Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 32 33 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Should I stay or should I go ?  (Pročitano 28595 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Samo naval'te, ja volim anti-reklamu. Nemam sad vremena detaljnije da pisem, radim jedan lap top, ali veceras cu vam uploadovati mp3 reklamu BulmaSofta koja je emitovana na lokalnoj radio Loznici cisto da vidite sta je marketing Smile Smile Smile
...kad veceras,to ne bih zeleo da propustim ni zbog cega na ovome svetu!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Ma samo se ti strpi, veceras u sitne sate verovatno, ostace valjda - ne bi trebalo iko to da ga ukloni - nije nista ruzno niti krsi ikakav zakon na forumu. Mada jeste direktor radio Loznice onomad u sadasnjem Telenoru, nekadasnjem YU Mobtelu proveravao da li je broj telefona u reklami stvarno moj, posto nije mogao da veruje da neko sam sebi pravi i na emitovanje daje takvu reklamu... Ali nije vazno, ona je emitovana i u saradnji sa jos nekim likovima obezbedila mi je placanje studentskih troskova na fakultetu pune dve godine!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ma samo se ti strpi, veceras u sitne sate verovatno, ostace valjda - ne bi trebalo iko to da ga ukloni - nije nista ruzno niti krsi ikakav zakon na forumu. Mada jeste direktor radio Loznice onomad u sadasnjem Telenoru, nekadasnjem YU Mobtelu proveravao da li je broj telefona u reklami stvarno moj, posto nije mogao da veruje da neko sam sebi pravi i na emitovanje daje takvu reklamu... Ali nije vazno, ona je emitovana i u saradnji sa jos nekim likovima obezbedila mi je placanje studentskih troskova na fakultetu pune dve godine!
...alo,bre!rasklapas li taj toster ili postujes?
zavrsavaj to!ja spremam kokice i celu porodicu dovodim pred monitor!
radi,ne pricaj!
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Samo naval'te, ja volim anti-reklamu. Nemam sad vremena detaljnije da pisem, radim jedan lap top, ali veceras cu vam uploadovati mp3 reklamu BulmaSofta koja je emitovana na lokalnoj radio Loznici cisto da vidite sta je marketing Smile Smile Smile

Pa marketing ti je, za razliku od drugih stvari, vrhunski. Jos da imas i nesto da ponudis, ne bi lose ziveo

Mada jeste direktor radio Loznice onomad u sadasnjem Telenoru, nekadasnjem YU Mobtelu proveravao da li je broj telefona u reklami stvarno moj, posto nije mogao da veruje da neko sam sebi pravi i na emitovanje daje takvu reklamu... !

E, sada, ovo postaje zanimljivo  Smile

...alo,bre!rasklapas li taj toster ili postujes?
zavrsavaj to!ja spremam kokice i celu porodicu dovodim pred monitor!
radi,ne pricaj!
 Smile

Ja ocekujem najmanje 80% clanova Bureka, cak i onih koji godinama nisu svracali, ima da pukne server, ima da zaborave Vikiliks  Smile Smile
« Poslednja izmena: 10. Dec 2010, 17:32:29 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
ima da pukne server

Nece, drzim ga sa obe ruke. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Znam da je zabavno, ali nemojte ga bas ubiti  Smile  Smile

Evo Jova je dao sjajan predlog, samo izgleda Bulma nisi ga procitao, ili uzeo za ozbiljno, a mogao bi sasvim solidno od toga da se izdrzavas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Uh, bas je steta sto Bulma nije otisao na zapad.

Bulma: Dobar dan, dosao sam da se zaposlim. Znam da popravljam 486-ice i razvaljujem DOS i Windows 3.1
Poslodavac: Pa tu tehnologiju smo napustili pre 15-tak godina. Vase usluge nam nisu potrebne.
Bulma: Ovo vam je PRVO upozorenje od TRI. Kako se usudjujete da vredjate BulmaSoft i stare tehnologije. To sto su stare 15 godina ne znaci da ih niko ne koristi. Ja sam shteo da pomognem vasoj firmi a vi me ovako vredjate i ponizavate. Kako se usudjujete da nipodostavate MOJE znanje majqu vam #&@#^&%$@(*@#%. Da mi vise nikad niste zvali jeb.. #@&@#%&@#%^ jer mi vase usluge nisu potrebne.
Ovo je zvanican stav svih zaposlenih u BulmaSoft.
Poslodavac:  Smile
...
Poslodavac: Ajde BUlma umrezi ovih 10-tak racunara u LAN pa ih posle preko wi-fi spoji na drugu LAN mrezu.
Bulma: Ali ja to ne zna... a i to je nemoguce jer kada sam ja jednom popravljao amigu u podrumu onda sam ja morao da nadjem procesor za nju a nisam ga nasao zbog Dodika i PDV-a i zato.... kiseli krastavci, majonez, tursija, 20 kila knjiga... i zato sam napusto njihov forum jer 640*480 je sasvim normalna rezolucija za normalan rad na PC-ju.
Poslodavac:  Smile
Bulma: OVO vam je PRVO upozorenje od TRI .....
« Poslednja izmena: 10. Dec 2010, 17:58:07 od noob_saibot »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Strpit'se, bice (zipovan) mp3 za par sati, nisam sada kuci!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Uh, bas je steta sto Bulma nije otisao na zapad.

Bulma: Dobar dan, dosao sam da se zaposlim. Znam da popravljam 486-ice i razvaljujem DOS i Windows 3.1
Poslodavac: Pa tu tehnologiju smo napustili pre 15-tak godina. Vase usluge nam nisu potrebne.
Bulma: Ovo vam je PRVO upozorenje od TRI. Kako se usudjujete da vredjate BulmaSoft i stare tehnologije. To sto su stare 15 godina ne znaci da ih niko ne koristi. Ja sam shteo da pomognem vasoj firmi a vi me ovako vredjate i ponizavate. Kako se usudjujete da nipodostavate MOJE znanje majqu vam #&@#^&%$@(*@#%. Da mi vise nikad niste zvali jeb.. #@&@#%&@#%^ jer mi vase usluge nisu potrebne.
Ovo je zvanican stav svih zaposlenih u BulmaSoft.
PoslodavacSmile
...
Poslodavac: Ajde BUlma umrezi ovih 10-tak racunara u LAN pa ih posle preko wi-fi spoji na drugu LAN mrezu.
Bulma: Ali ja to ne zna... a i to je nemoguce jer kada sam ja jednom popravljao amigu u podrumu onda sam ja morao da nadjem procesor za nju a nisam ga nasao zbog Dodika i PDV-a i zato.... kiseli krastavci, majonez, tursija, 20 kila knjiga... i zato sam napusto njihov forum jer 640*480 je sasvim normalna rezolucija za normalan rad na PC-ju.
PoslodavacSmile
Bulma: OVO vam je PRVO upozorenje od TRI .....
...ovo zastiti,do jaja je!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 32 33 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.