Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Od veceras medijski rat - Uzivo!  (Pročitano 3662 puta)
26. Sep 2005, 14:52:57
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Od večeras „Nacionalni dnevnik“ na TV „Pink“

Tijanić je svetski prvak kad priča o sebi


Ambiciozni vlasnik komercijalne Televizije „Pink“ Željko Mitrović od večeras emituje novu informativnu emisiju - „Nacionalni dnevnik“ u udarnom terminu (19.30), koja će ići i na satelit, a osoba najpozvanija da govori o novom projektu jeste svakako Aleksandar Crkvenjakov, čovek koji će voditi prvi „Nacionalni dnevnik“ Televizije „Pink“.

- Možda još nije sve spremno i nije dovoljno urađeno, ali ima dovoljno elemenata da narednih meseci stvorimo dobru emisiju - kaže Crkvenjakov.
Da li ste zadovoljni situacijom koju ste zatekli na „Pinku“?

- Najzadovoljniji sam ljudima jer sam se našao u sredini koja je vrlo mlada i po proseku godina i po razmišljanju, što će dovesti do dobre atmosfere i opuštene komunikacije. Voditeljska ekipa je iskusnija, to su ljudi sa kojima se ja znam barem 20 i više godina.
Termin u kojem će se prikazivati „Nacionalni dnevnik“ poklapa se sa informativnim programima različitih kuća, između ostalog i RTS-a.

- Znam da postoji mali milion emisija, sve manje-više pokrivaju jedna drugu i to je uobičajeno. RTS od osnivanja Drugog programa ima dnevnik u isto vreme kad i na prvom kanalu. Ne vidim to kao borbu za gledaoce, već je to jedna zdrava konkurencija.
Aleksandar Tijanić je nedavno izjavio da mu vi ne možete biti nikakva konkurencija. Šta je to što će „Nacionalni dnevnik“ izdvajati od ostalih?

- Dnevnik RTS-a je brend koji se razvija 45 godina, opstao je i u vremenu 90-ih kada je bio najgori na svetu. Sa druge strane, Tijanić se ne razume u pravljenje emisije, nije radio nijednu emisiju. On je svetski prvak kad treba pričati, naročito o sebi. Dok dnevnik nacionalne televizije ima obavezu prema dnevnopolitičkim stvarima i Vladi, mi kao komercijalna televizija možemo izabrati ono najzanimljivije bez prikazivanja raznoraznih protokola. Pokušaćemo da gledaoce privučemo dobrom slikom, dobrom mrežom izveštača iz cele Srbije, ali i BiH i Crne Gore. Voli narod da vidi šta se radi preko plota.



Izvor: Blic \ Predrag Mihailović
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
a ja gledam b92  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gluplju informativnu emisiju ja skoro gledao nisam... I zaista nije mi jasno ko je opet onog Crkvenjakova postavio na ekran..
BK mozda preteruje sa potenciranjem PSS i Karica... ali... sve ostalo.. daleko daleko ozbiljnije i profesionalnije od drugih
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
a tek scenografija  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
I sta se dalje desavalo.. Videla sam prvi Pink nacionalni dnevnik .. strasno.. Crkvenjakov je el grande idiot...
Ovih dana gledala sam, sticajem okolnosti , HTV, hrvatski RTL i TV Nova... moram da priznam da je sad stid da upalim TV i da gledam ove nase odrpance... cak i RTRS sije RTS, a pogotovo Pink kad je u pitanju informativni program...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
mob
Nokia 3220
Mitrovic i Pink treba da se drze onoga sto ih je proslavilo i sto najbolje rade ( Grand i spanske serije), ne treba da se trpaju tamo gde im nije mesto, odnosno u politicka zbivanja. Totalno mi nije jasna ta Pinkova shema, mislim narodnjaci i politika na istoj televiziji. Ceo Pinkov informativni program je nula naspram b92 (i BK je nekad bio dobar dok nije poceo da propagira Karica), a Nacionalni Dnevnik je najveca TV sprdacina na informativnoj tv sceni.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
jel ima neko sliku od tog Crkvenjakova da ga vidim i ja , ja ne znam ko je on. Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Vidite koliko pricate o tome? Big brother je na taj nacin ostvario svoj pocetni cilj, a to je da raja prica o tome i da se malo drmusa medijska scena. Kako ne shvatate da 90% ljudi gleda to kao neko cudo, da vide sta ce biti, a ne znaju da time nabijaju gledanost pinku samo tako. Evo ja sam recimo, priznajem, ukljucio televizor prvo vece i to zato sto sam gledao priatelje, pa je poceo i taj cuveni dnevnik, da vidim sta je to, pogledao desetak minuta i to je to, vise ga ne gledam. Ne bih ga gledao ni da je stvarno najbolji, zato sto je na pinku i zato sto znam na kakvim krvavim parama je ta pink imerija sagradjena, a pored toga to sve zvuci i izgleda upravo onako kako izgleda i sve ostalo na pinku, znaci kicasto do kraja i namazano svim mogucim maskama, sa nevidiljivim znakom dolara preko celog ekrana. Najbolje sto mzoete da uradite, ako zaista ne volite pink kao ja i ako zleite da nesto preduzmete po tom pitanju je da jednostano ne gledate pink uopste ili sto manje i da u isto pokusavate da ubedite vase prijatelje i poznanike.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Lobiram sam i iskljucivo ako mi neko ponudi pare... Svako ima pravo da gleda sta hoce, a s druge strane svako ima pravo da iznese svoje misljenje... Tako da.. to je mrtva trka...   Sto se tice Big Brothera... mada zalazim u offtopic - to je ubedljivo nesto najdosadnije sam u zivotu gledala...

I da.. Mr. Crkvenjakov je u attach-u..Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

crkvenjakov.jpg
(4.3 KB, 145x200)
terazije1_1.jpg
(7.84 KB, 300x213)
« Poslednja izmena: 02. Okt 2005, 13:38:50 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
deluje bas kao neki namazani tip , svim bojama , a sta ga briga , on dobija dobru kintu , 
thank you Anea
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.