Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:31:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Manje privlacni ljudi  (Pročitano 71246 puta)
04. Okt 2010, 10:20:32
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Da ne bih previse okolisala, reci cu da smatram da sam Ja jedna od tih "manje privlacnih.  .  .  .  " Kako sam dosla do tog zakljucka? Ogledalo, fotografije, komentari drugih.   Sad cu pregaziti dvadest sestu, a imala sam svega dve kratke veze u zivotu.   Nisam debela (nisam mnogo ni mrsava) tako da moj problem ponajvise ima veze sa licem, i to ne sa kozom, tenom, nego sa neprivlacnim oblikom lica-veliki nos, buljave oci, nepravilne i nesimetricne crte lica itd.   Od srednje skole sam svesna da nisam lepa po meri vecine, tako da to nikad nisam isticala i nisam se trudila da budem nesto sto nisam, ali sam u poslednje vreme krenula da razmisljam o tome zbog peckanja drugih.   Pre izvesnog vremena poverila sam se koleginici sa posla da mi se dopada njen brat (koji takodje radi sa nama) da bi mi ona suptilno rekla: "sladji je on od tebe, batali ti to" verovatno misleci da on onakav zasluzuje nekog lepseg.   Druga situacija, vodili smo decu na ekskurziju u Grcku (predajem srpski u ekonomskoj skoli), lepo se druzili itd.   Nakon sto smo se vratili shvatila sam da me od nekoliko hiljada slika ima samo na par, i to grupnih, za razliku od drugih kolega.   Jednostavno nisam dopadljiva, samo mi nije jasno zasto.   Sa ucenicima imam korektan odnos, sa kolegama takodje, ali vidim da me i jedni i drugi tolerisu jer su ih okolnosti primorale na to.   Ja bih volela da me tolerisu i vole zato sto zele.   Imam ja mnogo mana (i unutra i spolja) ali ako sam u nesto sigurna to je da sam pozitivna, vesela, dobronamerna, nacitana, uvek spremna za razgovor i za pomoc.   Nazalost vodim jedan jako dosadan zivot koji se svodi na posao i kucu i to me jede iznutra.  
Ne znam sta vise da napisem a sigurna sam da jos ima zena, a i muskaraca sa slicnim problemiima.  .  .   pisite savet, misljenje bilo sta.  .  .   kako prevazici ovu slabost.  Zelim vise od zivota!
« Poslednja izmena: 04. Okt 2010, 10:22:16 od Athena81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, lagala bih kada bih rekla da lice nije vazno...  Smile
To je prvo sa cim se susrecemo i na sta obracamo paznju kada komuniciramo sa nekom osobom...
Onda dolazi sve ostalo...

E, sad... moje misljenje je da jedino sarmom i stavom to moze da se nadomesti...
I imam par primera iz stvarnog zivota... osoba koje su svoj ne tako impresivan izgled uklopili sa ostatkom svoje licnosti i istakli nesto vise od fizickog izgleda...

To je jako tesko... to kazem i iz svog iskustva...

Ovo za koleginicu i brata ... pa... nije bas... na mestu... posebno sto niko ne moze do kraja da proceni neciji ukus...
Izostanak sa fotografija ne mora da bude zbog izgleda... jer na takvim fotografijama se slikamo sa onima koji su nam bliski... bez obzira na izgled... Samo bog zna da postoje fotke na kojima ja izgledam doslovno grozomorno, ali su mi drage jer na njima delim momente sa meni dragim osobama...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Znas kako, poznajem ljude koje da vidim na ulici ne bih im "orah iz ruke uzeo" a opet imaju veza i vezica koliko hoces. Nije sve ni u fizickom izgledu, naravno da se polazi od toga i jeste bitan ali kao sto rece Anea bitan je stav

Tvoj stav je takav da imas kompleks nize vrednosti. Zaboravi na to i baziraj se na tvojim "jacim" stranama (ne znam, mozda si duhovita, mozda si postigla nesto u zivotu sto drugi ljudi nisu). Uglavnom, kljuc je da mislis dobro o sebi i da se baziras na tome. Evo, slobodno se baziraj na ovome sto si rekla

Citat
ali ako sam u nesto sigurna to je da sam pozitivna, vesela, dobronamerna, nacitana, uvek spremna za razgovor i za pomoc

Sto se tice primera:

1. Drugarica ti je kreten

2.Slike nisu merilo nicega, postoje ljudi koji jednostavno ne vole da se slikaju (nisu fotogenicni ili ne vole da se eksponiraju) a postoje ljudi koji nose fotoaparat kada idu u WC  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Estetska hirurgija? Kazes da imas veliki nos, to se danas resi ocas posla, da li si razmisljala o tome ako ti bas toliko smeta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ustekuj parice za operaciju, ne znam koliko to moze da kosta al bolje i da das 5000evra nego da te samoca gazi.
Drugo resenje je da meditiras. Spoznas Sebe. Spoznas Jednog u Sebi. Zaista zavoli i prihvati svaki aspekt Sebe. Ovo je tezi put ali daleko bolji na duze staze...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 6630, valjda
Nemoj da brinesh... Pogledaj samo Isidoru Bjelicu... Ako je ona nashla muza moze svako...

Inache ovde bez fotografije nishta...

Sa druge strane mozesh da poradish na telu, jedna stvar zamenjuje drugu...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Apple iPhone SE 2020
De, ajde...

Cisto sumnjam da devojka lici na Davida Vartabedijana, a cak je i on postao poznat i priznat... Smiley
Verovatno svoje fizicke mane i precenjuje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 6630, valjda
Ja to gledam ovako, ako ima zategnutu zadnjicu u tesnoj haljini, vishe ce je gledati u nju nego u lice...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
draga devojko hvala na iskrenom postu  Smile

pitala bih te par osnovnih stvari , pa ako moze odgovor Smile

koju boju kose i duzinu imas (idi kod frizera, promeni duzinu i boju )

kazes da si zgodna ? imas lepo telo ? istakni to ! ne an vulgaran nego na seksi -profesorki nacin  Smile

zubi ? izbeli ih i sredi , naglasi svoje usme nekim lepim sjajen za usta .

oci ? ako imas neku boju tipa zelene ili plave oci stavi akcenat sa sminkom na njih . oci su prva stvar sto neko primeti kad stupi u kontakt sa tobom  Smile... crne oci ? zelena , bela , plava olovka , dugacke trepavice , ima savrsenih maskara  Smile

nosi neke svetlije boje , zemljane tonove , smej se , budi pozitivna  Smile

izduzi svoje noge cipelama na stiklu , ako smatras da imas dobre noge naglasi ih  Smile

a posebno obrati paznju da u drustvu muskarca otkrijes i svoj intelekt , koji je neosporan  Smile

koleginica ? pedagog ? nije ni za zabaviste , a ne za srednju skolu .

mozes da imas tipa kojeg pozelis , usredsredi se na njega i na to da poboljsas svoj izgled . Smile Smile

lepe negovane ruke , nokti , sa dekoracijom ili bez , nakit, neke mindjusice, neka ogrlica koja daje akcenat grudima .....

skole ne rade vikendom , imas vremena i za frizera , minikira , pedikira .... imas vremena i da se ponovis  Smile
trudi se da budes zadovoljna sobom , drugi ce to primetiti  Smile
ne padaj na provokacije .
videla sam mnogo prosecnih zena koje izgledaju kao akrepi ujutro bez sminke a nocu pod "punom ratnom opremom " kao milion dolara  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 




Ne postoje ruzne zene. Postoje samo zapustene zene. Coco Chanel.  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:31:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.