Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:30:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devil May Cry 5  (Pročitano 12507 puta)
17. Sep 2010, 22:44:18
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sendo 
Ok da li ste spremni? Seli na stolicu, zapalili pljugu (ako ste pushach) udahnuli vazduh/dim cigare i uzeli debelu dozu istog? Ok ... DMC je rebootovan. Da, dobro ste chuli, DMC je iz nekog glupog, kretenskog, debilicharskog, pitaj boga kakvog, umobolnog razloga reshio da bude restartovan kao nov pogled na Dantea. I ne, naravno, ne radi ga Capcom. Radi ga Ninja Teory, likovi koji su radili Dead Rising 2, dugo ishchekivan nastavak Capcomovog hita, koji je ekskluzivno radjen za XBox 360 (2ka ce se igrati i na PCu i na PS3). Anyway dosta se ne zna, ali zashto, zashto je neko ovo uradio?



Cisto za sve vas nostalgichare, starija verzija DMCa (3ka) i DMC anime opening.



« Poslednja izmena: 17. Sep 2010, 22:44:59 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ahahaha napraviše od Dantea nekog Twilight fegeta, ahahaha. Kakvo sranje.  Nema ni svog mača, ni bjele kose, mislim da fanovi pizde najstrašnije.

E da ovo će prije biti da je Dante May Cry.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sendo 
Pa gle, ja kapiram sve, ali, chemu reboot? Drugo taj pomenuti izgled, gde nije badass daredevil, koga je Bayoneta gledala sa suzom u oku, nego koncept koji mi nije jasan. Prvo grad - ono izgleda kao 2030 godine, nema onog starog bezimenog kvazi-americhkog grada. Drugo poenta? Jel on mlad, ili nije? Msm ako je ta buducnost, kako moze da bude mladji nego shto jeste? Trece rezija, nije losha, ali nedostaje flawless DMC3 rezija Ryuhei Kitamura (film Versus) ili originalan kreator Hideki Kamiya (radi u Platinum Gamesu koji je stvorio Bayonetu, DMC klona) koji je bio alfa i omega u kecu. Ovo sada izgleda kao da je Gabe Newell dizajner, a rezija cut scenea poverena Michael Bayu. Sve izgleda prazno i tupavo, bez pravog feela. Ja mislim da ce ovaj deo pratiti svetlu sudbinu Lost planet 2, polufabrikanta koji je uspeo sve, osim da ispuni ochekivanja.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2010, 03:51:11 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ninja theory su bese radili Heavenly sword, jel tako? Taj masivni bleh od igre je bio iritirajuce prazan i bezdusan a da ne pominjem i naporan za igranje, da je bila moja konzola rado bih je izudarao (a inace nisam sklon nasilju nad hardverom tako da vi vidite).

Citao sam negde da ovom ''ponovnom čizmom'' (reboot) ciljaju na zapadnjacko trziste a ocigledno nisu svesni da se celom svetu svidja DMC kakav je uvek bio i ce ovim samo rasterati poklonike serijala a privuci Twilight bagru... koja ce verovatno ubrzo zaboraviti na igru ili je bataliti ukoliko bude na nivou tezine DMC trojke.

Sto bi rekli na Actiontripu - all abord the pessimism boat!
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sendo 
Ja nemam nishta protiv pametnog reboota (tipa Mortal Kombat film, igra, Resident Evil 0 i 1 za GameCube, itd.). Nemam nishta ni protiv remakeova i haotichnih igara (Zelda recimo ima takvu hronologiju, da ni sam autor ne zna koji je prvi a koji zadnji). Ali ovo? Ja nisam voleo Nero-a iz 4ke. On svakako nije bio Dante 2, ali chak i tu sam uzivao dok sam igrao, prevashodno zbog prepoznatljivog Feel and Looka. Ovo sada? Dono. Iskreno, Danteov originalan izgled potiche iz Visual Key pravca u japanskoj pop kulturi (uz premesu metala), ali i kao takvo je bilo prilichno uni kulturno. On jeste ciljan pre svega za Otaku grupaciju, ali su i normalni igrachi nalazili run&gun&sword sistem izazovnim. Ovo sada, ako im je ovo teaser kojim su hteli da privuku publiku, shto rece Bokac, debelo su se zaj****i u prorachunu. Uz sve to setting mi deluje kao da je pravljen da privlachi teenagera od 16 godina, ali bez onog taloga shmeka kojim se proshli deo pokrivao, uz nepotrebne aluzije na Saw filmski serijal, i Half Lifeoliki grad uz neprijatelje koji kao da su "pozajmljeni" iz konkurentskog Konamia, tachnije Silent Hill serijala.

