Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa deckom...  (Pročitano 14776 puta)
26. Sep 2005, 23:42:01
Zvezda u usponu


Pravda je spora,ali dostizna!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1232
Zastava SCG
mob
SonyEricsson k700i
Imam 15 godina i decka vec godinu dana iako neprimereno mojim godinama.Inace sa njim mi je bilo jako lepo iako smo se svadjali svaki dan zbog njegove ljubomore i posesivnosti.Sada,posle godinu dana,on je odlucio da mi "vrati" za sve tako sto je poceo da se muva sa kim stigne,a vec nekih 5 meseci me jako ostro vredja,a pre par dana me je i osamario.Zbog njega imam velikih psihickih problema i fizickih(jer me je doveo do bolesti i hormonskog poremecaja).Svi mi kazu da ga ne zovem i da mu se ne javljam na ulici,ali jednostavno sve ovo je jace od mene i ne mogu da se izborim jer znam da me niko nece voleti kao on i da necu naci boljeg iako me drustvo uverava u suprotno.Tesko mi je bez njega ali mi je jos teze sa njim jer me maximalno vredja ponizava i udara i ljuti se bez razloga,a ja na to samo cutim...Sta da uradim?Pomozite... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Life is not measured by numbers of breath we take,but by moments that take our breath away...

And just like the ocean under the moon
Well that’s the same emotion that I get from you
You got the kind of lovin that can be so smooth
Gimme your heart make it real
Or else forget about it!

Cudno je to kako nam malo treba da budemo srecni,a jos cudnije je to kako nam to malo uvek nedostaje!
 :giggle: :hug: [smilie=35s.gif]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Malena,
njemu treba pomoć lekara. Smile  Možda će zvučati surovo, ali ja iz tvog napisanog teksta mogu da zaključim samo dve stvari :  ili je dečko bolestan jer ne može da kanališe svoju ljubav pa to iskaljuje na tebi ili je ljubav nestala pa se zbog toga to dešava.  Smile U oba slučaja njegovo ponašanje se  ne sme tolerisati. Smile  Ti moraš biti sama sebi na prvom mestu!!  Smile Ne dozvoli da te iko maltretira, ne dozvoli da se zbog bilo koga osećaš negativno. Niko nije vredan tvog zdravlja,tvoje sreće...  Smile Smile
Da sam na tvom mestu ja bih ga ostavila. Bez komentara. Glavu gore malena i koračaj hrabro kroz život!! Ma nije on jedini, ljubav je jedna - večna - samo se muškarci/devojke menjaju.
Ljubim te.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nikad necu moci da razumem zene / devojke / devojcice koje su u stanju da trpe takve skotove...
Nema veze koliko godina imas i da li po nekim pravilima treba da imas decka ili ne.. u ostalom.. gledajuci klinke oko nas mnogo je zdravije i normalnije imati decka sa 15 nego pojebati se sa pola kraja..
Svi mi (muzijaci) imamo povremeno napade agresije koje ispoljavamo na ovaj ili onaj nacin (vikanje, psovanje, odlazak nenajavljeno na basket ili u teretanu ili sta vec... pa do tuce, silovanja i cega sve ne.. zavisi naravno od osobe) ... iz ovih ili onih.. manje ili vise racionalnih razloga... ali... tolerisati i ne reagovati u takvom slucaju znaci samo raspirivati tako nesto... do kojih razmera to moze otici ne zelim ni da znam..
Jedno je sigurno.. nemas sta da trazis sa tim majmunom... i moras da naucis da vodis ipak malo vise racuna o sebi..
Ne slazem se da uvek treba sebe stavljati na prvo mesto... ali granice treba realno postaviti..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Uh, kako se iznerviram kad cujem da neki muskarac/decko bije zensku osobu... taj kreten te nije vredan... ostavi ga, znam da boli i da je tesko ali kao sto rekose moras misliti na sebe, na svoje zdravlje i svoju sretju... mlada si, imas 15 godina, ceo zivot je pred tobom, ali ne treba svoje vreme trositi na budale i ljude koji te ne postuju i maltretiraju... nova ljubav tje dotji, neko ko te tako ponizava nikako ne moze biti najbolji za tebe... moras biti hrabra, ostaviti skota i potruditi se da sto pre ga zaboravis... ma koliko bolelo...
... cuvaj se...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
mob
LG 
Prva greska je sto ti mislis da on tebe voli. Da te voli, ne bi te ni fizicki ni psihicki maltretirao. I ja se stvarno nadam da te vise niko nece "voljeti " on. Muskarci koji vole se ponasaju sasvim drugacije. Oni su pazljivi, njezni, njima je stalo do toga da njihova partnerka bude srecna, a ne da ima probleme bilo koje vrste.
Ne treba samo njemu pomoc strucnjaka, nego i tebi. Ti sigurno imas problem kada si tako nesigurna. Imas 15 godina i svo vrijeme ovog svijeta je pred tobom, kao i mnogo drugih muskaraca i veza. Zbog cega mislis da nisi vrijedna da te neko voli? Imas li probleme u porodici? Mozes li sa mamom razgovarati o tvojoj situaciji?
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
Slazem se sa Vjesticom,
i ti treba da prerastes tu fazu _-----" A drmnuo me i povukao niz ulicu pa on me voli jer je ljubomoran i bije me......"
ali dobro , neko voli to i kad je stariji, takvu vezu...
ali to nije  veza.
Nije on ´jedini , taj tvoj tip, proci ce jod mnogo njih , mozes ti da biras kome ces da posvetis  svoje d r a g o c e no vreme. Ne trosi vreme na gubitnike. Budi sa boljima od sebe.
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Nikad necu moci da razumem zene / devojke / devojcice koje su u stanju da trpe takve skotove...

Ne zaboravimo da postoje i obrnute situacije, kada devojka vrši torturu nad momkom..naravno ne u smislu da on dobija batine od nje (mada sam čula da i to postoji) već - psihička tortura.

''Biti sam sebi na prvom mestu - u vakvim i situacijama koje to zahtevaju''- da se ispravim, ne uvek. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ne zaboravimo da postoje i obrnute situacije, kada devojka vrši torturu nad momkom..naravno ne u smislu da on dobija batine od nje (mada sam čula da i to postoji) već - psihička tortura.
Postoje.... ali procentualno gledano to je smesno...i mnogo je bezazlenije od ovoga...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
It's true  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
Citat
a vec nekih 5 meseci me jako ostro vredja,a pre par dana me je i osamario
Halo! Udario? I ti ne znas sta ces?..  Devojko, takvi ti ne trebaju, veruj mi.

Citat
Svi mi kazu da ga ne zovem i da mu se ne javljam na ulici
I svi su u pravu. A iste odgovore ces cuti i od nas.. Jer je to jedino sto treba da uradis. Bezi od njega.


Citat
jer znam da me niko nece voleti kao on i da necu naci boljeg
Cista glupost. Uvek mozes naci boljeg, shvatices jednog dana.


Citat
Tesko mi je bez njega ali mi je jos teze sa njim
Eto, sama si rekla da ti je teze sa njim.. znaci, ne treba ti.. budi sama, smiri se, opusti.. i nacices osobu koju zasluzujes, koja ce te postovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.