Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:13:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako povecati visinu???  (Pročitano 26437 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
ja bih volio da imadnem visinu od 180 cm pa nadalje tada bih imao vise predispozicija za kosarku!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
Nema to veze uopste,zavisi koju poziciju ces igrati,cak i sa 175 po meni mozes igrati pleja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
moze se igrati ali tesko jer su skoro svi protivnici od tebe veci i snazniji...plejmejkeri koji nemaju visinu koji su niski rade na tome da steknu veliku brzinu i vrhunski skill tehnike da bi lakse izlazili na kraj sa protivnicima...cak i oni plejevi koji imaju 190 cm davaju sve od sebe da steknu brzinu i tehniku jer biti plej je velika odgovornost tako da niski igraci moraju da imaju nestvarno dobru tehniku i brzinu da bi izlazili na kraj sa prosjecnim igracima!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
180 je dobra visina za pleja,i verujem da ces je i dostici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
verujem i ja...dobro bi bilo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86805
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.1
ih,pa sta se brines,pa kosarka ce te izduziti vise i jace nego bilo sta. 

Pita sam Profesora na faksu (koji je doktor znanosti iz antropologije) dali kosarka utjece na visinu covjeka, tj. dali ako se od malena trenira kosarka moze povecati visina, i reka je da je visina odredena genetski i da je se nikako (prirodnim putnem) nemoze povecati tj. da se nemore utjecati na nju!
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
e nznm...imalo je slucajeva kad se redovnim  istezanjem i treniranjem kosarke dodje do povecanja visine?!?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
Da nema ko neke vjezbe ili program za povecavanje odraza?!?...mnogo bih mu bio zahvalan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
SonyEricsson W580i
Hehehhee, mladji kolega, ja takodje kosarku treniram, visok sam 189cm i svi smo skoro te visine, veruj mi da sam pre 2 godine bio visok 169cm, to nema nikakve veze ..
nemas pojma koliko mi je zao sto nisam tvoje visine da budem plejmejker a sad ovako igram bek sutera i cekam dobru loptu plejmejkera koji je kod nas 171cm visok i moze da dohvati obruc, zovemo ga white nigga  Smile
jako ti je bitno da imas odraz, nekad sam znao da igram i centra cisto da vidim kako je i likovi sa 2metra mi nista ne mogu samo zbog odraza koji imam.. ja mogu zakucati na 3.05cm tako da nemam problema u skoku..
sto se tice vezbi za odraz, imam vezbe koje sam radio licno ja i mislim da su jedne od najboljih na svetu, koriste ih momci iz NBA, Air Alert..
ja radim Air Alert 3, jer se pokazao cak i boljim od 4 koja je izasla pre nekog vremena...
rado cu ti poslati vezbe samo mi se javi na pp Wink
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.127
mob
Samsung 
izvini nije me bilo dugo...skola,obaveze,treninzi a i povrijedio sam bio koljeno pa sam zaboravio da ulazim.
Hehehhee, mladji kolega, ja takodje kosarku treniram, visok sam 189cm i svi smo skoro te visine, veruj mi da sam pre 2 godine bio visok 169cm, to nema nikakve veze ..
nemas pojma koliko mi je zao sto nisam tvoje visine da budem plejmejker a sad ovako igram bek sutera i cekam dobru loptu plejmejkera koji je kod nas 171cm visok i moze da dohvati obruc, zovemo ga white nigga  Smile
jako ti je bitno da imas odraz, nekad sam znao da igram i centra cisto da vidim kako je i likovi sa 2metra mi nista ne mogu samo zbog odraza koji imam.. ja mogu zakucati na 3.05cm tako da nemam problema u skoku..
sto se tice vezbi za odraz, imam vezbe koje sam radio licno ja i mislim da su jedne od najboljih na svetu, koriste ih momci iz NBA, Air Alert..
ja radim Air Alert 3, jer se pokazao cak i boljim od 4 koja je izasla pre nekog vremena...
rado cu ti poslati vezbe samo mi se javi na pp Wink
bio bih ti veoma zahvalan kad bi mi ih poslao!  Smile jer mi je stvarno stalo da povecam odraz kad vec nemam visinu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:13:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.