka struje (restrikcije) i jedno vreme nestasice, secera, kafe i ulja. Ali opet ne nesto preterano dugo. Sedamdesetih se dobro zivelo.


Mislim.. da se ne lazemo.. roditelji moje drugarice su obisli citav svet... sve egzoticne destinacije... ali samo zato sto je tata radio u Jugotursu, a mama u JATu, tako da su imali popust 90%

Dobro, samo sto je tada prosecnom Evropljaninu let avionom isto bio skup. Danas London-Madrid ili Majorka 20-30 evra, tad je bilo sigurno vrednost najmanje 300-400 evra pa navise
Tad je islo za mladje ljude "Interrail" karta.

Citat
Citat
Saljem ti link ili broj telefona cim stupim u kontakt sa njom  Smile
Nemaš mi šta slati,setricna supruge mi radi u Lufthanzi i dobro sam upucen u cene jeftinih letova, za te pare sada jednostavno nema,možda ako naruciš za dve godine unapred! Smile

Pa "Lufthansa" nikad nije ni imala tako jeftine karte, to su kompanije kao "Easy Jet" ili "Ryanair" koji nude te cene.

Molim te evo da ne bude da zezam,naruci 10 za let od 10tog decembra do 20tog meni dve tebi ostalih 8,ja placam! Smile

Fazon je da kod cheap airlines kartu kupujes iskljucivo na tvoje ime i ne mozes je preprodati inace bi to svi cinili  Smile

a onda smo se reformisali. sada covek moze da umire na ulici, debili ce reci "to je njegov problem".

Dosla "sloboda i demokratija" moze ko sta oce, pa da umre i na ulici, njegovo pravo  Smile

Citat
. Nazalost zbog tih "lepsih vremena" danas smo tu gde jesmo Smiley
I Slovenci su tu gde jesu zbog tih lepših vremena,nemaju ta lepša vremena nikakve veze sa sadašnjim stanjem u Srbiji! Smile


To je istina, i oni su gradili, dizali kredite, imali inflaciju i pogledaj danas  Smile

Nazalost brate Rinaka itekako imaju  Smile Slovenija nije nasledjivala dugove u kojima nas je drug Tito ostavio a i cela situacija 90-ih pa i posle 2000-te je ucinila svoje
Citat

Kolko znam, dugovi su podeljeni po republikama  Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
Kolko znam, dugovi su podeljeni po republikama
Ali koliko znam vecina je ostala nama. A ako dodamo da je drug svestrano unistavao srpsku ekonomiju i infrastrukturu zarad ostalih tj da je na nasim ledjima podizao njih dolazi se do ovoga sto sam rekao
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
LG Nexus 5
A koliki je ukupan dug SFRJ bio? Ja sam isto cuo da je svaka bivsa drzava ponaosob duzna vise nego SFRJ sto je bila. Bio neki lik na b92 pre par meseci koji je pricao bas za te dugove. Kaze da se zivelo na kredit ali se i gradilo, ono kao gazela, beogradjanka, VMA, petlje, putevi, bla bla bla. Gazela se tek ove godine ozbiljno rekonstruisala, a kada je sagradjena? A opet se zaduzujemo, samo sto se nista ne gradi.

On topic:

Zivotinjsko carstvo;
Gumene bombone lale gator;
Kiki;
Kras express;
505 sa crtom;
Bronhi;
Bombonice Mirko i Slavko;
Cunga Lunga;
Fruktal sokovi;
I naravno:


Jedini problem mojih je bio sto su dosli da rade u nepoznat grad i morali su da zive kao podstanari te daleke 1979. god. Stan su placali 100 000 dinara, a samo cale imao platu 980 000 dinara. A kad se dobio prvi stan 1981. god, tasta i svekrva su opremile ceo stan, a evo i dan danas mi radi gorenje masina za pranje vesa koja je starija od mene. Zamrzivac je takodje stariji od mene i evo ga, jos radi i to posle 7 selidbi. Smiley

Ujak radio u FEP-u, drugi u Samotu, trecerazrednim fabrikama, pa za vikend odu u Madjarsku pa u povratku u Jugu, bacaju forinte jer ne mogu da ih potrose. Obisao sve istosnoevropske zemlje, pa se smorio pa je onda picio po Nemackoj, Italiji i Francuskoj.

Sto se tice putovanja, ima za 35 evra karta do Amsterdama ali niko ne pominje cene u Amsterdamu. Tacno je, odes za 35 evra, a u kaficu pivo 3-5 evra, najjeftiniji hostel 25 evra po osobi, a hotel 80 evra samo prenociste sa doruckom. Verujem da je put za Bec 14 evra, sve je to ok, ali ti treba jos minimum 300-400 evra da poneses. To je problem prosecnim ljudima.

Ja licno, ne preferiram povratak na staro ali da se lepo zivelo, zivelo se. Mozda zato sto je narod bio skromniji il sta vec. A opet moji su sve kupili na kredit, stan, kola, namestaj.
« Poslednja izmena: 01. Dec 2010, 01:00:48 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
meni se uvek svidjala njena kosa i frizura  Smile  nekako joj... stoji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:41:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.