Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:33:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: B(urek)f-109 G-10 JRV Revell 1/72  (Pročitano 6487 puta)
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N70
Jedva cekamo gotove slike! Smile

Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"Imamo li dovoljno municije???"-Imamo,zasto pitas?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia C5
I nakon duzeg perioda obaveza,konacno nadjoh vremena da zavrsim ovaj aparat.Dosta muke,tegoba,malera,i ko zna cega,izazvano nepotrebnom nervozom ,uticalo je na ovu maketu.Guljenje decala,dodatna farbanja,ciscenja itd.Sada,na kraju-jesam zadovoljan.Neki ce da prokomentarisu verovatno da je previse prljav i musav..Umetnicka ruka,sta drugo da kazem  Smile
Meni je chista maketa-igracka,a prljava maketa-eventualno avion  Smile,uz duzno postovanje i divljenje jako pedantnim maketarima.
Eto,priveo je kraju,Burek dobio jos jednog clana eskadrile,a mene interesuje-jel ovo za vitrinu ili nije  Smile
Pozdrav kolege kaketari!  Smile

P.S-U radu Spitfire MkvC JRV (Airfix)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Bf-109 G-10 (1).jpg
(175.03 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (2).jpg
(102.08 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (3).jpg
(108.85 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (4).jpg
(117.86 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (5).jpg
(162.48 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (6).jpg
(170.15 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (7).jpg
(134.75 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (8).jpg
(100.18 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (9).jpg
(141.52 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (10).jpg
(161.18 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (11).jpg
(116.68 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (12).jpg
(150.53 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (13).jpg
(118.99 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (14).jpg
(101.93 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (15).jpg
(143.39 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (16).jpg
(147.42 KB, 1094x821)
Bf-109 G-10 (17).jpg
(119.29 KB, 1094x821)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia N70
Za moj ukus,nije previse musav.Jako lepo izgleda.Svaka cast.Iskreno,meni se bas svidja... Smile Smile Smile Smile Smile

Sto se tice novog projekta,bilo bi lepo da otvoris temu.Ja se obradujem svakoj novoj maketarskoj temi,kao malo dete! Smile

Smile

IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
SonyEricsson C702i
Ih bre....sta mu fali???
Jako si samokritican ,ono sto je vazno je ispunjeno a to je da se tebi dopada i da si zadovoljan.
Ono sto bih ti ja ukazao je da je valjalo da ti je wash konstantan u panelima na donjaci...
Al da napomenem Ja ovako ne bih umeo da ofarbam sa cetkicom
Svaka ti cast maestro  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"Imamo li dovoljno municije???"-Imamo,zasto pitas?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia C5
@ all
hvala na komentarima!  Smile

Samuraju,sto se tice sugestije oko washa odozdo,ne da si u pravu,nego nema gde!Moram jos da ovladam wash tehnikom,tu sam slab malo...Sto se tice donjeg dela trupa,tu je najgori ,jer sam tu radio urezivanje panela preko Revell plasto  git-a,posto je kod ove makete,na mom odlivku bilo smicanja polutki.Urezivah skalpelom po gitu,a to ne izlazi na dobro ako nemam bas nozic za namenu,kao sto nemam...  Smile
Sve u svemu,ja sam na kraju zadovoljan,kako ispalo sranj_-dobro je!
A samokritican sam zato sto gledam kako vi profesionalci radite,pa mi sve u glavi da ovo sto ja radim i nije neki posao...To ne govorim sada da bi me vi ubedjivali u suprotno i hvalili,vec zato sto se trudim da maksimalno kvalitetno radim maketu,koliko je u mojoj moci...
Airbrush nemam,ali za sada cetkica moze da zavrsi posao..Videcu kako ce dalje da ide...
Hvala tebi kao i uvek za reference i podrsku/savete.

Krecem Spitfire-a-kada neko profi kalibra kaze "bravo maestro",pitomac se okurazhi  Smile  Smile
Idemo dalje...
 Smile
« Poslednja izmena: 13. Okt 2010, 15:49:10 od ikarus214 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ikaruse214 delijo (ne mislim navijacki, vec narodski) Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Razbio si ga u originalnom stilu, svaka cast. Sjajan rad cetkicom - unikatan! Smile
Ti si kao i ja negde, samo mislim da si mnogo bolji, ali nam je samokritika ista, a i isti pristup - hocemo da uradimo sto bolje, uprkos greskama i neiskustvu, a slusajuci savete iskusnih. Mislim da je to pravi pristup.

Ja inace volim kad je musavo, to mi nekako daje zivota (a lazem, u stvari pokriva mi fuseraj Smile), mada volim i ono kad je picnuto, no i jedno i drugo moze da se uradi vrhunski, a za mene je to jos daleko. Ipak, lakse je raditi musav, ako se dese maleri itd, no ovaj tvoj je bas ok, a rad je nekako slikarski, ima sfumata. Fantasticno, bravo!

A fotke su prva liga - te zgrade okolo i sims sa svojom strukturom, docarava donekle istorijsku epohu iz kjoje je primerak. Taj ti sims zlata vredi, pogotovo snimak odozgo - prava pohabana pista. Smile Smile Smile Smile

Odlican rad, samo udri dalje. Mislim da ce taj spit koji sledi biti jos bolji. Ziveli avioni, ziveli modelari, zivele i musave i picnute makete i ceo spektar izmedju. Maketarstvo je plemenita vestina koja daje hiljade rezultata!
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"Imamo li dovoljno municije???"-Imamo,zasto pitas?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia C5
Hvala Papalu,Bog da te pozivi,sto kaze narod  Smile
Zgrade,naselje i sims,odishu starim vremenima.Ovo je jedna od starijih zgrada u gradu,kao i celo naselje.Blizu sam spomen parka Bubanj,a to ne da odaje duh ratnickih vremena i slobodarskog duha,nego ne moz bolje  Smile
Sims jeste kao pista,a ono sto planiram je da mu udarim zutu liniju i horizontalnu signalizaciju,da izgleda kao pista,jer tu uvek slikam makete,nekako je svetlo odlicno,onako kako ja volim i zamisljam.
Maketica je bila uzivanje za rad i pored problema,a sada ide taj famozni Spitfire,spreman sam na gubljenje jednog dela snopa zhivaca sa ovim Airfix pakovanjem,jer kako se informisem,poprilicno je defektno...
A evo i spomen parka prilozenog  Smile


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Spomen-park-Bubanj.jpg
(76.95 KB, 800x536)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Dobra je ta skulptura u parku, super. A to sa zutom linijom - kako si se dobro setio, ali pazi nemoj celom duzinom, jer bilo je i pisti bas bez linije Smile Ako ti sims dovoljno dugacak mozes da napravis sa punom zutom linijom, sa iskrzanom i da je mestomice i nema, i bez linije. Sad ja utripovao, ali eto - zbog fotki.

Samo napred, ne daj da te makete stopiraju kvalitetom. Sto losija maketa to celicnioji zivci, kao u Bika koji sedi.
Haug, rekao sam! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:33:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.546 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.