Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc!! Da li iko na ovom balkanu moze da mi da odogovor na ovo pitanje??  (Pročitano 6993 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
A ti bi mogao da uradis ono sto ti je receno dva puta na temi, a to je da ubijes automatski restart i omogucis sebi da mozes da procitas gresku i da nam je ovde kopiras, ne bi li ti mozda pomogli.

edit

Posto imas 9 komada win7 , da li imas bar jedan winxp koji bi mogao da podignes na toj masini?
Nadji ga i instaliraj pa da vidimo kako se on ponasa.

edit

uzmi od nekoga napajanje i stavi ga na probu 24 sata npr od nekog od tih hiljadu ljudi kojima tvoji win7 normalno rade
« Poslednja izmena: 22. Okt 2010, 15:24:05 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sverige i mitt Hjerta :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia C 7
Sto se tice bluescreen svaki put je novi kod i razlicit problem skinuo sam blue screen capture i sa njim mi pokaze svaki put drugacije nekih 20 -setak razliciti problema ...A ja sam celo vreme koristio WIN XP platformu i radio je ok ali svaki drugi dan mi zakuca i pokaze bluescreen pa sam instalirao win 7 i kada njega koristim on mi mrzne sliku na po 2-3 min pa pusti mis i formatirao sam hard i opet po starom lock jedno 10 GB od harda juce , i ponovo kao lud instalirao Win XP 32bit Professional sto je nebitno koji je i pocnem sve da instaliram redom sto se tice softwera a on samo na jednom bluescreen i restart da poludim...eto to je sva prica.....i sada sam fokusiran na ovu temu ne bi lih nasao resenje za ovaj moj problem....


Hvala svima na trudu..
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
Jesi li otkacio sve periferne uredjaje, ocisti kontakte na grafi i memoriji cisto da i prasinu iskljucimo, i okaci logove kao sto su rekli  forumasi, pogledaj i plocu  da li je vizuelno ok moze i ona tako da zeza kondezatori itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
eliminisi prvo sve hardverske probleme, posto si inzenjer informatike znas sve sta i kako ...

pre svega napajanje, kondenzatore na ploci i grafickoj karti, uzmi od nekog hard disk i instaliraj na njemu operativni sistem kao test, promeni i bateriju na ploci za svaki slucaj, pocupaj memoriju napolje i uzmi od nekoga jedan modul na test itd ..

kad eliminises sve hardverske mogucnosti javi se da vidimo sta si uradio, jer ovo nagadjanje "da li je hdd" "jeste hdd" "nije hdd" je besmisleno. Dakle testiraj masinu kako treba pa se javi, ovde ljudi puno toga znaju, ali ipak nisu vidoviti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
 za tebe munka eto posla da se ne zalis kako nemas posao i slaba ti zarada ...bacaj tvoj PASULJ...hehe..i naplati 10e dijagnostiku kvara preko pasulja...bolje nego MHDD  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 22. Okt 2010, 16:21:06 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sverige i mitt Hjerta :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia C 7
misevic ne razumem tvoj komentar

a munkaZ tako cu da uradim mada ja to sve deteljno kontrolisem i odrzavam inace sve je po p.s ali probacu i to
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
HTC 
http://forum.burek.com/hirens-bootcd-all-in-one-dos-bootable-cd-t73320.110.html

Skini hirens, tu imas alate za testiranje pa proveri. Napamet ne moze niko nista da ti kaze. Ja sumnjam da je hdd u pitanju, pre ce biti ili ram ili grafika, ili neki drajver koji pravi problem.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
Napisi i koja je masina u pitanju, grafika itd... da znamo, mozda i neka od koponenti ima svoje mane koje su ljudi vec resavali a sa simptomima kao sto su tvoji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
za tebe munka eto posla da se ne zalis kako nemas posao i slaba ti zarada ...bacaj tvoj PASULJ...hehe..i naplati 10e dijagnostiku kvara preko pasulja...bolje nego MHDD  Smile Smile Smile

Pa sta ti mislis, od cega ja placam grejanje zimi  Smile  to mi dodje kao regres  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sverige i mitt Hjerta :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia C 7
Napisi i koja je masina u pitanju, grafika itd... da znamo, mozda i neka od koponenti ima svoje mane koje su ljudi vec resavali a sa simptomima kao sto su tvoji


Racunar je kupljen 2006 cena je bila 2300 KM 1150 Eura

Dual Core 3.40
2 GB Rama Kingston
2 hard diska  250 GB Samsung i 160 GB WH
Graficka GeForce 9500GT 1 GB

ostali delovi su nevazni

sta mislis chipset na maticnoj tj integrisana graficka je ati a ova PCI je GeForce ali celo vreme mi je radila normalno koristim je vec 2 godine posto sam imao pre Ati 1600 pro PCI...itdd..
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.