Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:13:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako povecati visinu???  (Pročitano 26441 puta)
04. Okt 2010, 14:19:43
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
imam 15 godina i visok sam nekih 172-173 cm. . . treniram kosarku i volio bih povecati svoju visinu jer su u timu svi od mene veci i jedan sam od najmanjih igraca za svoje godiste. Moze li mi ko objasniti koje vjezbe da radim,ili sta da jedem ako to ima neke veze jer mi je stvarno stalo da porastem!!!hvala unaprijed :(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Nikako, ali ti još rasteš sa 15 godina.

I da ne porasteš još mnogo, jednostavno moraš da se pomiriš sa time.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
ih,pa sta se brines,pa kosarka ce te izduziti vise i jace nego bilo sta.  Smile samo pazi na kolena,tj-ne preteruj,posto znam da se ona trose kosarkom.
ne znam zasto si nezadovoljan tom visinom.za tvoje godiste to je taman kolko treba.
u stvari,znam.zato sto si sad u novoj skoli video razne izrasle grmalje kojih je sve vise(to sam i ja primetio),i osecas se niskim.ali,nema potrebe.ti ces jos rasti,a moguce je da ces i odjednom da porastes naglo i dosta,pogotovu uz kosarku.sve to ima svoj tok.samo sto kod nekog ide polako,a kod nekog brzo.
tako da ne brini se,pusti telo samo da raste.i da budes srecan.  Smile
mogu da se kladim da ces za par godina imati odlicnih 185cm,a mnogi bi dali mnogo da imaju tu visinu.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2010, 00:49:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Sta je sa ovim ljudima i kompleksom visine u zadnje vreme  Smile

Imas 15 godina, imaces sigurno za neku godinu (kao sto rece i hkj) minimum 185cm visinu. To je sasvim odlicna visina. Bas za kosarku i ne znam koliko ce ti biti dovoljno ali znam lika koji je i nizi od tebe i koji je koliko-toliko uspesno igrao profi kosarku tako da ne znam sta drugo da ti kazem osim: vredno treniraj ako hoces da budes dobar

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
Hvala momci ali imam razloga,po cijeli dan se druzim sa momcima koji imaju visinu od 185 pa nadalje pa mi smeta sto sam najmanji u tom drustvu. . . i skoro svaki igrac protiv kojeg igram je mnogo veci od mene pa mi je teze igrati protiv njega,ali nadam se da cu izrasti do 185 cm jer stvarno volim kosarku i volio bih da imam povoljnu visinu za igru :[115]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
Treniraj kosarku,znam iz iskustva  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
 Smile treniram kosarku i po cijeli dan igram basketa...mislim da odkad sam poceo da treniram od prije nekih godinu i nesto da sam porastao nekih 5-6 cm...sad nznm da li bi pomoglo kad bi vodio pravilnu ishranu jer ne jedem pravilno ili mozda nejedem kvalitetnu hranu!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
Smile treniram kosarku i po cijeli dan igram basketa...mislim da odkad sam poceo da treniram od prije nekih godinu i nesto da sam porastao nekih 5-6 cm...sad nznm da li bi pomoglo kad bi vodio pravilnu ishranu jer ne jedem pravilno ili mozda nejedem kvalitetnu hranu!?
Ma ni ja ne jedem kvalitetno,samo je bitno da treniras i to je to  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung 
 Smile Imaju li kakve vjezbe istezanje koje bi mi pomogle?!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Hvala momci ali imam razloga,po cijeli dan se druzim sa momcima koji imaju visinu od 185 pa nadalje pa mi smeta sto sam najmanji u tom drustvu. . . i skoro svaki igrac protiv kojeg igram je mnogo veci od mene pa mi je teze igrati protiv njega,ali nadam se da cu izrasti do 185 cm jer stvarno volim kosarku i volio bih da imam povoljnu visinu za igru :[115]:
razumemo mi to,ali nemoj da te to muci.dakle,175 su vec dobri sami po sebi,a ti tek imas 15 godina,dakle,rasces jos,plus treniras kosarku,a ona takodje izduzuje.e,sad,jeste malo neprijatno,pogotovu sto ti uglavnom gledas u te visoke tipove,ali,ne brini,izrasces ti jos,siguran sam.verujem da ces stici 185,jer,mislim,vec imas 175,a jos treniras i kosarku.tako da ne brini,dobices jos visine.  Smile
Smile Imaju li kakve vjezbe istezanje koje bi mi pomogle?!  Smile
pa najbolje je ono istezanje na sipki i mozda zgibovi(dobro dodju).to sam ja radio,i hteo da ugradim sipku i u stan,al,jbg,ne stizem vec dugo,i,eto...
znaci,po meni je najbolje istezanje na sipki i,ako mozes,i oces,zgibovi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:13:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.