Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Нови проблеми у Француској  (Pročitano 7589 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
To mozda kod vas u Beogradu ovde kod nas u Uzicu svi otvoreno pljuju po crncima i ciganima Smile  Namazaniji je Era od Judeo liberala Smile Smile

Otkud vama crnci u Uzicu  Smile

не би ме чудило и да су га довели да имају кога да пљуц пљуц ...  Smile Smile
Ima ih nekoliko igraju u Slobodi Smile Zamisli kad je bila pripremna utakmica i uzima jedan crnac da suta penal a drugi igrac dobacuje, na sta smo mi spali kad nam crnac suta penal  Smile Smile
Al ne vezano za to ovde opusteno mozes da pljuckas po kome god oces osim po Kremancima jer ces u tom slucaju da dobijes batine Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Rostok 1992 godine:

U Avgustu 1992 pocinju napadi neonacista na prihvatiliste za azilante. Prve noci to privlace i gomile znatizeljnika koji "navijaju" napadacima koji bacaju kamenje i molotovljeve koktele na prihvatiliste. Sto jos ne znaju, prihvatiliste je evakuisano, zgrada je prazna ali neonacisti prelaze sa napadima na zgradu pored gde zive imigranti iz Vijetnama koji nemaju veze sa azilantima. Vatrogasci pokusavaju da zaustave pozar ali bivaju ometani od strane neonacista. Malobrojna policija, nepripremljena za napad, ne moze nista da preduzme. Situacija se smiruje tek nakon par dana kada u Rostok dolazi veci broj policije opremljene za borbu protiv demonstranata.
Rezultat: Nekoliko neonacista je osudjeno, ministar unutrasnjih poslova savezne pokrajine Mecklenburg-Vorpommerna je dao ostavku, CDU je uspeo u pozadini dogadjaja u Rostoku da u saveznom parlamentu "progura" novi zakon o azilantima koji sprecava dugogodisnje resavanje pojedinacnih slucajeva.
E, tako se to radi  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Bf, ti malo losije kapiras u poslednje vreme. Ja i sad osudjujem napad u jabuci, kao i ove crnce sa snimka. Osudio bih i Nacionalni stroj da napadne nekoga. Ali, i to je sustina, ja znam da si i jedni i drugi samo klosari praznih zivota koji svrhu vide u nekoj besmislenoj ideologiji. E vidis, kada takvi postoje treba ih koristiti. To ne znaci da su mi potrebni niti da bih zeleo da ih neko samo zato stvori ali znaci da kada budale postoje zasto ih ne navesti da se sami pobiju. Jasnije malo? 

Чек брате сад сам ја у збуну тоталном ... мада то и није реткост ал' ајд ипак ...

Ти би осудио сваки напад ... ОК ... и оно што раде чамуге по Француској и оно што грађани Јабуке раде локалним Ромима је за осуду ... Осудио би и Стројевце и све остале за сваки напад али опет не би имао ништа против да се екстремисти пеглају између себе до истребљења.

Е па јбга не иде то тако. Или осуди СВАКИ напад или признај да ето има пиздарија за које би имао разумевања. Нема треће ... без да и сам испадаш лицимур

Citat
Al ne vezano za to ovde opusteno mozes da pljuckas po kome god oces osim po Kremancima jer ces u tom slucaju da dobijes batine

бесплатни часови упознавања са креманском кобром а?  Smile
« Poslednja izmena: 03. Okt 2010, 22:36:07 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: coolrunner

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.