Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Isključeni ljudi koriste novac za postizanje prihvaćenosti u društvu  (Pročitano 7857 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Ako si u prilici, sto da ne. Mada ja licno bih se osecao ko sugav bez po evra u dzepu a nisam neki rasipnik nit pustam korenje po kaficima

hm . slicno i sa ove strane . ne bih nikada dozvolila da mi neko plati letovanje, smatrala bih se nesposobnom  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
U pitanju je moja prijateljica sa kojom se družim 25 godina...dogovorile smo se da idemo na odmor, ona je imala neke nepredviđene troškove i kad se sabrala i oduzela ostalo joj je taman toliko za letovanje u Čanju.
E, sad...ja valjda treba, zato što je volim i da ne bih ugrozila njeno samopoštovanje, da odem u Čanj i mrzim sebe??!!Ne pada mi na pamet.Lepo sam joj rekla...daj to što imaš, ja ću dodati ostalo pa da idemo na neko lepo mesto.I ne vidim šta je tu problem.

Drugi put sam povela njenu sestru...dete bilo malo, ispalo tako da idemo same i lepo sam je pitala da ide sa nama jer mi treba pomoć, a ja ću da platim letovanje.
Bilo nam je super...trećeg dana je našla društvo, izlazila, super se provela, meni pomagala preko dana i ne vidim zašto bi se iko osećao loše.
« Poslednja izmena: 09. Okt 2010, 18:30:56 od Brana.M »
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.63
Zlo mi je više od tog imperativa da se bude prihvaćen, prilagođen i opštepopularan.
Kad se uzme u obzir mentalitet ovog naroda i prosek ljudske ''normalnosti'', prihvaćenost od takvih ljudi više znači uvredu nego pohvalu.

Šta bi bilo sa čovečanstvom da su svi po svaku cenu morali da budu prihvaćeni od strane društva... Mada, osim tehnološkog napretka, svest nam je na približno istom nivou kao kada smo crtali po pećinama i nosili Kremenkova odela.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
U pitanju je moja prijateljica sa kojom se družim 25 godina...dogovorile smo se da idemo na odmor, ona je imala neke nepredviđene troškove i kad se sabrala i oduzela ostalo joj je taman toliko za letovanje u Čanju.
E, sad...ja valjda treba, zato što je volim i da ne bih ugrozila njeno samopoštovanje, da odem u Čanj i mrzim sebe??!!Ne pada mi na pamet.Lepo sam joj rekla...daj to što imaš, ja ću dodati ostalo pa da idemo na neko lepo mesto.I ne vidim šta je tu problem.

Drugi put sam povela njenu sestru...dete bilo malo, ispalo tako da idemo same i lepo sam je pitala da ide sa nama jer mi treba pomoć, a ja ću da platim letovanje.
Bilo nam je super...trećeg dana je našla društvo, izlazila, super se provela, meni pomagala preko dana i ne vidim zašto bi se iko osećao loše.

Brano , draga , uopste nisam mislila na tvoj post konkretno . mozda sam upisala letovanje iz razloga sto je tvoj primer najsveziji .
inace , ja sam takva osoba . nekako moram da zaradim za sebe . ako slucajno nemam to mi je motivacija da nesto ostvarim . tako sebi zadajem zadatke  Smile
e sad bih mogla da kupim "one" cizme ... "onu" torbu ...idem na "ono" mesto ....
to sam ja  Smile
ne zameram nista ljudima koji nisu slicni meni  Smile
i ja cesto znam da pomognem prijateljicama , ali nikada ne dajem novac . ni njima ni rodbini . niti im sta placam  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Pa dobro...ja volim da dajem, poklanjam, delim..valjda me zato Bog ii pogledao...što više dajem, više i dobijam...pa onda opet delim.
I uvek nađem neki šašavi način da se niko ne oseti loše jer sam mu nešto dala ili platila...učinim to izrazom svoje zahvalnosti.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Vidis ja opet ima drugacija iskustva . Pozajmljivala sam , ljudi su uvek probijali rokove . neki su bogami , mnogo kasnili . ne mislim na par dana , da ne budem trivijalna ,nego mesecima .
da sam svako poznanstvo prekinula tog momenta kad mi je novac vracen , bogami, sa mnogo ljudi vise ne bih bila u kontaktu . zato sam izvukla drugaciju pouku . "druzba je druzba , a novac je novac" ili sto bi moja majka rekla "mozda ste vas dve drugarice ali vam novcanici nisu "  Smile

nikad mi nece biti jasni ljudi koji olako pozajmljuju a ne znaju kako ce da vrate .ovo bas i nema veze sa temom ali sam morala da primetim. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Nikad ne pozajmljujem, već dajem.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Nikad ne pozajmljujem, već dajem.

Boz sacuvaj , kako sam ja mogla da zaradim , neka zarade i oni sami sebi  Smile
Sto bih ja nekome davala , radim kao crnac , a neko tamo saceka da mu cusnem jer je "jadan i nema" . Nema jer ne radi  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ima ljudi koji rade, a opet nemaju dovoljno.
Zašto da ne dam, ako nekom treba?
Većina mojih prijatelja su dobrostojeći, ali imam i par prijatelja koji jedva krpe kraj sa krajem...volim da im pomognem kad god im treba...meni je Bog dao, nisam se naročito mučila za novac koji imam, smatram ga poklonom, pa zašto da ne podelim? Valjda zato i imam.
« Poslednja izmena: 09. Okt 2010, 21:01:36 od Brana.M »
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Brano ja sve sto imam , pola je dobijeno i pola je steceno . a imam , nije da nemam .znaci , i meni je Bog dao , valjda zato sto postivam njegovu :"kucaj i otvorice ti se" Smiley

ti , koji nisu dobrostojeci , koji krpe kraj sa krajem neka nadju jos jedan posao . mada ne verujem , dokle god mogu da se pouzdaju da ce uvek biti neko ko ce dati Smiley

pre bolovanja , radila sam u proseku 12 sati dnevno Smiley
radila sam , doduse skraceno, do samog porodjaja .
neka , gospoda rade , rad je stvorio coveka  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.