Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tadić i Nikolić spremni da prave sledeću Vladu  (Pročitano 16211 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Apple 5
Iskreno, ovo mi ne deluje kao verovatan scenario.
Za slucaj da ipak dodje do ovoga, profitirale bi stranke koje imaju sada nesto manje glasaca, pre svega LDP kojem bi se prikljucio deo simpatizera DSa i DSS koji bi pokupio odredjeni deo glasackog tela koji je trenutno uz SNS.
Smile Pa citaj gore  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Iskreno, ovo mi ne deluje kao verovatan scenario.
Za slucaj da ipak dodje do ovoga, profitirale bi stranke koje imaju sada nesto manje glasaca, pre svega LDP kojem bi se prikljucio deo simpatizera DSa i DSS koji bi pokupio odredjeni deo glasackog tela koji je trenutno uz SNS.
Smile Pa citaj gore  Smile

To sto pise gore je garant da ce se ovo i desiti?

Cak i da dodje do toga, ja iskreno ne vidim kako bi to na bilo koji nacin znacajnije promenilo drzavnu politiku, te samim tim mislim da i nije toliko bitno sta ce se desiti u ovom slucaju osim sto ce se dnevnopoliticko prepucavanje smanjiti izmedju ove dve stranke.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Iskreno, ovo mi ne deluje kao verovatan scenario.
Za slucaj da ipak dodje do ovoga, profitirale bi stranke koje imaju sada nesto manje glasaca, pre svega LDP kojem bi se prikljucio deo simpatizera DSa i DSS koji bi pokupio odredjeni deo glasackog tela koji je trenutno uz SNS.
Normalno, pa opozicija je uvek "profitirala" u korist vlasti. Najlakse je "pljuvati" i sticati jeftine politicke poene koji ce koristiti kada se izadje na izbore

Zasto ti ovo nije verovatan scenario? Pa ovo se sprema jos od kako se SNS odvojila od SRS-a
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Iskreno, ovo mi ne deluje kao verovatan scenario.
Za slucaj da ipak dodje do ovoga, profitirale bi stranke koje imaju sada nesto manje glasaca, pre svega LDP kojem bi se prikljucio deo simpatizera DSa i DSS koji bi pokupio odredjeni deo glasackog tela koji je trenutno uz SNS.
Normalno, pa opozicija je uvek "profitirala" u korist vlasti. Najlakse je "pljuvati" i sticati jeftine politicke poene koji ce koristiti kada se izadje na izbore

Zasto ti ovo nije verovatan scenario? Pa ovo se sprema jos od kako se SNS odvojila od SRS-a

Nije mi verovatan scenario jer su verovatno i jedni i drugi svesni da ce izgubiti odredjeni deo glasackog tela koji im se svakako nece vratiti u slucaju raspada koalicije, a kamoli za predsednicke izbore.
Tu mislim na onaj "srBskiji" deo SNS koji ce se podeliti izmedju SRSa i DSSa (veci deo) i "evropskiji" deo DSa koji ce otici LDPu.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ja predvidjam jacanje klero-fasista  Smile  s obzirom da nemamo vise ni jednu nacionalisticku stranku.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
ja predvidjam jacanje klero-fasista  Smile  s obzirom da nemamo vise ni jednu nacionalisticku stranku.

SRS?
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Nije mi verovatan scenario jer su verovatno i jedni i drugi svesni da ce izgubiti odredjeni deo glasackog tela koji im se svakako nece vratiti u slucaju raspada koalicije, a kamoli za predsednicke izbore
Realno, ni jedne ni druge nije briga jer ce biti na vlasti 4 godine. Mnogo se moze desiti za 4 meseca a kamoli za 4 godine otkako je neko na vlasti a njima je jedino to bitno tj da su tu pa sta bude a sta ce biti u dalekoj buducnosti njih ne interesuje previse

Ako tako gledas ni Dacicu nikako nije odgovaralo da udje u koaliciju sa DS-om pa je nekako na kraju ispalo sjajno za njih  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
DS i SNS bi zajedno mogli da formiraju vladu bez pomoći manjih stranaka, ali postavlja se pitanje ko će dobiti premijersku poziciju. Bolje uslove za to ima ona stranka koja dobije više glasova odnosno protivnika, tako da će i jedna i druga da skupljaju ove sitne stranek oko sebe da bi u pregovore ušli sa jače pozicije. Tako ćemo doći u situaciju da imamo dve izborne liste koje će zajedno formirati vlast. U tom slučaju imaćemo parlament u kojem će svi biti u vlasti, i svi će da se slažu u svemu, bićemo jedina zemlja sa parlamentarnom demokratijom u kojoj nema opozicije Smile
A tek onda će da nas karaju, praktično komunizam, jednoumlje.
U stvari ovo bi bio najbolji scenario, jer cela politička scena nam je takva da je potrebno jedno veliko čišćenje, da svi nestanu i da dođe do smene generacija. Kada nas zajašu par godina, narod će da trpi koliko može, a kada više ne bude mogao ima da se digne kuka i motika, pobije govna i gotova stvar. A onda sve iz početka, kao posle potopa. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
ja predvidjam jacanje klero-fasista  Smile  s obzirom da nemamo vise ni jednu nacionalisticku stranku.

SRS?

DS im je placao kampanju na vozdovcu.
sve parlamentarne stranke saradjuju. da bi doslo do nekih promena treba da nestanu svi politicari koji su nam poznati iz 90-ih.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Iskreno, ovo mi ne deluje kao verovatan scenario.
Za slucaj da ipak dodje do ovoga, profitirale bi stranke koje imaju sada nesto manje glasaca, pre svega LDP kojem bi se prikljucio deo simpatizera DSa i DSS koji bi pokupio odredjeni deo glasackog tela koji je trenutno uz SNS.
Normalno, pa opozicija je uvek "profitirala" u korist vlasti. Najlakse je "pljuvati" i sticati jeftine politicke poene koji ce koristiti kada se izadje na izbore

Zasto ti ovo nije verovatan scenario? Pa ovo se sprema jos od kako se SNS odvojila od SRS-a

Nije mi verovatan scenario jer su verovatno i jedni i drugi svesni da ce izgubiti odredjeni deo glasackog tela koji im se svakako nece vratiti u slucaju raspada koalicije, a kamoli za predsednicke izbore.
Tu mislim na onaj "srBskiji" deo SNS koji ce se podeliti izmedju SRSa i DSSa (veci deo) i "evropskiji" deo DSa koji ce otici LDPu.

наравно коки...лдп ће скочити за читава два промила и уз подршку прејаког вука ће успети да остваре власт за једним столом у скупштинском ресторану Smile

зашто се завараваш? дс и снс заједно имају 70%...могу да изгубе и 20% па ће опет имати апсолутну власт...ова коалиција се спрема још од кад се тома одвојио и ојачао снс...ипак,има у томе и нечега доброг а то је да се реше разноразног отпада као што је лдп,г17+,лсв...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.