Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 22:01:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moj Dnevnik! (my diary)  (Pročitano 19089 puta)
17. Sep 2010, 18:27:32
Ucesnik diskusija

S*A*NJ*A

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.59
mob
Nokia 
E ovako....odlucila sam da pisem dnevnik...na netu...svaki dan (ukoliko stignem) cu pisati svoj dnevnik specijalno za BUREK FORUM! a vi naravno to mozete citati i komentarisati!Moja osecanja,misljenja i privatnost su izneti pred vama...tako da vas molim bez vredjanja i svadja...Nije tesko biti fin...!  Smile Pa da pocnemo.... Upozorenje: Nije za osobe sa slabim srcem! Xaxaxa...ma salaaa...!
17.09.2010.
Ceo dan sam zbunjenaa...mnogo...ne znam sta da radim...ax...ko je izmislio muski pol...? : Smile I onako ne donose nista dobro....ma nije problem u njima...vec u meni...  Smile Kad bix samo znala sta xocu....e to bi bilo lepo.... Ne znam...ali stvarno ne znam...puno udvaraca....svaki mi se svidja po malo...ali... ma nije to to... Matija- Moja dugogodisnja ljubav (3god) ..nisam sigurna da ga jos uvek volim..jer on je takav kreten prema meni...jednostavno me ne zasluzuje...nisam sigurna u svoja osecanja...mislim da ih je ugasio svojim ponasanjem... (Nadam se da je tako)
Marko-prica kako me voli...bla-bla...kako sam najlepsaaa na celom svetu i ostale gluposti....ali ja mislim da je on muska fuksa....bio je sa dosta njix....jednostavno ne mogu da dozvolim sebi da budem sa njim... i ako mi se svidja malcice...ipak je kreten...a onda i drugi Marko..- pa svidja mi se i on na neki nacin.....ali to nije dovoljno......Vidjamo se cesto...sasvim je ocigledno da me muva....ali ja moram da budem kreten prema njemu zato sto nisam sigurna sta zelim...ono..i xocu i necu da budem sa njim...  Smile Ma cak sam mu rekla da cu da se zamonasim i da necu da imam decka...naravno...to je bila sala.... Nikola- stariji je od mene 5,god...cak ima i posao... (Radi u marketu  Smile ) na njemu mi se najvise svidja njegov fizicki izgled..i njegove prelepe plave oci.....ex...kako je sam lep....! Ali ne...! Ovako je kreten! a i on j e muska fuksa! A i moja jedna drugarica je luuudooo zaljubljena u njega...i bila je sa njim...dok drugu drugaricu muva.....maaa.....on mi je samo xrana za oci...treba i to u zivotu imati...zar ne..? Tako sam o tome razmisljala ceo dan...i nista pametno nisam smislila....osecanja su mi skroz pobrkana... Smile u skoli kao i obicno.....samo sto sam zbrisala sa biosa......ja i ortaci.....vise od pola odeljenja...naravno...ideja za bezanje je potekla od mene...  Smile Ma ja sam uglavnom fino dete....  Smile Kada sam  dosla kuci sacekala me je uzasno tuzna vest...!Saznala sam da je moj pas Bendzi koga sam neizmerno volela i uvek cu ga neizmerno voleti uginuo... Bilo mi je jako tesko...  Smile Smile Smile Smile Smile  Ne mogu vam opisati kako mi je bilo....! Kada mi je sestra to rekla skamenila sam se...pretvarala sam se pred njom da sam jaka...ali sam odmah otisla u sobu i gusila se u suzama...!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Dan je sve u svemu bio katostrofa.... morala sam da prostirem ves,perem sudove,usisavam brisem....cak i da kupim papriku...   Smile  ono radan dan....trazim rupe u vremenu da stignem da se okupam i da odem na kosarkasku tekmu....(Matija tu igra) a onda da odem  u kafic.. (Tu ce biti Marko,Marko i Nikola...) idem sa sestrom jer cu tako duze ostati....jer sa 14 god nmg bas sama puno da ostanem.....ax...mrzim svoje godine! I to sto sam tinejdzer.....po cemu je to dobro ako covek ne zna sta zeli...??? I hate my life! Sve mrzim....nista nije ok.... cujem danas neku pesmu i skenjam se do bola...  Smile po cemu je to dobro..? Po cemu je dobro biti tinejdzer......eee...xocu opet u vrtic....kako su ta vremena brzo prosla...  Smile Ne znam sta ce biti dalje...ali sad moram da idem da se spremam za tekmu......sutra naravno...javljam ostatak price...! Nemojte da se ustrucavate...svoje komentare slobodno iznesite...jako mi je vazno misljenje drugih ljudi...!  Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora B@mbin@ (Vreme: 17. Sep 2010, 19:32:42)
« Poslednja izmena: 17. Sep 2010, 18:36:22 od coolsanja96 »
IP sačuvana
social share
<3
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia E
Nauci pravopis za pocetak, mozda ti nekad zatreba u zivotu, moj prijateljski savet!

A za ostalo neka drugi prokomentarisu ja sam isuvise mator da bih shvatio danasnje tinejdzere Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

S*A*NJ*A

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.59
mob
Nokia 
sta fali mom pravopisu..... ja tako pisem......skracenice,tacke i x umesto H ...  Smile
IP sačuvana
social share
<3
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Bolno je za čitanje, iskreno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.59
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je bolje da otvoris blog.... imas dosta free servisa...
Ovde cesto mozes da naidjes na veoma negativne komentare koji mogu da izazovu razocarenje i frustraciju... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Neka, neka, gradi karakter.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Neka, neka, gradi karakter.


haaaaaahahahahaa besplatno kaljenje licnosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
Ovaj forum nije koncipiran tako da se na njemu pišu dnevnici. Za to su, kao što Anea reče, izmišljeni blogovi i slični sajtovi na kojima ljudi koji misle da su mnogo pametni mogu da siluju tastaturu... uključujući i mene.

Selim temu u Buvljak.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Qtek 小米
14 година имаш, пишеш страним писмом као и сваки глупи жутокљунац, не знаш правопис, а већина нас има дупло више година.
Како се на вашем исквареном паорском анлго-србишу каже ''извини, али смараш'' ?

Шта ће сутра бити тема, смували се Justin biebers & L.Gaga ?
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2370
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 22:01:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.