Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:42:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC HD7  (Pročitano 25811 puta)
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 13
Zastava Promenljiva
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung S3350
Izvinjavam se što kopam temu iz skoro pa arhive, ali interesuje me jedna stvar. Uzeo sam danas ovaj telefon i sve mi fino radi, samo mi ne radi provera stanja na računu... Postpaid sam korisnik mt:s-a, pokušavam već neko vreme, ali samo izbacuje poruku Servis trenutno nije dostupan. Kada ubacim karticu u drugi telefon, normalno mi radi opcija *797#. Uz to mi ne radi ni mobilni internet, WiFi radi super.

Da li neko možda zna da li treba nešto da se podesi u telefonu da bi ovo radilo?
IP sačuvana
social share
Luster mi se obesio. Frižider mi mrtav 'ladan.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Chrome 26.0.1410.65
mob
Apple iP5
Windows Phone 7 nema podrsku za USSD tako da neces moci da koristis *797# i ostale kodove. Nisam na MTS-u tako da ne znam da li postoji neki drugi nacin za proveru stanja, raspitaj se da li moze preko SMS-a ili tako nesto...

Za mobilni internet potrazi u podesavanjima gde postoji ta opcija pa rucno unesi sledece parametre
APN: gprsinternet
Username: mts
Password: 064
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 13
Zastava Promenljiva
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung S3350
Net sam sredio, našao sam parametre na netu, ubacio IP adresu i port i super šljaka i EDGE i 3G. A ovo za USSD je baš bezveze, ali srećom pa stanje mogu proveriti i pozivom na 788... Hvala!
IP sačuvana
social share
Luster mi se obesio. Frižider mi mrtav 'ladan.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Nokia Lumia 920
Upravo završavam update na 7.8  Smile Regularnim putem.

A pazi, ne radi *100#, a radi *105# za proveru neta, *137# i *138# za bonus minute u mreži i poruke (pripejd)...
« Poslednja izmena: 25. Apr 2013, 23:08:13 od V1RkE »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:42:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.