Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:02:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Govor tela  (Pročitano 36205 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
zla zla bambina  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Đubre kapitalističko pogano.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
daj da se drzimo teme  Smile
neke prostije signale mogu i ja da procitam,tipa kada je nekom dosadno,kada se oseca neprijatno i kada zeli da privuce paznju i tako to
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
'Ajde opusti se, nema ovde modova  Smile

Istina, za to je potrebno pažljivo posmatranje detalja i intuicija. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
@ B@mbin@

Znam taj osećaj, kada misliš da kada kažeš nešto, a time otkrivaš svašta sagovorniku, svo svoje znanje sažmeš u jednu rečenicu i misliš kako si ti potrošila mnogo vremena da bi došla do takvog zaključka, a taj neko dobije na tacni.

Ono što je istina, to je da tvoj sagovornik neće imati pojma šta si mu rekla, sve dok ne zna dobar deo onoga što ti znaš. Znanje nije da se čuva za sebe, znanje je da se deli.

On subject;

Inače nema ovde nikakve filozofije. Sve se može lako pročitati iz govora tela.

Moja sestra i ja blejimo u parku, i onda ona kaže: "Eno je moja drugarica iz srednje." Ja tražim po masi, ne mogu da je pronađem. Pošto mi je objasnila šta nosi i sa kime ide, ja se okrećem ka sestri i kažem: "Šta trenira ta tvoja drugarica." A ona kaže: "Ništa." Pa onda napravi pauzu, i dok ja gledam u drugu stranu, ona kaže: "Trenirala je do skoro rukomet ili odbojku.", a u nastavku ono legendarno: "Kako si znao?"  Smile

A onda me je pitala za svakog prolaznika po nešto. Kao da ja mogu svakog da pročitam kao da je otvorena knjiga. Jednom sam pročitao jednog autostopera. Mršav, crn i ima neko držanje kao da spava na trnju. Povezam ga ja, kad ono čovek potpuno drugačiji nego što sam zamišljao. Kod nekih ljudi se govor tela i stvarna konstrukcija misli ne podudaraju. (ili sam tada bio još neupućen?)

A jednu devojku sam uspeo da smuvam na klasičan govor tela. Ustvari , samo sam čitao šta ona kaže svojim telom. Još kad je počela da namešta kosu i da se šminka, znao sam da je to bilo to.

@ Crazy 123

Kada pomera stopalo levo-desno - želi da joj prođe vreme
Kada joj je noga koja je dalja od tebe prekrštena preko one koja ti je bliža - imaš njenu pažnju
Kada zabacuje kosu - želi da znaš da imaš njenu pažnju
Kada krivi glavu napred - veruje ti
Kada vraća glavu unazad - ne veruje ti
Kada klacka nogom - nervozna je
Kada zeva - dosadno joj je
Kada joj je brada previsoko - ima visoko mišljenje o sebi
Kada drži ruku preko usta - nema odgovor, nije očekivala te reči/ ili to delo
Kada drži ruku preko čela - misli da si glupan

I još samo da kažem da je klasično držanje prekrštenih ruku preko grudi znak odbrane, a preko genitalija - nije dostupno, a preko donjeg dela leđa - ja sam dobra i poslušna.

Eto toliko od mene, mrzi me više da pišem, a i mislim da sam dosta napisao.  Smile Izvinite ako sam nešto lupio, tu ste da me ispravite...  Smile
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Znanje nije da se čuva za sebe, znanje je da se deli.
Oh, delim ja znanje i te kako. Ali za pare. To se zove posao, struka. Od toga živim, time plaćam račune.
Mogla bih tako da tražim od vodoinstalatera da mi opravi vodokotlić bez da mu platim jer treba da širi znanje, samim tim i veštine. Bilo bi divno da svet stvarno tako funkcioniše, bez prokletih para, ali nažalost nije tako.

Uostalom, i mene je prilično koštalo da steknem to znanje, što novčano što u vremenu, resursima, trudu. Nisam toliki doborotvor da ga bacam okolo, a računi leže neplaćeni.  Smile

Možemo nazad na temu, što se mene tiče. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
crazy, pocni od ove knjige sto je stavio Lightsoft na pocetku teme pa trazi dalje. Za neki pocetni nivo je vrlo dobra i odlicno stivo za citanje.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Kada bi vodoinstaler počeo da ti priča vodoinstalerskim žargonom, odustala bi od opravke po principu "uradi sam". (vodoinstaler je loš primer, uzmimo automehaničara). Ali to je nebitno, delom se slažem sa tobom, i ja ne volim da delim olako znanje i ideje sa drugima, mada čak i kad to uradim, mnogi ne umeju da se snađu sa istim i da isto iskoriste. Evo, ja se kladim da ovo što sam napisao neće svako uspeti da iskoristi. Uostalom, šta mogu da zarade od toga.

Mislim da sam u prethodnom postu rekao dovoljno, tako da sada mogu da spamujem malo.  Smile

I samo da kažem da većina profesora poznaje neke elemente govora tela, čisto iskustveno, tako da ako pokušate da ih namažete, neće moći. Bar ja nisam uspeo a sve sam pokušao. Smile
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
u bog te pa vi napraviste nauku  Smile

meni je dovoljno moje osnovno znanje za sve ostalo tu je
« Poslednja izmena: 25. Jul 2012, 22:48:42 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Citat
Ono što je istina, to je da tvoj sagovornik neće imati pojma šta si mu rekla, sve dok ne zna dobar deo onoga što ti znaš.

Citat
Kada bi vodoinstaler počeo da ti priča vodoinstalerskim žargonom, odustala bi od opravke po principu "uradi sam".

u bog te pa vi napraviste nauku  Smile

Citat
Ali to je nebitno, delom se slažem sa tobom, i ja ne volim da delim olako znanje i ideje sa drugima, mada čak i kad to uradim, mnogi ne umeju da se snađu sa istim i da isto iskoriste.

meni je dovoljno moje osnovno znanje za sve ostalo tu je


See?  Smile

Ne želim nikoga da uvredim, ovde se izvinjavam ako jesam nekog uvredio, ali morao sam ovo da uradim da pokažem u čemu je poenta.  Smile
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:02:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.