« Poslednja izmena: 18. Sep 2010, 03:58:15 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Sad kad si pomenuo Otaku i sve to - pa moj drugar koji organski ne podnosi Japan ima stotinak ingame sati u DMC4, ta igra je univerzalno dobra! I jos kad nekome pokazem vec prvi boss fajt kada uhvatis Beliara izakucas ga u zemlju, to je redovno ostajanje sa vilicom do poda  Smile

A propo teme:








zirafa post  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sendo 
Odlichne su slike  Smile. Shto se tiche Otaku, mislio sam naravno poshto je DMC (stariji delovi, ne i 5 koji inache ima isti naslov kao prvi deo) pre svega nastala u Japanu i crpi dosta od te kulture. I naravno, ja sam je igrao u vreme kada sam gledao Anime, ali ne na istom nivou razumevanja i pristupa kao danas, kada pratim strip, slusham j rock itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ja sam, moram da priznam, pocheo da igram kontra redosledom... Od 4-ke koja je bila grafichki jedna vrsta chuda za mene, koja mi je uz to pruzhala mogucnosti koje nisam video ni u jednoj igirci do tada... Dakle, pravo igrachko osvezenje... Uzhivao sam dok sam je igrao, i shto kazhe Bokac, pojedinim potezima (u pochetku sluchajnim) vilica mi je ostajala do poda shta se sve moglo uraditi u igri...

Muzika, grafika, pricha pa i sami filmovi izmedju samog igranja... bilo je ocharavajuce...

Onda sam reshio da probam trojku, da isposhtujem i to... Mozda grafika nije bila ista, ali je zato celokupna igra dobila na brzini (moja mashina je definitivno blaze delovala na 4-ku ali je zato trojku mogla da tera do maximuma)... Moram reci, treci deo mi se ispostavio mozda i tezi od 4-og, ali svejedno, i dalje je posedovao ono neshto shto me je teralo da ga igram...

Gledajuci najnoviji trejler, za peticu, sada vec formiranih utisaka Dante-a (pa chak i Nera-a) iz proshlog dela, u napred ga osudjujem na neki nachin i dajem mu niske ocene bez obzira shto ce mozda graficki i efektivno biti verovatno bolji (ako cemo po logici stvari koje planiraju da napreduju) od svojih prethodnika.

Videvshi, da je Dante bez razloga promenio sve ono na shta se igrach navikne, ovo bi bilo kao igrati igricu koja je usled nemogucnosti vlastite kreativnosti, ukrala ideju od druge... I onda to nece biti neshto nevidjeno, osvezavajuce i zanimljivo... Da bude josh gore, da ne bi ispao plagijat, igra je uzela i naziv originala koji (kako ironichno) sama kopira... Time samo preti da uprlja sam naziv igre jer prethodni serijal igara nikada nece uspeti...

P.S. Ako neko ima linkove za online stream anime ili linkove do mange (ako postoji) Devil may cry-a, zamolio bih ga da mi prosledi, ovde ili na pp, poshto imam zelju da upotpunim prichu i time... Naravno, i ukoliko time ne krshi pravila foruma... (piraterija, reklama i sl.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Sendo 
Ja mislim da su posle gomile koja je prvo popadala na zemlju i potom krenula da obacispa autore virtuelnim trulim paradajzevima, naterala autore da se lepo zamisle. Ako ne tipovi kao Angry Joe ce imati materijala da prave preview od 50 minuta samo prichajuci o fail elementu dizajna u igri). Shala na stranu, nadam se, ali najiskrenije se nadam da ce se do sledeceg velikog dogadjaja (najverovatnije E3-a) reshiti setting i visual element, mada mi pesimista u meni kaze da ce ekipa CapComa izaci na binu puni elena i ponosa shto produciraju ovo djubre od igre, ekvivalent Metal gear Solidu 5 posle sjajne (ali ipak PS3 ekskluzivne) 4ke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:30:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.