Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:35:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako povecati visinu???  (Pročitano 26446 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ih,pa sta se brines,pa kosarka ce te izduziti vise i jace nego bilo sta. 
Pita sam Profesora na faksu (koji je doktor znanosti iz antropologije) dali kosarka utjece na visinu covjeka, tj. dali ako se od malena trenira kosarka moze povecati visina, i reka je da je visina odredena genetski i da je se nikako (prirodnim putnem) nemoze povecati tj. da se nemore utjecati na nju!
Koja glupost! pa taj nema veze sta prica. redovnim istezanjem se sigurno moze porasti i aktivnim bavljenjem sportom kosarka, plivanje...
za odraz imas youtube pa trazi...
?
Decko,ja bih ti preporucio da iz korena promenis navike!Cuo sam da neke nebitne sitnice pomazu lucenju hormona rasta iz hipofize,kao na primer - ljuta hrana.Jer,dok jedes ljjuto,navodno se nadrazuju neki centri..sta znam..e sad,ova druga metoda je duboko disanje.Navodno,brzo i duboko disanje pospesuje i aktivira hormone i neke centre..I ova,poslednja metoda je - bol.Mozes i po netu da nadjes,da se u toku bola luci hormon rasta.Ja sam imao period,kad sam se kao nenormalan udarao i grebao..i stvarno sam narastao,e sad ne znam dal' je od toga!!  Smile Smile
ovo je pretpostavljam istina za ljuto jer sam i ja slicno pokusavao i imao slican problem u tim godinama jer sam hteo da porastem i eksperimentisao na sebi pa sam recimo pred spavanje gutao na prazan stomak po 5 vitamina c i tako iritirao stitnu zlezdu koja je na neki nacin povezana sa hipofizom... merio sam se svako jutro i pomagalo mi je e sad da li je ostavilo posledice ne znam...
trebalo bi mozda da odes u neku radnju gde se prodaju preparati za bodibildere pa pitaj za vitamine i proteine za rast. oni znaju sigurno. mozes i telefonom da okrenes, ozbiljnije firme imaju tehnicku podrsku.
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Ja ne znam sta je sa tobom. . . ja sam u 1 godini srednje skole bio visok 171 u 2 godini 178 sad sam 180. . . . u 6 razredu 160 u 7 razredu 164 u 8 razredu 166. . . ti ces jos da rastes tek imas 15 godina. . . pa ti ces da predjes 190 nemoj da se sekiras jos si mlad. . . . mada meni je drug rekao da se to gleda po stopalim ako nosis veliki broj bices visok ja nosim 46, i visok sam 180, moj drug koji je 96 godiste nosi 45 i visok je 187 ali on trenira rukomet 4 godine on je porastao u tom sportu. . . . uglavnom nemoj da se brines. . . . ti ces jos 5 godina da rastes minimum i da godisnje rastes 5 cm to je 25cm sto znaci da ces da budes iznad 195. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
svasta... Smile od tog smeca sto gutaju body bilderi ce ti prestati rasti cuna... Smile
i dzaba tiu visina od dva metra ako ti je cuna 10 cm..
nijedna cura ti nece dati malo pi***... Smile
bolje ti je da izadjes na svjez vazduh i da trckaras za loptom...i setas po prirodi..
od svjezeg i cistog vazduha se najbolje raste... Smile
i jedi voce i povrce...i malo na vratilo..svaki dan...se istegni..
i igraj basket iliti skaci malo... Smile
svakotijelo se razvija onako kako mu odgovara...
i kako se najbolje osjeca..
sve preko tog...sto se radi na silu... je vise stetno nego korisno..
i to se odrazi na tijelo i citav organizam.....kad tad... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
EEEe. . imam 14god.
visoka sam 154cm
treniram odbojku
roditelji su mi visoki 160 i 176
da li postoji mogucnost da porastem do 170??? :( :( :( :( :(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:35:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.