Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci misle da su bolji u krevetu nego što jesu  (Pročitano 3296 puta)
05. Okt 2010, 16:44:15
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Muškarci misle da su bolji u krevetu nego što zaista jesu, pokazalo je najnovije američko istraživanje.

Tim naučnika sa Univerziteta u Indijani radio je opsežnu studiju o seksualnim iskustvima i upotrebi kondoma, u kojoj je ulestvovalo 5865 adolescenata i odraslih, godina od 14 do 94. 85% ispitanih muškaraca otkrilo je da je poslednja osoba sa kojom su imali seks doživela orgazam. Međutim, to isto reklo je 64% ispitanica.

Ta razlika u doživljavanju vrhunca posledica je činjenice da je mnogim pripadnicima jačeg pola važno sopstveno zadovoljstvo, pa se ne brinu da li su njihove partnerke zadovoljene. Isto istraživanje otkrilo je i da muškarci češće doživljavaju vrhunac tokom vaginalnog seksa, dok su ženama potrebniji i drugi vidovi odnosa.

Zanimljivo je da su istraživači saznali kako, dok se većina muškaraca drži uobičajenog, vaginalnog odnosa, mnogi ispitanici otkrili su da imaju sklonost ka raznim eksperimentima između čaršava. Tako je 7% žena i 8% priznalo da je gej, lezbijskih ili biseksualnih sklonosti, a ispitanici su naveli 41 različitu 'kombinaciju seksualnih činova'.

„Poenta je da je seks više od običnog vaginalnog snošaja,“ rekao je autor studije Majl Ris, direktor Centra za promociju seksualnog zdravlja na Univerzitetu Indijana. „Mada se čini da je to najčešće, mnogi ljudi imaju raznovrsniji seksualni život.“

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Citat
Muškarci misle da su bolji u krevetu nego što zaista jesu

slazem se, ali to vazi i za zene. Pri cemu su zene uglavnom u krevetu balvani a muskarcima je uglavnom vazno da do seksa uospte dodje ne bi li mogli da se isvrshavaju i zaspe u blazenstvu.

Ponekad ni komunikacija nista ne resava, iako svi stalno ponavljaju "komunikacija je kljuc svih problema", ne vredi, kad su ljudi nekompatibilni, nema nikakve sanse da im seks valja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
To je tako relativno, sve zavisi šta ko voli, kakav način, dinamiku... Postoje "trikovi" koji se stiču iskustvom, i mislim da u seksu ne postoji tačka koja znači e sad sam sve naučio/la i tako treba, stalno treba isprobavati, a samim tim se i uvek uči. Ne treba se zanemariti predigra jer mnogo puta ona, kao i lokacija, daju draž veću nego što je tehnički bio određen konkretan odnos.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Muškarci misle da su bolji u krevetu nego što jesu
Da, svako (i muskarci i zene) misli da je dobar u seksu. Imam drugara koji se hvali time da izdrzi 2 minuta a onda drugi put odmah posle toga izdrzi 30 minuta  Smile

Citat
„Poenta je da je seks više od običnog vaginalnog snošaja,“
A ja mislio da je seks "udjes-izadjes i gotovo"  Smile Naravno da je vise, poneki put Smile

Kompatibilnost kao i dobro poznavanje partnera resava dosta toga i tada je dobro i jednome i drugome mada cak i tu postoje faze npr jednom jeste do toga a drugom nije itd Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ja ne mislim da sam dobar u sexu.
Ja to znam... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
Citat
mada cak i tu postoje faze npr jednom jeste do toga a drugom nije

TO je zajebano, recimo imas frajera koji je napaljen 24h, a ti dva puta nedeljno, sta ciniti, d ali se poturiti za mir u kuci ?  Smile


 Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Vrhunski si provokator  Smile
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Citat
mada cak i tu postoje faze npr jednom jeste do toga a drugom nije

TO je zajebano, recimo imas frajera koji je napaljen 24h, a ti dva puta nedeljno, sta ciniti, d ali se poturiti za mir u kuci ?  Smile

Nista jadnije, cemernije, laznije i pokvarenije od partnera koji sa tobom ima sex onda kada mu do sexa nije. To je takvo ponizenje i za tebe i za partnera, da je to strasno. Vise bih volela da mi u lice kaze "necu da te pipnem tri meseca jer si mi se smucila i dosadna si", nego da spava sa mnom i misli na nesto drugo ili to radi na silu ili to radi samo zato da bi meni udovoljio. Bljak, bljak.
Ako ne moze da te razume i postedi seksa do koga ti nije stalo, kakav je to onda covek/zena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Nista jadnije, cemernije, laznije i pokvarenije od partnera koji sa tobom ima sex onda kada mu do sexa nije
JBG, oce da ti udovolji  Smile A i muskarci i zene se ne bune nesto preterano po tom pitanju  Smile

Citat
Ako ne moze da te razume i postedi seksa do koga ti nije stalo, kakav je to onda covek/zena
Napaljen/a  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia krntija
Muškarci misle da su bolji u krevetu nego što zaista jesu,

ma jok... mislićemo da smo loši.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.