Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Desire Z  (Pročitano 17992 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 398
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC HD2
stigao u vip,mrtva trka između vipa i telenora ko više otkida na telefonima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
Sony Z2
stigao u vip,mrtva trka između vipa i telenora ko više otkida na telefonima.

-užas,horor...  Smiley 1   baš me zanima da li će se u nekom doglednom periodu,cena unormaliti...
« Poslednja izmena: 07. Dec 2010, 06:54:19 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 939
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
LG Nexus 4
« Poslednja izmena: 08. Dec 2010, 13:23:32 od qwerty »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Volvo je zakon

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1639
Zastava Podgorica
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
mob
Samsung A5 (2017) Duos
Telefon je extra Smiley Bas po mom ukusu Smile
IP sačuvana
social share
Volvo 744 TDIC SOLD, 1989. ; 1997. - 2000.
Volvo 855 GLT + LPG Estate SOLD, 1996. ; 1998. - 2020.
Volvo V70 D5 SOLD, 2004. ; 2013. - 2021.
Volvo XC70 D5 SOLD, 2007. ; 2017. - 2021.
Nissan Pathfinder DRIVING, 2007. ; 2019. -
Volvo XC70 D5 DRIVING, 2015. ; 2021. -
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
                                   Download And Install CyanogenMod 7 Android 2.3 Gingerbread ROM On HTC Desire Z [Complete Guide]


Official CyanogenMod 7 Android 2.3 Gingerbread custom ROM nightly build for HTC Desire Z / Vision is now available for download. The CM7 entered nightly versions couple of days back and so far every device, that is supported by Team Douche, now has their bacon. We have observed that CyanogenMod 7 Android 2.3 Gingerbread Nightly Builds are so far the most stable ones with very less ratio of testers reporting any issues or missing functions. Nightly Builds are automatically compiled ROM versions that are intended for advance users only.

Here is the step by step guide on installing CyanogenMod 7 On HTC Desire Z / Vision:

  1.   The first step is to make sure that you have permanent root on your Desire Z with hboot-eng. You can click here for all related instructions and guides.
 
  2.   Now once you have your HTC Desire Z rooted, launch Market on your phone and download ROM Manager.
 
  3.    After ROM Manager download and installation on your phone is complete, launch the app and tap on Flash ClockworkMod Recovery. Please make sure to double check if the CMW version you are about to flash / install is Version 3.0.x. Do not flash CMW 2.5.x etc. because your ROM won’t be flashed and you can be left with a possible brick. In case ClockworkMod Recovery Version 3.0.x isn’t showing up on your phone, download it from here and flash it manually.
   
   4.    Now download CyanogenMod 7 Android 2.3 Gingerbread AOSP custom ROM from here and save the file on your desktop.
   
   5.     Once done, connect your phone to the computer and mount SD card as flash drive.

   6.     Now copy the downloaded ROM file to SD card root.

   7.    After this launch ROM Manager, scroll down and tap on Install ROM from SD card.

   8.    On the resulting menu, scroll down to the location of of your ROM and tap on the ROM file you earlier copied to SD card root.

   9.     Here you will get a ROM Pre-Installation prompt. Checkmark Backup Existing ROM [Not Needed, but highly recommended] and Wipe Data and Cache and press OK.

   10.    Now your phone will automatically reboot in ClockworkMod Recovery and start the backup , wipe and ROM installation process.

   11.    Sit back and relax while this stuff happens for you. Please do not interfere in any way with the installation as trying to exit / quit can turn your phone in a pretty costly paper-weight.

   12.   Once the ROM installation is complete, your phone will automatically reboot.

And there you go! You now have CyanogenMod 7 Android 2.3 Gingerbread Nightly Build installed on your Desire Z / Vision. As the Google Apps do not come packaged with CM7 ROMs, so you will need to download the package from here and flash them manually through recovery. Team Douche / CyanogenMod Forums do not entertain bug reporting for Nightly Builds, but you can head to CM 7 for Desire Z discussion forum posted here and seek support, acquire further information and report bugs.

Disclaimer Notice: Ali Waqas Informatics won’t be responsible for any damage incurred to your device using this method. Please proceed with caution and at your own risk.





                                  Gingerbread ROM On HTC Desire Z [Complete Guide]
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
       Kratki utisci nakon nedelju dana korišćenja...

   Pri kupovini sam probao i Milestone 2,kao direktnog konkurenta. Motorola je slabo zastupljena,te je jedva nadjoh da pročačkam. Odličan fon,ali posle prvog dodira sa Desire Z ,nedoumice nije bilo ni malo...

-hardver telefona je odličan,ako izuzmemo par mana:

-poklopac baterije. Po meni i nije najsrećnije rešenje...
-hardverski tasteri (sem power),pogotovu za + i  - ... previše "štrče" za moj ukus,pa ih aktivirate iako nemate želju...
-tastatura (meni je to bitna stavka) nije ni prići TP2... plitak hod,zbunjujući raspored...
-ne zaštićeno sočivo kamere,a takodje imam utisak da telefon "naleže" na okvir sočiva,kada ga spustite na "ledja" .

   Dobre strane:
-u mom slučaju sam zadovoljan trajanjem baterije
-ekran je pravo zadovoljstvo i praznik za oči. Odlična vidljivost na suncu. Odziv ekrana fenomenalan.
-slajder fenomenalno obavlja posao,iako izgleda da će pući svakog momenta
-touch pad,dobra i uravnotežena osetljivost
-odlična osvetljenost tastature,kao i senzorskih tastera
-kamera,kao i video
-životinjski dobar CPU... Clock-n`o sam ga na 1,4ghz i radio je bez problema. Extra...

   Što se softvera tiče,nemam šta mnogo reći,sem da je telefon fabrički nekako "prepucan" što mi se i nije dopalo. Više bih voleo ogoljenu verziju. Nekako mi je (pomalo) komplikovan za upotrebu (čini mi se komplikovanijim od Desire,koji sam čačkao dva dana) Takodje bih naglasio,da sam relativno novajlija u svetu Android-a,da nisam mnogo aparata promenio,tako da nisam ni nešto merodavan,kada je softver u pitanju...
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 17:38:25 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Android 4.0
mob
Apple iPhone
Nek je sa srecom novi fon Smiley
Znao sam da ces ga kad-tad uzeti Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
Nek je sa srecom novi fon Smiley
Znao sam da ces ga kad-tad uzeti Smile


Hvala Mikele,druže moj !      Smile Smile Smile
   Da ne zaboravim, bacam piće kod tebe u kraju !!!!!!!!!!!!!!  Kad budeš mogao,ti javi !
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 17:40:08 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
« Poslednja izmena: 13. Mar 2011, 14:25:13 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.4
mob
Apple iPhone
Gingerbread ROM for the HTC Desire Z leaks out



HTC Desire Z owner? If so, you've no doubt been holding out patiently for a Gingerbread release and today, you can finally have one in its unofficial form. A new HTC test ROM has leaked out for the device and is now available for download. While we can't go suggesting it for everyone, if you fancy testing out a leaked ROM then you'll certainly want to give this a look.

From what we've gathered so far it's a full blown HTC Sense ROM that appears to be running quite well for those who have been brave enough to load it up. Of course, if you're a T-Mobile G2 owner you'll also want to get caught up on your reading as G2 users have been testing this out as well. Hit the source link for the full details. [XDA].


Izvor
« Poslednja izmena: 30. Mar 2011, 18:13:05 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.